831
\'Homefront\'
Homefront
  • strebacom
    #791
    No én is ezt momdom nem rossz game ez, de kevés a szerver és a játékos...most hogy megéri e 15 eurót kiadni érte az elkondolkoztat!!
  • ajem kisa
    #790
    Sztimen 15elyuró!
  • zotya10002
    #789
    Hali!

    Szervereken kicsit kevesen vannak,de nekem akkor is nagyon tetszik!
  • Optimus Prime
    #788
    Olyan, mint a Frontlines. Nekem pár hete még volt átlag 4-5 szerver ahol volt játékos.
  • Anthrax
    #787
    Abban viszont nem tudok segíteni, multija kicsit hasonlít bfre járművek ugyanúgy vannak. Nekem specc nem jött be,de lehet neked tetszeni fog
  • HUN BECSEHELY
    #786
    Azzal nem is lenne gond,csak azt is tudnom kellene,hogy megéri-e a Muli.Mert letöltöttem a Multi Demot Steam-en,és nincs senki sehol.
  • Anthrax
    #785
    Csak dárdával, úgyhogy vedd meg eredetiben !!
  • HUN BECSEHELY
    #784
    Törel gondolom nem megy a Multi!
  • Pretorian
    #783
    Jah '42, igaz. Azért csak csinálnak majd ők is valamit.
  • Bogdogege
    #782
    bf 1942

    a crytek készíti a következő részt
  • Pretorian
    #781
    Egyébként ez egy modderekből verbuválódott csapat, ők csinálták a Desert Combat-et Battlefield 2-höz, és ez még csak a második játékuk, szóval nem olyan nagy gáz a dolog. Majd a harmadik jó lesz.
  • Pretorian
    #780
    Ha két évvel korábban jelenik meg, nem lenne ilyen bugos, szarul szkriptelt (pl. sniperes-küldetés: "ha tisztán látod, szedd le!" Tisztán látom, leszedem, senki sem veszi észre, mert nincs ott senki, mégis buktam a küldetést, mert a faszi - Connor vagy ki a zsákom - még nem mondta végig a mondandóját.), 10 éves fps-betegséketől szenvedő (semmiből spawnoló ellenfelek akik beleszaladnak a zárótűzbe, a fedezékbe vonulás úgy zajlik, hogy háttal beállnak egy olyan tereptárgy mögé, amely mögül a testük 95%-a kilóg), akkor még egyet is értenék. De ilyen hibák minden egyes jelenet során előkerülnek.
  • zotya10002
    #779
    Mw2 -nél jobb ez!!

    Szerintem!
  • Pretorian
    #778
    Ez elég hm...egyszerű kérdés, és te már eldöntötted hogy gagyi az MW2 és jó a Homefront. Szerinted ki fog erre válaszolni?
  • Optimus Prime
    #777
    Homefront lopott az MW2-től? Hm, akkor miért játszható a Homefront és gagyi az MW2?
  • Pretorian
    #776
    De mondom, mindettől függetlenül nem rossz játék, azért tényleg nehéz újítani ebben a műfajban.
  • Pretorian
    #775
    Az valami-kis drone-szerű heli, nem lehet beleülni. Ennyi erővel ne tegyenek bele SCAR-t, vagy M4-et, mert az plágium. A felső képen mit kéne látnom? Én játékmenetbeli koppintásokra gondolok, a cinematic-megvalósításra, a bullet-time szerű lassításokra, amikor pisztollyal kell lelőnöd az ellenfeleket valamilyen szorult helyzetben...nem a haditechnikai dolgokra, mert azokból nyilván lesz ugyanolyan mindkét játékban.
  • Bogdogege
    #774


  • Pretorian
    #773
    Hát kíváncsi vok mit fog erről koppintani a MW3. A cinematic-részek elég ratyira sikeredtek, a MW-sorozat meg inkább abban, meg a kurvajó scriptelésben erős. A sztori elég lol (Észak-Korea, Ázsia egyik legszegényebb országa annektálja a fél világot, köztük az USA-t, mindezt 15 év leforgása alatt lol) szóval újdonság nem igazán van benne. Jah, vannak járművek. Azok CoD-multiban szerintem sose lesznek.
  • zoliii
    #772
    oké, köszi a gyors választ
  • Pretorian
    #771
    Ott sehogy, mert az ajtón kell kijönni ha jól emlékszem, és e-t kell nyomni.
  • Fpocok
    #770
    Egyszer ez koppintja le az mw2-t, máskor az mw3 koppintja le ezt. Az élet körforgása.
  • zoliii
    #769
    egy nagyon könnyű kérdésem lenne a legelején, hogy a fenébe kell kimászni a busz szélvédőjén? :D
  • Pretorian
    #768
    Most próbáltam ki a játékot. Nem lenne rossz, ha mondjuk 2 évvel ezelőtt jelent volna meg. Hatalmas Modern Warfare 2 rip-off, de azért egész szórakoztató. Multi is MW2 járművekkel. Grafika pofás, de az animációk nem valami szépek. Sok a bug, a scriptelt részek néha elég hülyén vannak megcsinálva, hülye az AI is rendesen, túl sok fegyver érhető el már a kampány elején a létező összes attachment-el, de nem baj. A következő biztos jobb lesz single-ben is, de még így is szarrá veri pl. a Medal of Honor-t. Multira meg azért nem olyan rossz.
  • grebber
    #767
    Homefront a Crytektől!

