831
\'Homefront\'
Homefront
  • Fpocok
    #711
    Szerintem addig nem. De lehet tévedek.
  • Optimus Prime
    #710
    Jó a demó, végre így ki tudtam próbálni. Nagyon a Frontlines-ra hajaz, de nekem tetszik. Remélem lesz jobb áron is. A Steam Summer Sale alkalmából meg be lehet zsebelni a készülő DLC-t. Kérdés: akkor is beválthatom és megmarad, ha még nincs meg a játékom?
  • Renátó1985
    #709
    most akciós volt steamen a thq pack megvettem ez is benne volt
    vegyen fel steamen aki multizik köszi előre
  • zotya10002
    #708
    Le is kaptam gyorsba!!

    Tetszik!!

    THX!!
  • lolSL
    #707
    multiplayer demo a steamről tölthető
  • Szthomas
    #706
    A folytatást amúgy én is várom. A Homefront alapkoncepciója szerintem zseniális, szóval ha csiszolnak a dolgon elég komoly darab kerekedhet ki az egészből. Addig is szerintem kellemes kikapcsolódást nyújt a jelenlegi játék, főleg ha az ember szereti a multit. A Frontlines Fuel of War is nagyon jó játék volt, igaz ott a multiplayer rész negyed ennyire sem volt kidolgozott. Nem volt fejlődési- és xp rendszer, egyszóval kicsit "fapados" érzést keltett. Ennek ellenére azzal is jó pár órát töltöttem multiban és minden percét élveztem. Aki amúgy nem tudja, hogy érdemes-e beszerezni annak csak annyit tudok mondani, hogy ha elege van az értelmetlen játéktípusokkal és felesleges kiegészítőkkel (pl. robbanófejes számszeríjpuska) telenyomott multiplayer játékokkal, ha nem akar lemondani a járművekről csak mert az már nem annyira menő annak ez a játék szerintem üde színfolt lesz a mai fps piacon...
  • Szthomas
    #705
    Sziasztok. Hosszú hallgatás után újra itt vagyok. Az elmúlt hetek során nem igazán tudtam elővenni a Homefront-ot több okból kifolyóan. A lényeg a lényeg, a játékot még mindig szeretem és igyekszem bepótolni az elmaradásaimat ilyen téren. A Kaos Studios bezárása nem volt szerencsés lépés szerintem, mert akármennyire is megosztotta a játékuk a kritikusokat és a játékosokat rengeteg olyan játékos figyelmét hívták fel vele, akiknek elegük van az esztelen és agyament kiegészítőkkel megtűzdelt multis fps-ekből. Ez a játék nem igazán a látványról, inkább az élményről szól, amit nyújt. Most újra elővéve a játékot még mindig ugyanaz a kellemes érzés fog el, amikor játszom vele. A patcheknek köszönhetően stabil és gyors lett, arról nem is beszélve, hogy végre búcsút mondhatunk a 20-30 "kill ratio"-s cheatereknek. Nem bántam meg, hogy megvettem akármennyire is alulértékelt játékról van szó. A multis móka feledtet minden komolyabb hiányosságot. Az egyjátékos rész tényleg nagyon gyengére sikerült, mármint ami a hosszát illeti. A történettel szerintem amúgy nem volt gond, egyszerűen csak nagyon keveset kaptunk ebből az eszméletlenül jó sztorival megáldott játékból. A játék során megtalált napilapok is erről árulkodnak. Érdemes mindent megkeresni és elolvasni, mert akkor döbben rá az ember hogy mennyire átgondolt az egész. Kár hogy a játék végül csak egy kis ízelítőt adott az egészből. A multi viszont tényleg zseniális. A drónok, járművek olyan kellemes csatahangulatot adnak amit sok játék megirigyelhetne...
  • Fpocok
    #704
    Én látok a Homefront franchise-ban potenciált... de ennél sokkal sokkal jobbra kell csinálni következőt.
  • grebber
    #703
    Bezár a Kaos Studios, de jön a Homefront 2
  • Csokis
    #702
    Homefront Developer Kaos Shut Down by THQ
  • gilaba
    #701
    Na végre megjött a patch.
  • FSpofon
    #700
    homefront steam key 10 euro
  • zotya10002
    #699
    Valakinek egy Crysis 2 egy ilyenért?
  • foxxi
    #698
    Ez még mindig örömteli a játék szempontjából
  • grebber
    #697
    Veszteséges a THQ, de a Homefront jól szerepelt
  • foxxi
    #696
    nem
  • darki81
    #695
    megy a multi nem eredetin?
  • dezsolti78
    #694
    Sziasztok!
    Jó kis javítás lett. A motoron is sikerült még optimalizálni, úgyhogy sokkal simábban fut a picike.
  • stardate
    #693
    Megjött a második patch a Homefront-hoz úgyhogy elvileg végre mutatja milyen szereveren játszanak a barátaid. info
  • foxxi
    #692
    Lehet, de ha tudod hogy hova menj játszani, akkor semmi gond sincs. Sjna a VAC egy rakás sz*r és még abból is a xarabb.. A PB se egy nagy szám, de még is 1000x több csalót dob ki naponta...
  • SubZero911
    #691
    Ba****átok meg, k***a sok csaló van már ebben a játékban, játszhatatlan a multi már!
  • zotya10002
    #690
    Elkelt:-)
  • zotya10002
    #689
    Valaki esetleg nem unta még meg??!!

