92
Az Operation Flashpoint és az Armed Assault alkotóitól
  • placido
    #81
    sziasztok tudna valaki abban segíteni hogy lehet multyba tolni az armát ugyanis csatlakozásnál azt írja hibás verzió nem enged csatlakozni van valakinek ötlete? köszönöm
  • Jóózsf István #82
    Üdvözlet hölgyek urak!

    A segítségeteket kérem mert megőrülök!
    Rémlik nagyon régről, hogy játszottam egyik (arma, ofp) játékkal, amiben volt egy olyan küldetés, hogy rombolópuskával kellett páncélozott járműveket semlegesíteni. Valahogy úgy zajlott, hogy mentünk egy civil terepjáróval és egyszer csak utunkat állta (talán egy) brdm? és akkor a csapatvezető azt mondta, hogy kapjam elő a (farnc sem tudja milyen típusú) 50-es távcsöves (valami frappáns kifejezést is használt rá, talán nagyágyút) és kezdjem el leszedegetni a harckocsikat. Mégpedig úgy, hogy keressem meg a forró pontokat (ahol a motorjuk melegíti a páncélt) és néhány lövéssel robbantsam fel őket. Ez öt-hat páncélozott járművet jelentett vegyesen. t72, bmp is volt köztük. Nagyon jókat kommandóztam patak mederben, meg a bokrok takarásában.
    A kérdés az, hogy melyik játék, melyik küldetése volt ez? Órák óta túrom a drótot, hogy kiderüljön. Már az ideg szétvág!

    Előre is köszönöm!
  • Petko
    #83
    A játéknak ez a valódi fóruma: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1116602507
    Ez csak valami hiba folytán keletkezett és nem nézik sokan.
    Amit pedig kérdezel az az Arma: Operation Arrowhead játék Private Military Company DLC-nek egy küldetése a kampány közepe-vége felé.
  • MiG man #84
    Sziasztok!
    Én is segítséget szeretnék kérni. Problémám az lenne, hogy némelyik addon nem működik rendesen a játékba beillesztve. Vagyis pl. az mbg@ vagy 1944 modoknál beadva a kért térképet nem az adott jármű jelenik meg, hanem pölö egy fotoriporter karaktere. A modokat nem mixeltem, mindig a javasolt (cba, stb.) kiegészítőkkel próbálom használni. Azt furcsállom, hogy nem mindegyik moddal műveli ezt. A játékom ArmA2 CO eredeti bolti.
  • Susarc
    #85
    srácok ARMA3 új peccsel nektek is fagyogat? el se indul csak kifagy a pálya betöltésnél....:S eddig semmi bajom nem volt...még FPS se ingadozott soha
  • hungary27
    #86
    Arma 2-t lehet még venni euronicsban?
  • Herold
    #87
    Steamen egyszerűbb.
  • Palinko
    #88
    most mintha 2 napig ingyen letölthető lenne az arma 3 steamen :D
  • Magyar Betyár
    #89
    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy van e kedve valakinek az arma 2 island life mod-ban játszani. Arma2 és operation arrowhead kiegészítő kell hozzá a többi résza ingyen leszedhető, segítünk benne. Ez egy RP mode rendőrök és bűnözők játszák egymás ellen szigorú és jól kitalált szabályok szerint folyamatos admin elennőrzés melett. Esténként 50-70 ember van a szerveren egy kb 5km/5km kis pályán. Akit érdekel írjon ide és segítünk.
    itt egy link is a szerver honlapjájhoz:http://www.islandlifegaming.com/home
  • TuskoMobile
    #90
    ArmaIII topic nincs lol

    Akkor ide tolom elég fura hogy a 3-ban nem lehet használni tankot az első kampányban de később se csak a vége felé meg csomó jármű csak fake dísz.
    Azért így is rambó üzemmód a legjobb fun pl: üzemanyag szállító kocsis missziónál kilőttem amit tudtam és útban volt xD
    meg az utánna lévő silent misszióban is is nem lapultam hanem ami útban volt kiszedtem AT-t mindig vinni kell mert jól jön.

  • bud0
    #91
    ARMA I-III
  • TuskoMobile
    #92
    thx