831
\'Homefront\'
Homefront
  • Shep
    #511
    Hát az lenne szerintem de nálam csak ennyire futotta :) Elég kellemetlen ,hogy a grafiai beállítás módisítását nem lehet játék alatt elvégezni.
  • Fpocok
    #510
    Len's Flare?
  • Shep
    #509
    Ilyen piros csík csak nekem van azokon a helyeken ahol elvileg a nap szűrődne át?
  • gilaba
    #508
    Nem kamu a kulcsos oldal.
  • Anthrax
    #507
    Én is onnét vettem, az egér pedig speedlink
  • Csavez
    #506
    Jó kis multija van!Pörgös.
    Sajna én steamen vettem 50euro-ért. :(
    Nem kamu az a kulcsos oldal?
    Valaki tudja,hogy lehet barátokat felvenni?
  • gilaba
    #505
    Ja és megy is hanghiba nélkül 5800ft szerintem megért márcsak a multi miatt is.
  • gilaba
    #504
    Igen Steam-es.Elutaltam a pénzt és öt óra múlva küldték a kulcsot.
  • ApPa123
    #503
    Én is így járok.... követem a 3 kamiont leszedem a légvédelmet de 1 kanyar után mindig failed.. akármit csinálok -.-
  • grebber
    #502
    Azt kell csinálni amit kiír semmi többet.
  • rikkcsicsi
    #501
    Single helikopteres rész.Mit kell csinálni,kilövöm a tankokat de mindig failed!
  • DarkSector
    #500
    És megy? steam-es?
  • Szabi84
    #499
    áhh kösz szépen
  • grebber
    #498
    Szerintem ez az a küldetés amikor egy benzinkúttól elindul egy tartályos kamion.Itt nem az a feladat hogy lődd szét hanem hogy fuss mögé és nyomkövetőt tegyél rá!Sprintelni kell mögé és akciógomb!
  • Szabi84
    #497
    az egyik feladat hogy szétlőjek egy tartályos kamiont, namost: nincs lőszerem mit lehet tenni?
  • DORSANAX
    #496
    Ahogyan azt már írtam, végigjátszottam gond nélkül a játékot mindenféle laggolás nélkül max grafikával(1600x1200).

    Virágbolti verzióval is és eredetivel is kipróbálta kíváncsiságból.
    Mindkét esetben normálisan futott a játék, bár kellett hozzá a sound-amno fix a warez verzió esetében...

    Shep:
    4-7 óra, attól függően, hogy ki milyen ügyes.:D
  • Shep
    #495
    Az nem is olyan rossz. Kösz.
  • foxxi
    #494
    Átlag 5-7óra.
  • Shep
    #493
    A single hány óra játékidővel bír?
  • Fpocok
    #492
    Milyen egér?
  • Anthrax
    #491
    végül kiderült,hogy a retkes egér driver szarakodott és nem a játék a hibás, egész jó így már :D
  • gilaba
    #490
    Itt csak 19.50euró.Én is itt vettem.cd keys
  • Anthrax
    #489
    lehet ez a gyökér egér amit most vettem 1 rakás szart nem ér
  • Anthrax
    #488
    Eredeti game. ezért zavaró
  • grebber
    #487
    Ilyet eddig csak tőled olvastam pedig folyamatosan nézem torrent kommenteket.
  • Anthrax
    #486
    Ezzel az egér problémával senki nem találkozott csak én ? Közelítésnél pisztollyal lenéz a földre, más fegyverekkel meg kileng jobbra mindig olyan 1-2 métert és nem a megadott helyre rakja.
  • rikkcsicsi
    #485
    Sziasztok!
    Valaki segíthetne 1kicsit
    Single helikopteres rész.Mit kell csinálni,kilövöm a tankokat de mindig failed!
  • gilaba
    #484
    Na megvettem én is az eredetibe valóban nincs hangprobléma.És a multija is szerintem jó.
  • Maxtreme
    #483
    Ezt is megértük. hogy valami jelentősen gyorsabb win7-en :)
  • Fpocok
    #482
    Nem kell sírni.
    Én sírok.
    Bosszantó, hogy így fut nálam.
  • Muttley
    #481
    "De ennek ellenére akkor sem fogom Így megvenni."
    azt várod, h sírjunk vagy imádkozzunk? :D ;)
    ez egyes-egyedül,
    kizárólagosan,
    csakis
    a Te bajod lesz ;)
  • grebber
    #480
    Xp vs Win 7
  • Fpocok
    #479
    Gondolom. De ennek ellenére akkor sem fogom Így megvenni. Lehet, hogy jobban menne eredetin... de ha nem akkor szopás.
  • lolSL
    #478
    az is vmi összetákolt vacak, nem érdemes az alapján megítélni.

    ezt a streamet néztem tegnap, elég jól futott

    http://www.justin.tv/glhf/b/281856310
    http://www.justin.tv/glhf/b/281864467
  • Fpocok
    #477
    Updatessel próbáltam, ahol lehetett felvenni.
  • grebber
    #476
    Nem tudom melyik cracket használod de ha a legelső barkács féle amiben nem lehet skulot sem felvenni akkor azért is akadhat a rendes crackel töltényt is lehet felvenni + jobban is megy a game!
  • Fpocok
    #475
    Na megoldódott a kérdés, hogy vegyem-e vagy sem: A virágbolti verzióban, 1024ben mediumon 25-34 FPSem van??? Na kérem ne vicceljünk már. Olyan rusnya, mint az állat... még a crysis2 is jobban ment. Tudom, hogy nincs csúcsgépem közelről sem, de azért ne vicceljünk már.
  • zooleeh
    #474
    wan warez topic valahun?
  • Anthrax
    #473
    Mi a fene ez a közelitek és lenéz a földre még1 jobb gomb megint másfele néz,sose oda közelit ahova alapjából célzok,ez másnál is így van ? Ez valami bug vagy ilyen a játék ? Mert ha ez így megy végig már törlöm is le.
  • Black Ghost
    #472
    Multiról írjatok már valamit, pályák, fegyók, módok milyenek? mennyire csapatjáték és hogy aggya e? :)