831
\'Homefront\'
Homefront
  • Csokis
    #591
    Érdekel valakit egy Homefront Official Game Guide.pdf file?
  • Reg5
    #590
    Abból 1 millát adtak el.
  • Szthomas
    #589
    Amúgy mindig csak két képességet lehet majd használni a multi során (mármint például gyorsabb drón, stb.), vagy esetleg magasabb szinten már több képesség is alkalmazható?
  • Fpocok
    #588
    Mit nem értesz?
    2.4 milliót adtak el a különböző boltoknak, ők meg ebből eddig 1 milliót adtak el a JÁTÉKOSOKNAK!
  • Prince23
    #587
    2.4 millió példány eddig

    Ez most egy kibaszott vicc???????

    tudtommal nincs ápr elseje.
  • Muttley
    #586
    ennél szebben nem is lehetett volna megfogalmazni +single :)
    ééés #581-es barátunk is fika helyett mááá nyáladzik :D ;)
  • Szthomas
    #585
    Ez marha jól hangzik! Örülök, hogy a Kaos Studios-nak sikerült valamelyest beférkőznie a "nagyok közé"! Szerintem maximálisan megérdemlik. Mindenki áradozik a Battlefield-ről és a CoD-ról, de ez a játék bebizonyíthatja, hogy nem csak két név van, ami méltó egy jó kis multi mókára FPS kategóriában!
  • Szthomas
    #584
    Ez örömteli hír! A végén még rácáfol a THQ a nem túl rózsás kritikákra. Akinek nem csak az a lényeg, hogy minden felrobbanjon és szétdőljön körülötte annak ez a játék kiváló szórakozást fog nyújtani szerintem. A drónok, a járművek, a rengeteg módosítható fegyver, másodlagos fegyverek, mind-mind hozzájárulnak ahhoz, hogy ütős multiplayer akcióban legyen részünk. Az új "spawn-olási" rendszerről nem is beszélve. Végre nem kell abban reménykedni, hogy odaérsz a tankhoz mások előtt, egyszerűen csak hívsz egyet magadnak (persze ha megvan a megfelelő mennyiségű battle points). Szóval úgy igazán semmi újat nem hoz a játék, de rengeteg elemet újragondoltak és logikusabban oldottak meg. Szerintem zseniális!
  • grebber
    #583
    "A játékhoz a tervek szerint két singleplayer DLC készül három-három küldetéssel. Az első minikampány során Robert Jacobs bőrébe bújva kell kiűznünk a koreaiakat Kaliforniából. A másodikban egy SAS kommandós szerepét osztják ránk, akit Hawaii-n vetnek be. Lényegében így készítik elő az utat a Homefront folytatása számára, ami Londonban fog játszódni"

    info: Gamestar
  • DarkSector
    #582
    Megvan az egymilliómodik eladott darab....:)

    lesz folytköv!
  • lolSL
    #581
    THQ announces they estimate Homefront has sold over one million units globally, and that they have now shipped 2.4 million units of Kaos Studios' first-person shooter.

