450
  • Kongy
    #168
    ATTENTION!!! TIREXI ÉJDZSDÍ BLUR VIDEÓ!! ILYEN PRO-T MÉG NEM LÁTTAROK!!

  • arty
    #167
    1. térjünk vissza a nehézségre, ha a splitben a 6-8. epizódnál vagy :D
    2. hagytad easy-n? ennyire bekeményedett??

    idéznék tőled: "2 futamot mentem eddig a felvehető dolgok csupán jelképek mivel nem kell használni őket anélkül is első vagyok.Nem tudom az alap nehézség milyen de nevetséges.Feljebb is rakom!"

    irónikus, nem? :D
  • grebber
    #166
    Hát azt kell mondjam ez nehezebb mint a Split.(Bár abban csak a 4. epizódban vagyok) itt meg asszem a 3. versenysorozatban de esélyem nincs megcsinálni jóra :(
    Béna gyökér vagyok mese nincs!
  • Maxtreme
    #165
    Én x360 controller. A bill nekem is macera nagyon így.
  • oregon1987
    #164
    Blur-t most próbáltam és a gépigénye elég nagy lett míg a Split Second highon faszán megy addig a Blur még lowon is marha nagyokat akad!
  • MR ME
    #163
    engem kifejezetten zavar
  • Fpocok
    #162
    Annyi effekt van, hogy jobb is, hogy nem csili vili, mert akkor annyira sem menne :D
  • arty
    #161
    más
  • Árnyvadász
    #160
    Mindenben :)

    Grafikával nincsen gond. Jól néz ki futás közben. Nemcsak versenyzel, hanem taktikázhatsz is a Power Up-okkal, de még olyan kis egyéni feladatokat is ad a gép a még több rajongó megszerzése érdekében, hogy a verseny közben haladj át minnél több kapun. Akár 20 autó is lehet a pályán és ezáltal izgalmasabb az egész verseny. Split/Second-ba mit csinálsz, nyomod a gázt, időnként driftelsz, aztán ha úgy jön ki robbantassz.

    Ez egy idő után kicsit kevés. Itt igazi ereszd el a hajad hajsza megy, valódi autókkal, és a legfontosabb: A játékélményért mindez, mert az megvan benne. Aztán mit is várhat az ember egy jó játéktól? Ha nem ezt leginkább, hogy élvezze.
  • Zoliz
    #159
    Érdemes ezzel a játékkal játszani? A képek alapján elég gyenge a grafja 2010-ben. :(

    A Split Second-al játszok, az istecsászár, de ez a Blur? Miben több miben jobb?
  • arty
    #158
    uj vga driver, régi vga driver, uj directx megvolt?
    milyen os, milyen gép? elég "erős"?
  • Tatyla
    #157
    na jó én feladtam szaggat akad már a menü is valami gáz van és nem tudom mi pedig minden lehetőséget megnéztem,uninstall...
  • arty
    #156
    fotogén játék, de mozgásban szvsz suta - látszik, hogy a 20 kocsi miatt sok kompromisszumot kellett kötni
  • arty
    #155
    mesélj, ebben a blurban mit kell használni a négy irányon és 2 gombon túl?

    ez egy mariokart, valós márkákkal (de minek?)
  • grebber
    #154
    Szerintem nincs gond ezzel a kétkezes irányítással.
  • Fpocok
    #153
    Sharpkeys a megoldás, most próbálom ki.
  • Laci82
    #152
    Na ja meg a gamepad támogatás.
    Se a Logitechem nem támogatja se a Mantám...
  • MR ME
    #151
    de itt mindenki gamepaddal tolja vagy mindenki balkezes vagy csak engem zavar h nem lehet rendesen a nyilakkal irányítani azt a szaros kocsit? :D
  • Laci82
    #150
    Áááá se ez se a Split nem egy időtálló játék.
    Egy idő után,ez már az elején unalmas lesz.
    Mi értelme van annak,hogy megyünk felszedünk ilyen szarokat és lövöldözzük ki a másik autóját meg villámokat szórunk?
    Arról nem is beszélve,hogy a gépem bőven az ajánlott felett van és megakad néha így is...
  • alma2
    #149
    probald ki mindkettot aztan majd eldontod neked melyik tetszik jobban.
    split-bol van demo is.
  • strebacom
    #148
    Ez milyen DX 11-es...
  • berczely
    #147
    Én nem játszottam egyikkel sem, de nekem ez így képek alapján jobban bejön!
    Miért jobb a Split/Second?
  • Fpocok
    #146
    Írtam PÜt.
  • Fpocok
    #145
    Lekopogom, nekem semmi gondom nem volt.Felraktam, átmásoltam, nem patcheltem, dxet is felraktam. Minden okés!
  • Máté94
    #144
    Valaki tudna jó cracket, Avira nem bírja egyiket se:S
  • Maxtreme
    #143
    1-2 kép tőlem is :)









    Hát.. nem mondom hogy rossz, de nekem a S/S jobabn bejött (eddig)
    Jöhetnek a kövek :D
  • Tatyla
    #142
    egyenlőre ott tartok hogy szaggat és szinte nem lép a menüben sehova csak többszöri unszolásra...
  • #141
    vki próbálta már h megy-e haverokkal?
  • balee4
    #140
    Király, akkor szarul néz ki és szarul is fut...
  • joe1980
    #139
    Csösztök nekem fgey helyen kilép hibával,meg a tokioi pályán elkezd egyszerüen szaggatni,másnál is előfordult ez?
  • alma2
    #138
    e8400
  • alma2
    #137
    ez igaz, de nalam a blur alatt se volt/van bekapcsolva :)
  • MR ME
    #136
    de ha meg azt veszed akkor viszont ott highon nincs rajta élsimítás, ami nagy különbség...
  • janihunk
    #135
    2 percel hamarabb így jár aki nem frissít:D
  • janihunk
    #134
    Megvan ha valakit érdekel : C:\Users\UserName\AppData\Roaming\bizarre creations
  • Csokis
    #133
    C:\Users\Felhasználói név\AppData\Roaming\bizarre creations\blur\save\
  • berczely
    #132
    Milyen procid van?
  • alma2
    #131
    a split-nem valamit nagyon elcsesztek very high-on, ezt mindenki tudja ezert termeszetesen high beallitas mellett gondoltam.
    Mig a blur alatt kifekszik a procim, 3,3 Ghz-en, addig split alatt majd el alszik, illetve mindketto 50 % alatt terheli a grafkartyat. /4850/
  • MR ME
    #130
    nekem ez simán megy full grafon, a split meg nem...bár az senki nem megy kb very highon, szal szvsz ennek kisebb a gépigénye
  • alma2
    #129
    Ja a magasabb gepigeny nem a grafkartyaban, hanem a processzorban nyilvanul meg.