    Adnék cserébe egyCrysis 2 -t!!

    Írj ha érdekel!!
  • Tower Guard
    #688
    Jah igen, aztán rájöttem én is, csak nem vettem észre, de kössz! :)
    Elkezdtem vele játszani, végülis nem olyan rossz game, erős közepesnek mondható, szórakozásnak pont tökéletes.
  • lolSL
    #687
    képarányt állítsd át előbb
  • Tower Guard
    #686
    Hello!
    Hát még csak a grafikai beállításokhoz jutottam, de most komolyan a max az 1600x1200 felbontás? Nem lehet 1920x1080 beállítani?

    Most szomorú vagyok. :(
  • Szthomas
    #685
    Én is kifigyeltem még tegnap. Próbát is tettem egy dedikált szerver létrehozására de egyelőre a routerem nem akarja az igazat. Amúgy ha lesz aktivitás és érdeklődés a dolog körül szerintem nem lesz akadálya egy magyar dedikált szervernek. Addig is igyekszem bővíteni az ismereteimet a dedikált szerverrel kapcsolatban (sajnos egyelőre még nem igazán vagyok járatos benne).
  • zotya10002
    #684
    Köszi szépen!!
  • gilaba
    #683
    Vagy itt.Homefront
  • gilaba
    #682
    Itt.Homefront
  • lolSL
    #681
    mostantól lehet saját dedikált servert indítani.
  • zotya10002
    #680
    Sziasztok!!

    Viszonylag jó árban, hol lehetne megvenni a játékot?
  • stardate
    #679
    Én sem a dronokat, sem a csipát nem szoktam használni.Nem nagyon jönnek be inkább a gyalogos harc a pontok közelébe ill ha összejön az elegendő pont akkor harckocsi (Tank vagy LAV) na azt nagyon imádom, főleg Abrams-al lehet csúnyákat irtani.
  • Szthomas
    #678
    Jogos! Mondjuk sajnos én is elég sűrűn hátul vagyok, de igyekszem drónokkal támogatást nyújtani a foglaló társaknak. Nem egy-két embert mentettem már meg az ellenséges erők betámadásától. Arról nem is beszélve, hogy az ellenség általában elég hamar "ráharap" a drónomra, így jó páran felfedik helyzetüket amit aztán, vagy közben a társak ki is tudnak használni. Amúgy természetesen én is szoktam foglalni. Ott van az igazi élet :D
  • stardate
    #677
    Egyetértek!!!
    Bár lenne még mit megoldani a játékban pl hogy a játékosok a foglalandó pontok felé orientálódjanak és ne TDM-ezzenk meg campeljenek Ground Control-ba.Mondjuk érhetne a zászlóhúzás 200 BP helyett 500-at és aki először ér oda az még plus bónusz pontot kap mert így néha igen hamar fel tudom kapni a vizet hogy folyton leszednek a ponthúzáskor mert a többiek campelnek.
  • Szthomas
    #676
    Egyetértek! A játék tényleg élvezetesebb lett, bár nekem már az elején is nagyon tetszett. Számomra sokkal jobban bejön az ilyen relatív visszafogott játékmenetet, mint például amikor valakit számszeríj puskával kergetnek meg hasonlók. Szerintem az azért már kicsit szánalmas, de ha valakinek tetszik hát nincs mit tenni. Itt minden fegyver, drón és jármű azt az érzést kelti, hogy akár tényleg ilyen lehetne a jövő háborúja. Nekem a játék hangulata is maximálisan átjött, a multiplayer pedig zseniálisan van felépítve.
  • foxxi
    #675
    Az elején is jó volt. De most hogy "kiírtották a csipa tömegeket", zseniális lett
  • Vincentcloud
    #674
    A végére egész jó kis játék lett ebből.
  • newszepiking
    #673
    elnézést.
    virágbolti verzió hangproblémáira tudtok valami megoldást?
    köszi
  • lolSL
    #672
    válts országot a beállításokban