    megy ez
  • foxxi
    #580
    Megvolt

    Amugyan pedig az eladási adatok elég szépek.
  • Muttley
    #579
    ám'tom :)
    nálam inkább "élmény" a dolog
    ha boldogság, akkor inkább EZ :)
  • grebber
    #578
    850.000 eladott db az első héten!
  • Szthomas
    #577
    Sikerült beszereznem a játékot részben saját pénzből, részben apámtól kölcsönkérve! Nem bántam meg, az tuti! Irgalmatlan komoly a játék, a drónok marhára bejönnek. Sikerült a csapatszállítóval is igen komoly gyilkolászást végeznem. Nem annyira sok a pálya, de amik vannak nagyon bejönnek. A mesterlövészek tényleg kicsit idegesítőek, de ha ügyes az ember hamar kiismeri a helyeiket. Pörgős akció, de nem esztelen rohangálás, mint sok más multinál. Legalább is én így láttam eddig. A pontok elfoglalása, majd az előre tolt pontok elfoglalása nagyon emlékeztet a Frontlines Fuel of War játékmechanikájára, de én már ott is szerettem, szóval ez számomra nem gond. Szthomas néven nyomom, szóval ha láttok valahol ilyen nevű ürgét az én vagyok. Mellesleg nem tudtok olyan szervert, ahol sok magyar van?
  • foxxi
    #576
    Csak EGY sniper nélküli szerver kellene. Boldogabb ember lennék.
  • Fpocok
    #575
    Egy kis balanszolás után és a snipereke limitálását követően egész jó warokat lehet rajta nyomni... na meg ha működni fog a replay persze :D
  • lolSL
    #574
  • priluki
    #573
    jaa,annak a "droidnak" is elterelőt kell nyomni mint a helinél ,aztán küdni neki ezerrel mig fel nem robban,mikor lö te is mindig kilövöd az elterelőket.
  • maori721
    #572
    Azon már túl vagyok.Most a Hummerrel kell ki önöm valami droidat...nagyon nem megy a kilövése:(
  • priluki
    #571
    háát a híd elég hosszu,de a vége a huzos ahol hummerbe ülsz.. de szerintem ott ahol te vagy,van egy laptop vagy mi és azon keresztül kell a hídra légicsapást mérni..
  • maori721
    #570
    Köszönöm szépen!Sikerült túl jutnom rajta!:)Most meg a hídon akadtam el...Hummert kilőttem de most mit kell csinálnom utána?Nem tudom kire kell lőnöm..a besugárzás jelző jelez veszettül...
  • stardate
    #569
    Ha ügyes vagy jókat lehet irtani a tankkal, főleg ha nem nagyon vadásznak rád.Az előbb játszottam és beugrottam egy srác tankjába a másodlagos géppuskát kezelni, sajna elég béna volt és 3 rakéta találat után fogta magát és kiugrott a tankból, én átültem az elsődlegesbe és még 18 embert szedtem ki a full sérült tankkal.A helit az elején nem nagyon tudtam kezelni de felmentem egy üres szeróra és gyakoroltam úgyhogy most már az is elég jól megy.
  • kryst
    #568
    Sziasztok!
    Nincs valakinek metése a játékból? Ugyan is leállt a gépem, és valamiért nem jönnek vissza a mentéseim. Vagy esetleg olyan kód hogy az adott misszióra tudjak ugrani? Nem nagyon szeretném újra kezdeni!
  • zooleeh
    #567
    Hat ez nagyon vagesz single volt ,le a kalappal
  • SubZero911
    #566
    Megjöttek itt is a köcsög hackek, meg a többi csaló. Video is van fenn jútyúbon.
  • Szthomas
    #565
    Köszi az infót. Ez a játék sokkal jobban megfog mint például egy CoD, ahol minden csak az akció orgiáról szól. Ebben a játékban a történet és a hangulat is zseniális szerintem, mellesleg a "drónok" már az előző Kaos Studios játékban is nagyon tetszettek. A járművek is jól néznek ki és szerintem sokat dobnak egy csata hangulatán, még ha nem is annyira hasznosak. Sajnos kevés ilyen játék van, mert félnek hogy a járművek miatt egyenlőtlen lesz a játék, de megnézve pár Homefront-os videót ez itt nem igazán érződik. Remélem találkozunk majd a multizás során :D
  • stardate
    #564
    Már kb 11 óra játékidőm van multijában pedig tegnap jött meg.Nekem nagyon bejön.A pályák nagyok, a hitbox jó, a járművek tűrhetőek.Nekem megérte, nézzél róla videókat a youtube-on és döntsd el hogy megérheti e neked.
  • Szthomas
    #563
    Én is szerettem a Jerichot! Kár, hogy érthetetlen módon az első évaddal véget is ért! Ez a játék is hasonló hangulatot áraszt és nekem ez nagyon bejön. Bocs hogy sokat írogatok, de most kezdtem el olvasgatni a topikot.
  • Szthomas
    #562
    Ja még annyi lenne a kérdésem, hogy a multiban is könnyű helikoptert vezetni? Csak azért, mert eddig szinte az összes multis játékban halálos volt a helik vezetése számomra, ezért ez a fajta élmény mindig kimaradt.
  • Szthomas
    #561
    Nekem a sebzési rendszer nagyon tetszik a játékban, legalább is a singleplayer részben. Valahogy szerencsésebbnek érzem ezt a megoldást, mint amikor kilövök valakire egy tárat és semmi sem történik...
  • Szthomas
    #560
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy mi a véleményetek a játékkal kapcsolatban? Főleg a multiplayer rész érdekelne, mert azt még nem tudtam kipróbálni. Tervezem a játék megvásárlását, de elég sok negatív hozzászólást olvastam a Homefront hivatalos oldalán a játék multiplayer részével kapcsolatban. Nekem személy szerint a grafika tetszik, valamint az sem zavar hogy nem rombolható a környezet. Az egy személyes kampány is bejött, igaz tényleg elég rövid. A Kaos Studios előző játékát, a Frontlines Fuel of War-t is nagyon kedveltem, még az elmúlt hónapokban is elővettem és nyomtam jó pár multis csatát. Egyszóval bennem egy elég jó kép alakult ki a Homefront-ról, de én főleg a multi miatt venném meg, arról viszont nem sok jót hallottam. Bár a bemutató videókon nagyon sok opciót és elég jól felépített fejlődési rendszert láttam. Erről várnék észrevételeket azoktól, akik már nyüstölik a játékot multiban is.
  • Muttley
    #559
    amikor az enemy Goliath rád uszítja a rakétáit
    a képernyő alján megjelenik egy üzenet, hogy mit nyomjál
    kexboxon "zöldA"
  • priluki
    #558
    pedig az elterelés a megoldás:) De akkor talán vedd lejebb az erősséget hátha.
  • balazs006
    #557
    Csak nem jön össze!A helikoptereknél a g billentyű volt az elterelés de itt...Néztem videót is róla de sokat nem segített!ott a rakéta az autó elött csapodik be!
  • Shep
    #556
    Elterelést nyomass neki. Alapból nem tudom melyik gomb, mert én átállítottam.
  • balazs006
    #555
    Hali ám!Az lenne a kérdésem, hogy mikor a golden gate hídon ki kell lőni az autókat és mikor meg van mind jön egy másik jármű amit nem tudok elintézni mert rám lő egy rakétát!A legnehezebb módba tolom és eddig simán eljutottam de itt nem tudok tovább menni!
  • Ragamofi
    #554
    Megnyitottam a warez topicot melyitt található
  • SubZero911
    #553
    Szerintem is jó lett ez a kis game. A single rövid, de nagyon jó a hangulata, közel van a post apocalypt feelinghez, amit imádok.

    A multiban sok a hiányosság, főleg a túl gyors mozgás nem tetszik, szinte alig tudok valakit befogni a célba és úgy lőni, de ennek okán jó nehéz is lett és ez így jó. Még talán ha a sebzést is nehezebbre vennék még jobb lenne.
  • priluki
    #552
    oda kell repülni a kamionok bal oldalához (vezetőülés felöl) és átszállnak az embereid.. ezt mindháromnál csináld meg.