831
\'Homefront\'
Homefront
  • Anthrax
    #671
    A steam miért írja ki,hogy a játék egyenlőre nem elérhető és próbáljam később ? Még singleplayerrel sem engedi :P
  • Szthomas
    #670
    Nem igazán látok aktivitást a téma körül :S

    Ennek ellenére ha van javaslatotok a multizás idejét illetően írjátok meg nyugodtan, mert nincs leírva a dolog!
  • Szthomas
    #669
    Mindjárt frissítem az oldalamat is. A főoldalon főleg csak erről lesz szó, hiszen az oldal is tulajdonképpen ezért jött létre, na meg persze képek megosztása, stb.
  • Szthomas
    #668
    Így igaz!

    Ha szeretnétek magyar Homefront játékosokkal beszélgetni, játszani, közös multis eseményeken részt venni csatlakozzatok a Hungarian Hoemfront Steam-es csoporthoz. Szeretnénk majd előre megbeszélt időpontokban szervert indítani, ahol mi magyarok együtt játszhatnánk és közben magyar nyelven üzengethetnénk is játék közben.

    További információk itt a fórumon, a Hungarian Homefront oldalon, valamint a Hungarian Homefront Steam-es csoportban lesznek olvashatóak.

    Amennyiben nem vagytok még regisztrálva itt a fórum kérlek tegyétek meg, mert azon túl hogy ingyenes itt időpontot is tudnánk egyeztetni.

    Elérhetőségek:
    Hungarian Homefront - honlap
    Hungarian Homefront - Steam csoport
  • dezsolti78
    #667
    Helló gyerekek!

    Aki szeretne magyarokkal multizni az csatlakozzon a Hungarian Steam Group-ba.
    Lesz Privát szerver. Steamen előtte egyeztetés és ha összejön a megfelelő számú embereke, akkor nyomjuk a meccset..

    Várunk benneteket szeretettel....üdv
  • Szthomas
    #666
    Jaja! Bízzunk benne, hogy lesz érdeklődés a dolog iránt! Jó lenne legalább 8-10 ember, hogy ne csak önmagunkat kergessük a pályákon :D
  • foxxi
    #665
    Pontosan. max az oldalra a hírek mellett ( mivel van steam group ) - nem kell taglista. Fórum is fölösleges. Max ha lesz ( értelme ) TS vagy ventrilo plugint érdemes kirakni, ill. match maker-t majd. De attól még messze vagyunk. Ahhoz legalább 12 ember kéne, hogy legyen értelme. tehát egyenlőre bőven jó ugy ahogy van. Max ha többen leszünk ( amit remélek én is ), akkor el lehet gondolkozni egyéb HASZNOS feature-kben :)
  • Szthomas
    #664
    Nincs mit! A hétvégén megpróbálkoztunk a multival! Addig is nyomjátok az ipart! :D
  • Szthomas
    #663
    Szerintem annyira legyen felépítve az oldal és minden más ami elősegíti a játékot és kommunikációt. Nem vagyok oda a cifra, sokszor teljesen felesleges külsőségért. Szabadidőnk nagy részét úgy is a játékban és nem oldalak nézegetésével fogjuk tölteni! :D
  • gilaba
    #662
    Ezt is köszönjük szépen.Remélem jó csatákat fogunk majd vivni.
  • foxxi
    #661
    Bőven jó ez, kezdésnek. A többi, szép lassan ráérősen majd meglesz :)

    Amugyis, első a játék, majd utána a munka :D
  • Szthomas
    #660
    Ma ennyire jutottam, de majd még finomítom a dolgokat. Kezdetnek ez sem rossz szerintem.
  • Szthomas
    #659
    Ha tudjátok adjátok tovább a hírt a többi játékosnak is. Ezen a címen lehet elérni a group-ot:
    Hungarian Homefront Group
  • Szthomas
    #658
    Na nagyjából meg is vagyok! Szerintem egész tűrhető lett! Magáról a group-ról is tettem ki infókat, valamint bejelentésként megjelent a tervezett multiplayer próbánk is! Nagyon jó dolog ez a steam-es group rendszer! Lehet vele csetelni, bejelentéseket tenni, eseményeket időzíteni, kommentálni, stb. Már csak azon gondolkozom, hogy hogyan tudnám meghívni a még fel nem vett magyar játékosokat...
  • foxxi
    #657
    szerintem is elég lesz annyi.
  • Szthomas
    #656
    Mivel ide valami rövidítést szeretnének és 12 karakternél nem lehet hosszabb sztem elég lenne annyi, hogy "hun gamers". Ez csak annyiból érdekes, mert azt írta, hogy némely játéknál a játékos neve melett fog megjelenni. Ha van ötletetek mondjátok nyugodtan...
  • Szthomas
    #655
    Ide szerintetek mit adjak meg?

    Abbreviation:

    What is an abbreviation?
    Your group abbreviation is a unique way for people to identify your group and is limited to 12 characters. In some games this will appear next to the name of group members.

