91
  • HiddenTruth
    #11
    Támadt már meg kutya; ebből 1 németjuhász, 1 pitbull, 1 puli keverék, 4 cocker spániel volt ... a macskákat többre tartom -> ok nélkül nem támadnak rám.
  • Artak
    #10
    A cigányok is túl vannak tenyésztve. Komolyan.
    Voltam egy National Geographics kiállításon ahol a magyarság génkészletéről volt szó. Majdnem besz@rt@m mikor olvastam, hogy a cigányok és a zsidók belterjesek mivel legtöbbször egymás között kötnek házasságot.
    Van olyan betegség ami kifejezetten csak zsidóknál létezik.
    Csodálkoztam hogy ilyet ki mertek állítani, de örültem neki. Amúgy az is kiderült hogy a magyar gének a legjobbak közül valók mivel egy keverék nép vagyunk.
    Csak a teljesség kedvéért a svédeket is belterjesnek írták.
  • dissigxx
    #9
    hát lol kéne már egy olyan tanulmány is amiben a cigányokat vizsgálják, biztos h kiderülne ott is h örökletes az agresszivitás, ok nélkül keresik a balhét ,kötekednek....
  • KillerBee
    #8
    "A felfedezés újabb adalék ahhoz az egyre gyűlő bizonyíték halmazhoz, mely szerint az agresszivitás egy öröklődő jellemvonás"

    Hogy mire rá nem jönnek! Nekem eszembe sem jutott volna örökletességre gyanakodni. LOL. Már azt hittem, brit tudósok, de aztán látom, hogy spanyolok.

    Tetsuo: A labrador is angol tenyésztés, mégis az egyik legjámborabb kutya.
  • Tetsuo
    #7
    Koztudott h a spanielek alapbol tul vannak tenyesztve.. (tipikus angol :)
  • Tetsuo
    #6
    lol a rendoroknek nem a legagresszivebb kutya kell
  • Artak
    #5
    Nem minden kutya ostoba.

    És ez a mondat is hülyeség: "Más szakértők elsősorban a gazdikat okolják, mondván nincs születésénél fogva rossz kutya, csak rossz gazda."

    Nagyon sok dolog veleszületett. Kutyából éppúgy van antiszociális elmebeteg mint emberből.
  • halgatyó
    #4
    Tapasztalatom szerint minden kutya ostoba.
    Egy példa:
    A szomszédom kutyája már 4 éve lát minden nap, mégis néha megugat.
    Mégpedig olyankor, amikor idegenek jönnek hozzánk. Azokat ugatja egy ideig, aztán abbahagyja. Amikor elmennek, utána engem ugat ész nélkül.
    Rájöttem, hogy max. 2 embert tud megjegyezni a szerencsétlen (a gazdáin kívül), ha többet lát, akkor elfelejt mindent.
  • Cat #3
    Agresszívnek agresszív, más kérdés hogy nem egy pitbull terrier fogazatával és állkapocs izmaival rendelkezik.
  • Librarian
    #2
    Nem fogjátok elhinni, de életemben egyszer harapott meg kutya, 13-14 éves lehettem, és az ilyen kutya volt! :o
    Meg amúgy a legostobább kutya is egyben, szóval... a kettőnek nincs köze egymáshoz?
  • Voronyezs
    #1
    És ezután a felfedezés után kb 5 évvel a világ rendőrsége ilyen kutyákkal fog szambázni :D mit nekik Dobberman vagy Németjuhász, Cocker Spániel az igazi :D