657
Mi a munkanélküliség oka?
  • sz4bolcs
    #456
    Hazucc!! Lecserélnéd a himnuszunkat!! :-))
  • TheRock18
    #455
    te hülyének nézel engem?
    elég jó voltam töriből,tisztában vagyok a történelemmel
    de az nem azt jelenti,hogy nacionalista vezetéssel,háborúzni kell
    szlovákia köhömmm...akarom mondani Felvidéknek is nacionalista vezetése van,mégse háborúznak

    kinek kereskedek a fegyverrel,nincs háború?..te melyik bolygón élsz?
    oroszország nem rég grúziával háborúzott...mai napig harc folyik gázában,iránban,irakban
    észak-korea atombombával kísérletezik...de nincs háború mi ? :D
  • [HUN]FaTaL
    #454
    Miért szerinted ki robbantotta ki a háborút? Az USA mi?:D

    #452: Mert nem szavazhat, nem bp-i.

    #450: És kinek kereskedsz a sok fegyverrel, ha nincsen háború?:D
  • TheRock18
    #453
    gondolom a Magyar Gárdát is utáljátok mert..."rááásszítsááá fááásiszttááá csőcsléééék"..mer aszonta a zorbán viktor,meg L-Qró...jajj mi lesz velünk..itt az SS xD
  • Rundstedt17
    #452
    Te miért nem?
    Ha már így hülyézel....
  • Rundstedt17
    #451
    Az leszek ha arról van szó:DDDD
  • TheRock18
    #450
    olvass vissza,hol írtam én azt,hogy háborút akarok?a nacionalizmus,meg a fegyver/tankgyártás...nem jelenti a háborút egyből...
    ezekkel lehet kereskedni is...
    látod...mondom én,hogy ezeket belétek nevelték..."csúnya,gonosz nácik..kirobbantották a 2.vh-t" :S ejnye...hülye tanárok...
  • Molnibalage
    #449
    Mert a hülye megvezetett szavazói nem kerekednek fel és verik agyon azért az ámokfutásért amit tett.
  • tom235
    #448
    Hát nála már csak jobban lehet csinálni...
  • TheRock18
    #447
    nem lehetsz birodalmi vezér..:D :)
    ahhoz megszállot magyar imádónak kell lenned :D
  • tom235
    #446
    Naés miért nem ad? mert ez egy olyan jól működő rendszer ugye?
  • Sadist
    #445
    Ja, robbantsunk ki egy 3. világháborút. Vagy végülis elég csak egy kis európait, lényeg hogy megpörgessük kicsit a fegyvertermelést, ugye?
    Majd lehetőleg te legyél a frontvonalon, ha már ilyen zseniális ötleteid vannak.
  • [HUN]FaTaL
    #444
    google
  • [HUN]FaTaL
    #443
    A budapestiek szavazták meg negyedszer is, ne nekem reklamálj. Minden nap járok pesten, de nem vagyok bp-i. Indulj a következő választáson és csináld jobban. :)
  • sz4bolcs
    #442
    Annyiban különbözik a szocializmustól, hogy majd ha nem veszi meg senki, akkor egyből nem fogják termelni.
  • Molnibalage
    #441
    Mindne komolyabb gazdasággal foglalkozó mű megemlíti vagy ami más aspektisból vizsgálja a dolgot. Javaslom a google használatát.
  • Rundstedt17
    #440
    Rendben.
    Én a "Reichführer" jogkörét kérem:DDDD
  • tom235
    #439
    Munkaerő lesz termelésre, akit pedig a megtermelt javakkal fizetnek ki. Nem értem mi ezen olyan elképzelhetetlen.
  • sz4bolcs
    #438
    Nem kényszeríti az embereket senki arra, hogy szar árut vegyenek. De mivel épp valamelyik multinál termelik a szart, szar fizetésért, ezért meg is érdemlik, hogy megvegyék.
  • tom235
    #437
