450
  • alma2
    #128
    blur -> magasabb gepigeny, tobb, szelesebb, hosszabb palya, idetlen szinek, osszhatas csunya. leginkabb az amigas super cars-ra tudnam hasonlitani, csak 3d-ben :)
    Egyik se autos jatek sajnos, csak autonak latszo targyat rajzol ki a kepernyore. Latom megosztja nagyon a nepet, de mig a blur szamomra dogunalom, addig a split second jo moka.
  • janihunk
    #127
    Tudja már valaki win7 en hova teszi a mentést a játék?
  • MR ME
    #126
    ha sikerűlt akkor ne habozz megosztani :D
  • samsung123
    #125
    egy szép kis képecske tőlem..ilyen graffal egy NFSundergrond3-mat megnéznék..ütne

  • vzajcev
    #124
    Karaj,megy mint állat?
  • Fpocok
    #123
    Tatyi... ez lesz a kedvenc autód. Én tudom :D

  • Rehom
    #122
    Hali!

    Ha elindítjátok a játékot és kérdezi,hogy akarod e patch-elni akkor ha patchelem menni fog? (természetesen warez )

    Köszi
  • Fpocok
    #121
    Nekem nem.
  • Tatyla
    #120
    miért akad már a menüben is?
  • Fpocok
    #119
    Közép fokozaton egy 20 fős versenyen izzadnom kell, hogy beérjek valahogy :D
  • Fpocok
    #118
    Ha jól számolom 4 osztály van, Cben van 18, gondolom akkor többiben is ennyi.

    Van sima verseny, kilövös közben.
    Van amikor egyedül vagy és időre mész.
    Van amikor csak a kocsikat kell kilőni, minél többet.

    De sima verseny közben is vannak plusz feladatok, egyre több, ahogy haladsz. Szóval nem csak elsőnek kell lenni, hanem sok pontot kell gyűjteni (Fan point).

    Nekem max felbontáson 30fps, ha lejjebb veszem csak a felbontást, akkor 45.
  • berczely
    #117
    Valamit írjatok a gépigényről, autók számáról, versenytípusokról legyetek szívesek!
  • Fehercsoki
    #116
    Egyértelműen blur,kipróbáltam a split/secondot de hát az nagyon rossz játék:S Ha nem autónak neveznék a benne lévő fizikai csodákat akkor talán...Nem az a baj hogy túl árkád,de még árkádnak is szar.Kb. 4 féle gomb van benne: előre,hátra,jobbra,balra.Más gombra nincs szükség,az autónak nincsenek sebességi fokozatai,a sebbeséged nem írja ki.Ez a blur viszont egész jó szerintem,bár utálom ha verseny végén bekapok egymás után 3 olyan piros gömböt és vesztek:S
  • Fpocok
    #115
    Nektek nincsenek ilyen hülye hangeffektek játék közben? Mert nálam néha ilyen fura hangok vannak.
  • balee4
    #114
    Na hála istennek ebben ahogy nézem valós autók vannak. Split leginkább emiatt nem tetszett. Na meg amiatt, mert 2 verseny után meguntam. :D
  • Shep
    #113
    Ez biztos csak valami rossz vicc a Network Rally szebben nézett ki. :)
  • Fpocok
    #112
    Komolyan nem értem alapból miért nem lehet állítani a key beállításokat? Na akkor muszáj lesz trükköznóm
  • Shep
    #111
    Split
  • Shep
    #110
    Akkor meg sima verseny? Splint/secondhoz képest milyen?
  • Máté94
    #109
    Nem.
  • RYO21
    #108
    Láttam képeket hogy pc-s verzában is van split screen.

    ÁÁ most nmetudok ez és a split/second közöt dönteni.
    Abban is van splitscreen.

    Szerintetek melyik a jobb játék?
  • Shep
    #107
    Ez ilyen lőjük szét a másikat kocsira szerelt fegyverekkel verseny közben játék?
  • MR ME
    #106
    nincs
    de ott se lehet am állítani
  • arty
    #105
    gamepad?
  • Balinthun
    #104
    1628 failed to complete installation ezt a hibát írja ki telepítéskor preparing to install után! valakinek ötlet hogy mi lehet a gond?
  • balika16
    #103
    áááááááááá igy nemjo:(
  • MR ME
    #102
    ez az h sehogy
    én ezt esküszöm nem értem, főleg h ennyire el van baszva az alap beállítás, két kézzel én nem tudok vezetni...pedig maga a játék jónak tűnik nekem, el lennék vele, de így játszhatatlan
  • balika16
    #101
    Gonbokat h tudom átállitani?
  • MR ME
    #100
    ja ezt mindjárt gondoltam cask próba volt, néha megy :)
    de ez a gombkiosztás ahogy olvasom tényleg így van és nem csak én vagyok béna, erre azért nem tudok mit mondani...
  • grebber
    #99
    Warezon ne akarj updatelni majd ha lesz hozzá törés akkor!
  • MR ME
    #98
    elindítottam a játékot
    ez most komoly h nem lehet átírni a billantyűzetkiosztást vagy cska viccnek szánták? mert így én el se nagyon kezdem ilyen kiosztással

    másik, az update nektek se jó nem?
  • Árnyvadász
    #97
    Általában a játékok 90%-ról elmondhatni, hogy az elején még nincs akkora kihívás bennük. Szerintem itt is csak ez a probléma. Ez még a tanuló szakasz, lesz majd anyázós is, effelől ne legyen kétséged.

    Multiban meg aztán pláne. Ott Józsika és VérIsti ellen már nem lesz egy sétagalopp a meccs :)
  • grebber
    #96
    Na kipróbáltam.1280*1024-be minden maxon 8xAA semmi akadozás.
    2 futamot mentem eddig a felvehető dolgok csupán jelképek mivel nem kell használni őket anélkül is első vagyok.Nem tudom az alap nehézség milyen de nevetséges.Feljebb is rakom!
  • arty
    #95
    vagy a Bizarre vagy az Activision rendelkezett velük valami más játékhoz, stb. az fix h nem ERRE kapták :)
  • Eagle16
    #94
    Nem. 1680x1050.
  • Csokis
    #93
    Xbox 360-as vezérlővel nincs gond! Igaz, ez is olyan hülyén van megoldva, mint a Split/Second, azaz alulra a menűben a billentyűzet gombokat írja és nem az Xbox-os vezérlő gombjait. Kissé zavaró.
  • CamelX
    #92
    Még mindig atomdurvának tartom hogy szereztek ezek valódi autómárka licenszekhez jogot :D amúgy remélem ennek jobb a kontroller támogatása, bár nem hiszem hogy ezzel is akár el lehetne szórakozni kormánnyal :)
  • Csokis
    #91
    Természetesen High beállítással és vsync OFF.
  • Árnyvadász
    #90
    Games for Windows Live-os a multija? Mert akkor elvileg jó hozzá egy bármilyen GFWL játék kulcsa :) (Legalábbis tavaly még elfogadta így.)

    Milyen felbontáson nyomod?
  • Csokis
    #89
    Bocs, eddig városban voltam. Multi nem megy, ne is erőltessétek. A gépigény szvsz alacsony, mert az aláírásbeli konfigon 1360x768-as felbontásban 4xAA használatával sincs egy kis röccenés se, még akkor sem, ha az összes autó egy képen van és tele van effektel!