52
  • burninhell
    #12
    nem rossz kép reggeli előtt...
  • who am I 7
    #11
    Vagy bármikor elüthet egy 4kerekű, rádzuhanhat valami, megkéselhetnek stb...és akkor böjtőlhettél egész életedben lol Ez a multiknak meséljék, h mit ne tegyenek ebbe meg abba...
  • Kecske2
    #10
    egyenek csak jó sok P-FOS-t !
  • Yv@n
    #9
    Hát és? Meg is haltak mind! :D
  • Molnibalage
    #8
    Ez erős túlzás és emo hozállás. A rák kockázatát növeli meg egy kicst. Ettől még nem hal ki az emberiség...

    Fel nem fogom, hogy egyesek miért gondolnak ilyen meredek dolgokat. Régen azt hiszitek az ember nem nyelt le minden szart a rossz őrlésű gabona által, a szarul megsütütt kenyérben nem maradt semmmi gázos? Vagy a kurplihéj égetésekor nem nyelték le a dioxint? De...
  • toto66
    #7
    Csak a műanyag lágyítószer, az meg a spermiumokat öli.
  • fawcet
    #6
    Fogmosásnál majdnem biztos hogy kapsz mérget:
    http://www.ketezeregy.hu/egesz/fluor.html
    Én is nemrégóta cseréltem le gyógynövény alapúra.
  • Caro
    #5
    A műanyagról nincs szó a cikkben, itt egy teljesen más vegyületről beszélnek. A műanyag azért nem szokott az ételbe szivárogni.
  • fade2black
    #4
    nem tudom mi ezen a megdöbbentő, jelenleg egy Osztrák átlagemberbe 86 különböző, nem kiürülő vegyület kering.... és MOon se jobb a helyzet úgyérzem.
  • ScarY MAN
    #3
    hát-ez-szívás :/
  • pixx
    #2
    Már megtettük, csak még nem haltunk meg a mellékhatásoktól.
    De ezek elől nem tudsz elbújni, ha nem eszel gyorsétteremben, akkor majd a csapvízből megiszod, vagy mikor fogatmosól, és véletlenül le nyelsz egy korty vízet, vagy gyümölcsből, vagy a zöldségből is hozzájuthatsz.
    Még az ásványvízbe is kerülhet, hiszen műanyagba csomagolják.
  • KillerBee
    #1
    Megdöbbentő. Ha így folytatjuk, atomháború sem kell ahhoz, hogy kiirtsuk magunkat.