    (C&VG) Egy meglepő hír érkezett az egyik ánderkáver szőrmadár ügynökünktől: a Homefront következő részét a Crytek fogja szállítani a THQ-nak! Szegény Homefrontot a THQ tolta keményen, lapátolta a pénzt a marketing hadjáratba, de a játék finoman szólva nem lett átütő siker. Ezért körülnéztek, hogy melyik az a stúdió, aki bevállalna egy kis bérmunkát és a Crytekre esett a választásuk. Nem meglepő azért annyira, hiszen a három török testvér cégének lassan már csak az Antarktiszon nincs külön stúdiójuk, úgyhogy valahol biztos össze tudjak majd kalapálni a következő részt és FPS-ek terén is van némi tapasztalatuk. Arról nem is beszélve, hogy mivel a Homefront a koreai hadsereg által megszállt USA területén játszódik, a koreai katonamodelleket és járműmodelleket sem újragyártani ugyebár ;).
    2014-re várható a Crytek féle Homefront.

    FRISS: A CVG értesülései szerint a Nottingham székhelyű Crytek UK hegeszti az új részt (ők ugyebár a néhai Free Radical). Természetesen a legújabb CryEngine dübörög majd a játék alatt.

    info: Hardwired
  • Optimus Prime
    #766
    Nekem most ez is drága. :/
  • ajem kisa
    #765
    Megint 12€! Én így rendeltem meg, és resist-et kaptam!:)
  • ajem kisa
    #764
    Semmi gáz, majd lövünk valamikor jah!
    Ha van még valaki aki jönne még...akkor tudja mi a dolga?!:)
  • zotya10002
    #763
    Bocs Kisám hogy nem jöttem gammelni de asszony elcsalt vásárolni:-(

    Most meg totál fáradt vok!

    Holnap csatázunk!!
  • ajem kisa
    #762
    Köszi!
    Meglett a peccs és megy is rendesen, a multit még nem teszteltem, de a 2 kódot amit kaptam hozzá és elvileg lejártak "succesfull" lett, majd ha multizok, megcsekkolom, hogy mi a helyzet vele!:)
  • Optimus Prime
    #761
    Steam a Summer Sale alatt begyűjthettél pár ticketet, amiért ingyen kaptad a Fire Sale DLC-t, de a Shotgun DLC-t tudom hogy lehet ingyen megszerezni. #725 hsz
  • ajem kisa
    #760
    Jaja 13€ volt, de nemvolt fentüntetve, hogy milyen kiadás, de amúgy amik vannak hozzá kuponok, azoknak lejárati idejük van, ami szept.8.-áig volt érvényes!:D
    Majd ha lejön a peccs, megmondom, hogy ér-e valamit még!:D
    Gondolom ezért volt promós, ma 18€-ért láttam már!
  • Optimus Prime
    #759
    WOW! Néha el is felejtem milyen szép egy-egy retail kiadás. Ez volt 13 euró?
  • ajem kisa
    #758
    Amit szívtam ezzel a telepítéssel ez természetes, különben nemlenne "Resist Edition"!:D (ez egy vicc akar lenni)
  • ajem kisa
    #757
    Köszi, az a baj, hogy tényleg elég messze vagyunk mindentől, így el is hiszem, hogy nemtelepítették ki még itt a hálózatot, szóval az 1mb-netet hiába állítom bármelyik országra (már próbáltam), nemlesz gyorsabb, nekem a full az max.100-130kb/s!!!
    Képzelheted a multiban a pingemet 100-150!?:S
    Mondjuk volt igéret, hogy idén fejlesztik a környéket errefelé is, remélem azért az legalább a 2mb-ot is elégik majd!:D:D
    A tipp2-t szerintem fogom használni!
    Köszi!
  • Optimus Prime
    #756
    Sajna nem csak nettől függ a sebesség. Nekem UPC 30/3 Mbit van, de a múltkor 8 órán át jön a Metro 2033 a ~250 kb/s sebesség miatt.
    Tipp: állítsd be a Letöltésnél a Hungary-t
    Tipp2: Ha meg van a játék a Back up funkcióval tudsz tömörített másolatot készíteni.
  • ajem kisa
    #755
    Legalább megoldódott, köszi a próbálkozást azért!:)
    Az a dúrva, hogy szivtam vele tegnap, mire felrakom örülök, hogy VÉGRE, és kiirja, hogy ápdét és most van 41%-on!!! Szóval a környékünkön 1mb a max elérhető netsebesség (megsem állnék 10-15mb-os netig amúgy), és azt írja, hogy 8h mire lejön...szóval ezt azt jelenti, hogy 3x annyi időbe került felrakni a gémet mint maga a játékidő!:D:D
    Naccerű! Most is jól jártam! Nekem emiatt a steam csak szopás az ápdétek miatt, ha lelehetne szedni máshonnan a patcheket azt a suliban lekapnám pár perc alatt, de a gépet oda csaknem vihetem!:) Mindegy, ez van!
  • Optimus Prime
    #754
    Hát nekem 1 db retail Steam játékom van és azt is csak aktiváltam. Digisnél meg tölteni kell. Arra nem gondoltam, hogy ki kell lőni a Steamet.
  • foxxi
    #753
    Ugyan, legalább más is tanul ha ilyen gondja van
  • ajem kisa
    #752
    Teleszpemmelem ba+ a topikot, bocsi!
    Mekkora update van hozzá? Asszem nemkicsi, mert az 1mb-os netemmel 8h-t ír hozzá! Jó ha 7végén tolom a gémet! Örülök neki!