450
  • CamelX
    #208
    Fordítva pedig jobb lenne szerintem is. Jobb kézzel szoktam meg a vezetést. Bár ideális az lenne ha a kormányomat is támogatná, de arra a legkevésbé se tartok reményt, ezért ki se próbáltam (Split-nél voltam olyan elmebeteg, de ott csak úgy cikázott a menüben a választó) :D
  • kemszi2
    #207
    na jó az update-t hogy lehet fel tenni?:) crack miatt nem engedi,ha meg az eredeti exe-t rakom fel akkor meg ugye el sem indul
  • gagax
    #206
    Mértnem állítod át a billkiosztást a 2 verziora? ott WASD az irányítás fel le nyil az előre hátra lövés a balnyil a fegyver választó a jobb meg az eldobo :D sztem sokkal jobb az az irányítás!:D
  • Fehercsoki
    #205
    Ebben a videóban ami 0:28nál kezdődik zene az milyen zene?(címe érdekelne)
  • Árnyvadász
    #204
    A legjobb. Az ilyen árkád autós játékokhoz kiváló a gamepad, még anno az NFS:U-nál kezdtem el így ezekkel játszani és bár nem annyira pontos, de sokkal kényelmesebb. Blurnál, mondjuk fel lehet áldozni a pontosságot, mondjuk egy Flatout 2 multinál már inkább billel játszottam, mert ott sokszor egy hajszálon múlt egy megfelelő időzítés :)

    Amúgy kétféle kiosztás van gamepadra is. Én az elsőt használom, ahol a bal ravasz a fék, jobb ravasz a gáz, jobb analóg kar a kameranézet (oldalról mutatja a kocsit, hátulra tudsz nézni), a zöld X a Power Up aktiválás, bal ravasz feletti elnyújtott gomb (L1 azt hiszem) a Power Up váltogatása a jobb oldali (L2) meg a belső/külső nézet váltás.

    Szerintem próbáld meg, ne vesztesz vele semmit.
  • arty
    #203
    gamepaddal sokkal jobb - könnyeb drift alatt irányban tartani a kocsit
  • bigapó
    #202
    gamepaddal milyen irányítani? elég furán hangzik, bár ha szar a billel, akkor inkább ezzel nyomnám én is :)
  • bigapó
    #201
    Sziasztok.

    Tetszik videók alapján a játék. Azt szeretném megkérdezni,hogy Ti eredetivel játszotok és úgy nyomjátok a multit?
  • Árnyvadász
    #200
    Ja értem. Én boxos gamepaddal nyomom így nincs ilyen problémám. De amúgy jogos.
  • Csokis
    #199
    Benne van a nevében.
  • MR ME
    #198
    ez mit tud?
  • MR ME
    #197
    igazából próbáltam azzal is, de ezzel a billkiosztással én nagyon vesződöm, egyszerűen nem esik kézre a fékezés(A), szal nemtom h ki találta ezt a fasságot ki h nem lehet sehogy se beállítani de ha ezt a játékot vki megveszi az tuti hozzábassza a fejéhez...kicsit unom már a fos átportolt gameket aminél még ennyire se képesek figyelni :|
  • Csokis
    #196
    Ha valakinek nem tetszik a billentyűzet kiosztása, akkor használja ezt a programot!
  • Árnyvadász
    #195
    Nem könnyű. Igazából, ahhoz olyan autót kell választani ami kifejezetten Drift-es. Ezt írja is a kocsiknál, hogy mi melyikre jó. Válassz olyat aztán try again :)
  • MR ME
    #194
    drift nektek ment? nekem vhogy sose adja be :S
  • Árnyvadász
    #193
    Azt, hogy menj egy tiszta nitrós gyorsulást (ne vágódj bele semmibe, ne menj neki senkinek) és utána megkapod a jutalompontszámot. Vagyis a több rajongót, ami a szintlépésekhez kell. Ha átmész ezen az ikonon, gyorsan menj rá egy nitróra (általában a közelben van mindig) és húzz bele :)
  • lazyzx
    #192
    megoldódott! telepíteni kell az update-et és minden megy szépen! optimalizálgatták a játékot
  • Fpocok
    #191
    Mit akar az a Fan Demand, hogy Clean Nitro?
  • MR ME
    #190
    de a gyorsabbikból ha lehet, mert kezdek nagyon szenvedni :D
  • CamelX
    #189
    Így van! Bár minden egyedibb játék ilyen egészséges konkurenciával jönne ki :) én mind2-t fennhagyom az tuti, csak adjanak majd ki szépen Blur-hoz egy billentyűzet kiosztás modot :D
  • lazyzx
    #188
    Heló mindenki! Elolvastam a kommenteket és láttam pár embernek ugyan az a problémája mint nekem, egészen pontosan a menüben illetve a versenyben is x időközönként kb 8 másodpercenként gyakorlatilag megáll az egész, sőt néha kilépked vissza az asztalra, kb olyan az egész,mintha váltogatná a felbontást (de minek? meg hogy?) . Nem hinném hogy kevés a gép hozzá,mert ha megy a verseny gond nélkül megy maxon,csak ne állna meg 8másodpercenként.... core2 proci 4 giga ram gt220 . mai játékok elég jól mennek.. nem értem hogy mi ez.

