831
\'Homefront\'
Homefront
  • maori721
    #551
    Nem tudja valaki,hogy a helikopteres résznél hogyan kell át vergődni?Kilövök mindent csak nem enged át...mit kell csinálni ill hogyan,hogy át jussak e szakaszon?Valaki megoldást tud rá?Köszike!
  • Anthrax
    #550
    Esetleg létezik magyar server ,kíváncsiságból kérdem
  • Shep
    #549
    Van, piratebayen keress rá ammo and soundfix-re
  • Tatyla
    #548
    hanghoz van már valami javítás?
  • Prince23
    #547
    Anno nekem is ez volt a véleményem a MoH 2010-ről, aztán uninstall 3 hónap game után. :D
  • stardate
    #546
    Na mára nekem is megjött a játék.Először elkezdtem a single-t kíváncsiságból (bár nem különösebben érdekelnek a singleplayerek), nekem nagyon tetszik bár tény hogy van benne bug és furcsaság jó pár.A multival egyhuzamban lenyomtam 6 órát most is csak azért hagytam abba mert kilyukad a gyomrom éhségtől.Vannak benne bugok de egyik sem megy a játszhatóság rovására.Csaló-val eddig nem találkoztam (de van szeró bőven, tudok máshova menni ha kell).Camperek(van aki csipával,van aki drone-al campel) vannak de ez is pályafüggő de sztem nem vészes.Számomra megérte az árát és hosszú órákat el fogok tudni vele játszani.
  • newszepiking
    #545
    köszi!!
  • foxxi
    #544
    nem lehet.
  • newszepiking
    #543
    urak!
    multizni lehet-e a virágbolti verzióval?
    vagy menjek anyámba.
  • Prince23
    #542
    Mivel eleve Steames játék. :D:D:D
    akkor ez a 4% nagyon kevés.
  • grebber
    #541
    Homefront eladási ráta: Xbox 360 70%, PlayStation 3 26% PC 4% (Steam-et nem nézték)
  • Prince23
    #540
    Az azért elég durva, hogy PS3-ra rég feltörték, de PC-re nem tudják:D
    mármint hivatalos rls csapatra gondolok én :D
  • Shep
    #539
    Nekem az is tetszett, bár főleg a kivégzések miatt, mert azok látványosak lettek benne, a többi viszont tényleg nagyon gyenge volt.
  • balcooo
    #538
    Amugyis aki akar szar amerika megszallos jatekot latni az töltse be a Turning Pointot - azután ez valami über GOTY élmény lesz :D
  • balcooo
    #537
    Ja, én is olvasgattam itt a sok lehúzos kritikát, de csak kiprobaltam (azaz kitoltam a single-t) és annyira egyaltalan nem szörnyű.
    az is tetszik hogy végre nem közel kelet, meg ruszki zimanko meg mittomén mi a helyszin, hanem "homeland", és azon belül is rájött végre valaki hogy az USA sem csak new yorkból meg washingtoni white housebol áll hanem más nevezetes helyek is vannak...ja de nem spoilerezek.
    Amugy is idegesitö már a CoDban skizó módon csapongás a világ körül - itt végre egy sztoriszál van, nagyjabol összefeüggö helyszinekkel.

    A karakterek viszont tényleg kicsit sablonosak, komandos faszi, lara croft szerü csaj - viszont az mókás hogy amcsi-koreai is van a csapatunkban.
    A koreaiak kegyeltenkedése meg simán vannak olyan hatásosak mint a CoD hasonló céllal rendezett haborus jelenetei (lehet ezt hivjak hatásvadásznak, de nekem bejött:) )
    Bizonyos részeken meg a (méltatlanul hamar becsödölt) Jericho c. TV sorozatra is emlékeztetett ami külön jo pont

