27
  • carlos66
    #27
    Dr! Szerintem meg te vagy tudatlan és tájékozatlan. Szerinted egy személyi számítógépet kizárólag játékra lehet használni?
    A cégeknek, kormányzatoknak és kisebb részt egyéni felhasználóknak szükségük van információ tárolásra és továbbításra. Erre kell elsősorban PC nem arra, hogy a hülye gyerek máriózzon.
  • Cat 02 #26
    Szánalmas példa, de ott a wow.
  • Sir Ny
    #25
    Ahogy gyakorlatilag mindenkit mindenki tart el. Ez a gazdaság lényege.
  • Balumann
    #24
    Nah ezt az üzenet linkjét elmentem... méghogy nem hülyítik az embereket.
  • Balumann
    #23
    Valóban, a Warheadre gondoltam. De az a hülyeség, hogy a Warhead nem kiegészítő, tehát az a 2. része... De hát mind1, akkor Warhead.
  • Dr Justice
    #22
    Pc piac évek óta haldoklik. Aki ezzt nem látja az tudatlan tájékozatlan vagy sima pc buzi. A játékok tartják el a hardver piacot (új proci új videokártya). Azért kapnak a pécések egyáltalán játékot hogy menjen a hw piac!!! Ti tartjátok el őket!!! LOLL
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Nagyon el vagy varázsolva... a Crysis: Warhead # Crysis 2!
    A Crysis 2-t még csak most készítik!!!
  • Balumann
    #20
    Az meg pláne biztos, hogy nem a Crysis miatt érdemes gépet fejleszteni (sőt :D). Van még bőven érv mellette.
  • Balumann
    #19
    zola2000: Akinek a Crysis első része nem tetszett, annak a 2. része már nagyon valószínű, hogy igen, mivel pergősebb, filmszerűbb lett. Nekem az 1-ben túl sok "üresség" volt, taktika nálam eleve ott kezdődik, hogy nem egyedül kell menni. Taktika és szabadság, nem linearitás az ArmA-ban van, meg szimulátorokban. A Crysis 2 -t szerintem jól eltalálták, filmszerű, pergős, változatos, de mégsem teljesen csőfps, és az AI is egész jó. Kevés olyan van, akinek sem az első, sem a 2. része nem tetszett. Nálam low-mediumon ment mind a 2, grafikával semmi gondom nem volt, a 2. része kimondottan tetszett így is, bár hiányolom a coopot, single pályaszerkesztést, és lehetett volna kicsit több lehetőség.

    PC-re meg mindenkinek megéri kiadnia a játékokat - hiába a sok warez. Ha azt mondják, hogy nem, akkor vagy ijesztgetni szeretnének, vagy jobb ajánlatot kaptak(!). Gépet még mindig sokaknak jobban megéri fejleszteni, így pc-s játékpiac is marad. Attól, hogy jobban megéri konzolra IS kiadni (mivel a vevők nagy része átment konzolra főképp a játékkínálat, exkluzivitások és ilyenek miatt), nem jelenti a PC "halálát".
  • A1274815
    #18
    A CrySis főmuftija, csak a PC Exclusivitás megszüntetését mondta, az Epic és benne az UT3/GoW főagyaúristene sértödött meg, de nem is a warezre, hanem a bírálatokra, amik érték a GoW-ot.
  • opeca
    #17
    Legutóbb még bedurcizva jelentte ki a Crysis főmuftija, hogy nem lesz PC-re második rész, kiindulva a sok warezból, ami komolyan érintette az első részt. Mármint szerintük komolyan.