    kérem aki tud segítsen!!
  • arty
    #187
    sok sok vélemény elolvasása után azt jelenthetjük ki biztosan, hogy nincs olyan, h melyik jobb. izlés van és van akinek a split (nekem) és van akinek a blur (neked) tetszik jobban.

    szerintem óriási hiba volt ezeket ennyire egyszerre kihozni :(
  • grebber
    #186
    Hát nekem a Split nem könnyű.
    Első vagyok sokáig azt utolsó kanyarba a semmiből leelőznek kb 4-en meg ilyenek.
    6. évadtól az már elég húzós.Bár vannak benne érdekességek hogy dzsippel leelőzik a hypersportkocsimat kicsit nevetséges.
  • Fehercsoki
    #185
    Igen szerintem is!Split/second egy könnyű gagyi és még az árkád is szimulátor hozzá képest.A blur egész jó szerintem,el lehet vele lenni,de amikor pl. 12. vagyok a 20ból és úgyis zsinórba kapom azt a nagy piros gömböt ami feldob a levegőbe és megpörget na akkor mérges vagyok...(normalon tolom)
  • MR ME
    #184
    pedig sztem ez messze jobb mint a split second...
  • grebber
    #183
    Befutottak az első értékelések
  • MR ME
    #182

    This "stability update" adds on bandwidth functionality, connectivity performance, and a bunch more good stuff sure to make your experience more enjoyable.

    * Bandwidth - Optimisations which reduce the amount of traffic being sent around the network, thus reducing any lag problems.
    * Stability - Fixes for rare 'Dirty Disc' errors and rare game crashes.
    * Connectivity - Prevent players trying to get into lobbies when they won't be able to see everybody, improving matchmaking times.
    * Disconnects - We now show more informative messages when players are disconnected from game sessions.
    * Host Migration - Fixed occasional random disconnects when migrating to a new host.
    * Split Lobbies - Reduced the frequency of 'split lobbies' which were occurring occasionally.
  • Fehercsoki
    #181
    Tudom,visszaraktam,de ez a patch nem tudom mit változtatott:S Minden ugyanolyan maradt nekem.
  • MR ME
    #180
    ja dvd-ről tedd vissza az eredeti exét, am nem nagy cucc a patch, nem vettem észre változást bár nem sokat játszottam patch után, talán most nem lesz olyan h kifagy a gecibe meg néha megakad a játék egy fél percre :D
    jameg egyszer eltűnt a hang is :D
  • grebber
    #179
    Akkor tedd vissza eredeti exét és máris jó lesz!
  • Fehercsoki
    #178
    Patchet nekem nem rakja fel,a crackelt exe-re panaszkodik:D(crc nem tetszik neki)
  • strebacom
    #177
  • gagax
    #176
    Hali! Valahogy meg lehet oldani azt hogy ne csak az xbox irányítókat ismerje fel? hanem a 2 logitechemet meg a mantát is? xbox emuval próbáltam de nem sikerült joinolnom split screen be ! pls help 4 en jó lenne haverokkal tolni :D sonic&sega all strasd ba sikerült az emuval de itt nem :S masdhed a legjobb 4 személyes game ; ) HELPHELPHELP!!! =)
  • grebber
    #175
    Nem szar, csak egy idő után nekem nehéz!
  • strebacom
    #174
    Tényleg olyan szar mert akkor meg se próbálom..
  • Ash04
    #173
    Szerintem jópofa játék. El lehet vele hülyéskedni. Nyilván nem egy Év Versenyjátéka, de nagy fun! Split/Second akciódúsabb, de SZVSZ mindkét játék élvezetes.
  • grebber
    #172
    Nem tettem feljebb.Mentem tovább.De most pl van olyan hogy lődöznöm kell ezerrel 120 pontot kell elérnem na ott állandóan 80+ pont kellene még és game over :(
  • norbi2fraktal
    #171
    cseréld le a vírus írtót!!! sokkal jobban megy tőle a játék, ez kellet ide
  • Máté94
    #170
    Nekem vírusos:S
  • norbi2fraktal
    #169
    Blur.Update.1-ViTALiTY