    Egyelőre nincs ötletem. A Group neve amúgy Hungarian Homefront lesz.
  • Szthomas
    #654
    Oké és köszi! Még a mai nap folyamán megcsinálom a group-ot és körbenézek, hogy miket is lehet vele kezdeni, beleértve az események kiíratása, stb.
  • foxxi
    #653
    Ha szervezkedünk, akkor mindenképpen érdemes a steam groupot is megcsinálni. Ha kell segítség bármiben, akkor szóljatok.
  • Szthomas
    #652
    Ha sikerül valamilyen időpontban megegyeznünk akkor azt itt is és a honlapon is ki fogom írni, ezáltal talán nem kerüli el senki figyelmét. Lehet, hogy mégiscsak csinálok egy steam group-ot is, mert akkor oda is ki lehetne írni az infókat, pl mikor lesz a következő magyar multi, persze csak ha beválik a dolog...
  • Szthomas
    #651
    Na megnéztem ezt a játék létrehozásos dolgot, sima ügynek tűnik. Valószínűleg úgy lesz beállítva, hogy a kilistázásnál is feltűnjön. Lehetne úgy is hogy csak a barátok csatlakozhassanak, de szerintem erre nincs szükség, mert mások úgy sem nagyon fogják ismerni rajtunk kívül. Én a Ground Control, vagy pedig a Battle Commander módra szavaznék. Szerintem azokkal lehet a legjobbat játszani. Minden pálya szerepelne a listán. A szerver neve Hungarian Homefront lesz, jelszó valószínűleg nem lesz hozzá, de ha akartok az is megoldható. Egyelőre ennyi...
  • foxxi
    #650
    Elvileg igen. De ha kipróbáljuk és nem lagol mint a dixnó, akkor nem lesz gond :)
  • Szthomas
    #649
    Megnéztem Speedtest.net-en:

    letöltési sebességem: 25.99 Mbps
    feltöltési sebességem: 5.38 Mbps

    Egyszóval akkor simán menni fog, nem?
  • dezsolti78
    #648
    Igen, ezt akartam én is mondani.
    Ha lassú, akkor diafilmet nézünk mindannyian...
  • foxxi
    #647
    Ez nem is lényeg.

    Inkább az Upload speed-ed az ami dönt. Ha megvan legalább a 3Mbit/s akkor jók vagyunk.
  • dezsolti78
    #646
    Simán!!
  • Szthomas
    #645
    Én szívesen bevállalom, feltéve ha a gépem megfelel hozzá.

    Főbb paraméterek:
    Processzor: AMD Phenom II X925 2,8 GHZ
    Memória: 4 GB DDR3
    Videókártya: Nvidia Geforce GT240 1 GB

    Tudom, hogy nem annyira ütős konfig, de szerintem bírná.
  • dezsolti78
    #644
    Sziasztok!
    Lehet "privet match".
    Csak a szerver oldali vas legyen jó bika, akkor nem lesz gond..
    Én is mennék.
  • Szthomas
    #643
    Na akkor talán az lenne a legjobb megoldás. Én szívesen indítok ha kell, bár a részleteket majd még át kell nézni, mert sajnos ezek számomra nem annyira ismert dolgok.
  • foxxi
    #642
    Elvileg van "private match" -
  • Szthomas
    #641
    Remélem sikerül fellendítettünk a játék iránti érdeklődést, mert szerintem ez a játék bőven megérdemli az odafigyelést.
  • Szthomas
    #640
    Ha gondoljátok csinálok egy steam-es group-ot Hungarian Homefront névvel, ahol lenne hivatkozás magára az oldalra is. Aki pedig eljut az oldalra, az rátalál majd erre a fórumra, ha esetleg eddig még nem is. Így nemcsak az oldalon lennének majd infók, hanem magán a steam-es group-on is. Amúgy szervert is lehet indítani, vagy csak a dedikáltak futhatnak? Erről mit tudtok?
  • foxxi
    #639
    Jaja, ebben én is benne lennék
  • Szthomas
    #638
    Próbálom értelmezgetni a steam-es group rendszert. Ha jól látom eseményeket is meg lehet rajta hirdetni meg sok más egyebet. Sajnos én nekem a steam is újdonság, mert bár a Frontlines Fuel of War-om is steam-es volt, de ott nem igazán volt értelme használni ezeket a funkciókat...
  • Szthomas
    #637
    Mit szólnátok, ha a hétvége folyamán próbát tennénk egy közös multizásra?

    Ki kellene nézni egy szervert ami jó értékekkel bír és általában üres, majd meg kellene határozni egy olyan időszakot (én esti órákra szavaznék), amikor a legtöbbünknek megfelelő lenne (akár több órára is, amennyiben van rá lehetőség). Ha jól láttam két féle magyar group is van a steam-en. Jó lenne, ha lenne egy nagy group, amiben midnen magyar játékos benne lenne. Ki kellene találni valamit ezzel kapcsolatban is, hogy utána már könnyebben menjen a kommunikáció...
  • foxxi
    #636
    Én is felvettelek benneteket, bár lehet jobb lenne egy homefront groupot csinálni steamen :)
  • stardate
    #635
    balika23hun steam-en ha már itt tartunk.Szthomas-nak köszönjük a honlapot.Vegyetek fel nyugodtan és bár nem ígérhetek semmi konkrétat de mivel már nálunk 10 embernek megvan a Homefront bárkit szívesen látunk, mind jelentkezőként de akár vendégként a TS-en hogy együtt játszunk részletekért írjatok itt vagy steam-en
  • Szthomas
    #634
    Köszi! A játék pedig tényleg szuper! Rengeteg kellemes órát okozott már nekem és van egy olyan érzésem hogy lesz is még jó pár...
  • gilaba
    #633
    Felvettelek titeket Gyuro néven.
  • gilaba
    #632
    Grat az oldalhoz nagyon sirály a game.