    Akkor ezek szerint mégiscsak lesz?
    Akkor a kérdésem: Minek?
  • A1274815
    #16
    "No várj, most azt mondod, hogy hatalmas katasztrófa, hogy a bugos, optimalizálatlan első rész után nem jön PC-re a második rész?:DDDD"

    Hát gen ráadásul hülyeségeket sem kéne mondani:
    "A Crysis 2 ugyanis továbbra is kikerül PC-re is, de X360 és PS3 változatok is lesznek ezúttal."
  • zola2000
    #15
    De hogy utálom, netezni/filmezni jó. Csak annyit mondtam ha ez kijön nem kell rohanni a boltba gépet fejleszteni.
  • ffxi
    #14
    Mindig is lesz pc piacnak beleszólása ebben. Ha a nagy kiadók nem is csinálnak rá játékot. Akkor jönnek a kicsi feltörekvőben jövő cégek. És jó nagyot kaszálnak korszakalkotó művükkel. Utána felvetődik a nagyoknál, hogy mégsem kéne hanyagolni a pc-s tábort. És belekzedenek újra. Rókabő módon nem tudják eladni játékaikat, warez-ra fogják, bejelentik, hogy többet nem pc-re. És körös körbe forog ez az egész :D
  • opeca
    #13
    No várj, most azt mondod, hogy hatalmas katasztrófa, hogy a bugos, optimalizálatlan első rész után nem jön PC-re a második rész?:DDDD

    Na jó, figyuszka, biztos rádesett egy PC amikor kicsi voltál, ezér tutálod ennyire, de azért van különbség a sőlyos elfogultság, és a nevetségessé válás között:)
  • opeca
    #12
    Figyelj, hidd már el, hogy a PC-és játékpiac soha nem fog megszűnni. Túl nagy szegmens ahhoz, hogy kivegyék, és persze növekvő szegmens.
    Azért mert leírod naponta 50x, attól még nem lesz másképpen.
  • zola2000
    #11
    Az eddigiek alapján azt tudom mondani, hogy az szidja a krízist akinek mediumon megy, és akinek maxon megy az dicséri, ami azt jelenti hogy tényleg egy jellegtelen játék lehet (nem láttam), és csak a grafika/fizika adja el. Ez konzolon szerintem nem fog menni, mert már most is vannak olyan játékok amik megközelítik a cryengine 3 konzolos techdemokban látott grafikai részletességét (pl mgs 4, ff13), hát még mire ez megjelenik, és csak a grafika miatt senki sem fogja megvenni, tehát majd játékmenetben és hangulatban kell többet nyújtania a játéknak, hogy jól eladható legyen, na majd meglátjuk mit alkotnak a cryteknél (ezúttal mi is ^^)
  • Aradebil2
    #10
    pfff..mert majd a Crysis fogja eldönteni a pc vs. konzol csatát nem?:D
  • zola2000
    #9
    Sok pc bejelentés hírnél olvasni hogy a pc fanboyok írják hogy "na még egy exkluzívot vesztett az x360, ezért se kell venni" ugyanilyen alapon írom hogy újabb exkluzívot vesztett a pc, ezért a játékért sem kell pct fejleszteni.

    Oké azt hogy utolsó érv visszavonom, ott van még az empire: total war, a blizzard játékai, meg néhány apróság mint maradék exkluzív cím...
  • Hegi90
    #8
    ígyvan.
  • neoG
    #7
    Feszültséged=feszültséget (bár az első sem hülyeség:))
  • neoG
    #6
    Muszáj itt keltened a feszültséged?Az ilyen kommenteket nagy megerőltetés lenne magadban tartani?Van egy csomó "erre szakosodott" topik, ahol kiélheted PC ellenes hajlamaidat.
  • A1274815
    #5
    Már mindjárt itt a DX11 és még mindig főleg DX9-et kívánnak használni.
    Amúgy várom a játékot.
  • Sanyix
    #4
    Mi ez a rakás szar lenne az utolsó érv pc-re? Ha egy fostos gagyi techdemo lenne az utolsó az eléggé hígfos játékipart jelentene. De szerencsére ez egy egetrengető baromság. Ez is egy unalmas béna, félkamu techdemo lesz mint az előző volt...
  • zola2000
    #3
    Nah ezzel a bejelentéssel az utolsó érv is megszűnik a pc fejlesztés mellett...
  • zola2000
    #2
    Nah, kíváncsi leszek mit lehet kihozni az xbox360ból, bár most volt kint a final fantasy 13 videója, ami ha össze lehet hasonlítani a kettőt részletesebb mint a cryengine3 xbox360on, szóval ezen még dolgozzanak
  • nohea
    #1
    HELL YEAH!!!