    Az hogy a jatekmenet meg föleg apritás, sznajperkedés, robbantgatás meg CoDból nyult rep... öö jármühasználatos pályák - hát istenem. such is war.
  • Muttley
    #536
    deeeehogy verünk :D
    ilyen emberek kellenek, akik nyitott szemmel és füllel játszanak ;)
  • Shep
    #535
    Á hát ott legalább elmennek a géppel, igaz nem jó irányba :) De ez meg, á hát szavakkal nem leírható :)
  • Seth
    #534
    Kane and Lynch 2 ? :D legrosszabb befejezés ever
  • Shep
    #533
    Hát ez rohadtul rövid volt, mire belemelegedtem volna már vége is lett és ráadásul a vége olyan hirtelen jött mintha elvágták volna. Komolyan mondom ennyire hirtelen játékbefejezéssel eddigi pályafutásom alatt még nem találkoztam. Ha 5 óra volt az egész akkor lehet még sokat is mondok (normálon). Viszont mindezektől eltekintve nekem tetszett, pörgős és látványos volt végig élveztem azt a rövidke játékidőt.
  • Prince23
    #532
    Meglepő, de az élen nyitott a HF. UK Charts
  • Smithwarden
    #531
    Ha kicsit visszolvastal volna, akkor lattad volna hogy sokan ajanlottak CD kulcs vasarlo online helyeket.
    Kb 6000/6000Ft mindegyik jatek ezeknel.
  • gilaba
    #530
    Akkor vegyél csak CD kulcsokat.
  • hiper KOCKA
    #529
    Az tette volna be az ajtót ha a Fear 3 is március 22-én jön ahogy eredetileg volt... akkor mit csinálnál?
  • Synchronous
    #528
    12 rugóm van hogy megvegyem a gémet, de a Crysis 2 is a napokban jelenik meg... nekem meg csak 1 játékra van pénzem.
    Letöltés fél megás nettel szóba sem jöhet, úgyhogy most nem tudom eldönteni melyiket vegyem meg mert mindegyik tetszik.

    Ezt a szívást.
  • foxxi
    #527
    + van voice chat is
  • Shep
    #526
    Hát szerintem átlagosak de csúnyának nem nevezném őket.
  • Reg5
    #525
    A karakterek meg a fegyverek nagyon csúnyák.
  • DarkSector
    #524
    Szerintem is jo játék, énis ezt mondanám, de mégsem, valahogy túl ruszkis lett.
  • Shep
    #523
    Hát verjetek agyon de nekem tetszik ez a játék talán még jobban is, mint pl. a legutolsó COD, ha már sokan ahhoz hasonlították.
  • Jabar
    #522
    van chat a játékban, mindenkinek és csapatnak is. Amúgy meg tökmindegy ha lehet beszélni az ilyenen nem segít úgy sem :D
  • foxxi
    #521
    a bf3 fél év múlva jön...
  • lolSL
    #520
    bf3 trailer szebb
  • Shep
    #519
    Hát haladgattam kicsit a játékban és bár vannak érdekes dolgai de összességében szerintem egy korrekt kis lövölde lett. Azokat akik meg a grafikát szidják, hogy csúnya nem igazán értem. Tök aprólékosan ki van dolgozva a környezet, a textúrákkal sincsen baj úgyhogy valaki árulja már el mi csúnya benne?
  • lolSL
    #518
  • Muttley
    #517
    guerilla szinten 10 óra felett
  • Seth
    #516
    Ez direkt ilyen(360-on is). Mint pl a Kane&Lynch 2-nél. Pl ha megnézel egy fényforrást,még a koszpöttyök is látszanak a "kameralencsén"
  • foxxi
    #515
    Minden kezdet nehéz. A VAC meg mindig lassan pörög fel, türelem. Addig is keress addig szervert még nem találsz "tisztát".

    Bár eddig nekem nagy szerencsém lehetett mert még egy majommal se találkoztam :)
  • Csavez
    #514
    Már most tele van cheaterekkel,a kiscsávó futkozik fel alá hihetetlen sebességgel és mindenkit késel!
    Nem lehet neki írni,sehogy sem lehet kommunikálni,mint valami beta game...
  • Shep
    #513
    Akkor ezek szerint nem egyedi a hiba, jó lenne tudni mi okozza pontosan, mert nem hiszem ,hogy ez direkt ilyen. Persze lehet tévedek de akkor elég pocsék egy effekt lett.
  • gilaba
    #512
    Nekem is van.