    Lehet nem ő csinálja, de ő lenne ezért a felelős és ezt igen hanyagul végzi.
  • TheRock18
    #436
    de ezt miből gondolod?
    bizonyítékot kérek :D
  • [HUN]FaTaL
    #435
    Utána meg összedől az egész mert nem lesz egy vas se termelésre.
  • [HUN]FaTaL
    #434
    És ha nem lett volna a világháború, bedőlt volna az egész. Remek, tényleg..
  • Molnibalage
    #433
    Ezt meg talán a BKV topikban kellene vagy 4-es metróban. Halottál már az 1/3-1/3-1/3 finanszírozásról. Most 46% a jegybevétel. Nincs a világon még egy olyan ország ahol ilyen magas. A gond az, hogy a 100%-ban fővárosi tulajdonban levő cég működtetésére a főváros alsó hangon 3-4 éve egy garast sem ad. Jó mi? Talán tájékozódj te szerencsétlen..
  • tom235
    #432
    Nem, de amíg adnak hitelt addig is könnyebben épül a magyar rendszer.
  • [HUN]FaTaL
    #431
    A Demszky hibája. Mindent a Demszky csinál Budapesten, ő aszfaltoz, ő söpri az utcát, ő tervezte meg rosszul a Fővám teret, ő építi egyedül a 4-es metrót. Nem az egész városi vezetés hibája, egyedül a Demszkyé:DD
  • TheRock18
    #430
    miért?
    az embereknek volt munkája,pénze...hihetetlenül talpra állt az egész ország..a szarból hozták vissza magukat...
  • Molnibalage
    #429
    És háború nélkül be is dőlt volna az egész rendszer...
  • [HUN]FaTaL
    #428
    És szerinted a végtelenségig hiteleznek nekünk?:DDDD
  • tom235
    #427
    Az ár és a biztonság már Demszky hibája. Miért nem vesz újat? mért nem adja olcsóbban a jegyet
  • TheRock18
    #426
    a "führer" én leszek :)
    ha nem vagy enyveskezű akkor lehetsz a pénzügy "miniszter"..segíthetsz kitalálni,mit kéne építtetni,felújítani :D
  • Molnibalage
    #425
    Néz meg, hogy mit mutat a valóság. Az a rendszer ami elbukott csak azzal működött már az adott körülmények között.
  • Molnibalage
    #424
    És milyen áron és milyen biztonsággal? Kész csoda, hogy eddig senki nem halt bele. Civilizált helyeken ilyenekkel max. állatokat szállítanának és nem embereket.
  • [HUN]FaTaL
    #423
    lol:D
  • TheRock18
    #422
    5 centis aszfalt sose fog kitartani 1 télnél tovább...
    nyílván az elbaszott cionista vezetés nem minket szolgál,bár ezt 20 évvel ezelőtt észre kellett volna venni
  • tom235
    #421
    Miért mit gondoltál, miért olyan vékony az az aszfalt azért hogy neked jó legyen?
  • Rundstedt17
    #420
    jó ha én leszek a vezető:D XD....
  • Laceee
    #419
    de nem csinálnak olcsóbb utakat mint a környező országokban, hanem majdnem duplaáron dolgoznak. A Dunaújvárosi hídhoz hasonlót csináltak a csehek/lengyelek fele annyi pénzből. 4-es Metróról meg ne is beszéljünk.
  • TheRock18
    #418
    akkor a k... anyjukat...fordulna fel a pénzében...
    remélem az A8-as kereke kitörik,ő meg belehajt a Dunába..:S
    nem szeretem az ilyen kapzsi,szemét embereket
    ha olyan helyzetbe kerülnék,inkább élnék szegény vezetőként,mint sem rossz szót halljak a népemtől..hogy éheznek,fáznak stb. :(
    sajnálom magunkat,meggyötörtek minket az elmúlt idők..változásra van szükség
  • tom235
    #417
    És akkor mivan ha onnan van?