193
Minden, amit a Pálya Alkalmassági Vizsgálatról tudni kell!
  • TheRock18
    #113
    kidobom az egeret:D biztos lassú a kattintása xD
    ez nem is minket tesztel,hanem az egér érzékenységet
  • DIESEL DOG #112
    Én tegnap mértem újra, és megdöntöttem magamat. Most 0.161 volt az eredmény. A volt fizika tanárom szerint ez kiváló.

    A Tiéd is benne van még az átlagban én úgy tudom! :)
  • DIESEL DOG #111
    Nagyon hasznos információk azok amiket leírtál!
    Köszi! :)

    Úgy néz ki én is PAV II-re fogok menni...
  • streeter
    #110
    Én novemberbe voltam PAV2 izsgán nem egy nagy szám. Sokkal durvábbra számítottam. 11-re mentem fél3 kor kezembe a papírral mehettem haza.
    Nem a feladatok hosszuak hanem a várakozás két feladat között.

    1. be kell menni egy pszihológussal beszélgetni. Mennyit vezettél eddig, drogozol, iszol, cigizel-e stb kérdések. Utánna ugyan itt van olyan, hogy eléd raknak 8 arcot és melyik szimpatikus és melyik nem ki kell választani 1-1-et ezekből van 8 és 2x végig kell csinálni, de nem kell emlékezned mit jelöltél előtte mert nem a memória a lényeg itt.
    2. ez már gépes feladat. Beülsz egy kép elé előtted van 7 gomb meg 2pedál a lábadnál meg ilyen ceruzás izé is van.
    Gépeknél először ilyen memória teszt van h egy kép felvillan 1mp-re meg kell jegyezni minél több részletet mert lesz 3-4 kérdés a képről. Pl: hol volt autó, milyen tábla volt, volt e gyalogos ha igen merről stb.....ez már rövid távú memória teszt. Nekem sikerült 100%-osra.
    Második. Van 4 alakzat fent alol meg van 1 ami mindig változik. Két gombot kell hasznáni ha egyikzik a fenti 4 vmelyikével akkor bal gomb ha nem akkor jobb. (gombok lehet fordítva voltak már nem emlékszem pontosan)
    Harmadik gépes. Monitoron vannak szinek és amyilen színt látsz olyat nyomsz a gombok közül ha magas vagy mély hang akkor megint más meg a 2 pedállal is van feladat. Ez már kicsit bonyolultabb. Bele lehet kavarodni de a lényeg h nem kell kapkodni.
    4. feladat Kapsz egy kormányt és egy pöttyöt az "úton" kell tartani. Magyarul követni kell egy csíkot jobbra ballra és a gázzal szabályzod a sebességet, de van olyan is h a gép adja a sebességet neked csak kormányozni kell.
    5. feladat Ilyen általános kérdések vannak amire igen nemmel kell válaszolni, hogy szeretsz-e gyorsan hajtani, szeretsz-e társaság középpontjába lenni ilyesmik.



    Igazából nem nagy szám simán meg lehet csinálni csak nem kell parázni. Én PÁV2-n voltam de azt mondták a PÁV1 is simán meg lett volna ott +2 feladat van még vmi összekötögetős meg nemtudom mi a másik.

    PÁV1-et 5évente újítani kell a 2-3 korlátlan, de ha megbuksz 2-ből nem kapod meg a 3-at.
  • TheRock18
    #109
    0.256 lett nekem
    nem tom,hogy ez jó-e vagy rossz...
  • SHADOWEYES7
    #108
    Lehet,hogy kamionmentőre kell a PÁV I.
  • DIESEL DOG #107
    Értem, köszi... :)
  • Promi #106
    PAV I csak a megkulomboztetett gepjarmuvekhez kell a tobbit tudod.
    De ebbol idonkent ujra kell vizsgaznod (en ugy tudom).A tobbibol nem, eleg csak 1 szer megszerezned. Persze ha a hatosag vissza nem vonja valami okbol.
  • DIESEL DOG #105
    Én az előbb teszteltem megint magam, és most 0.174 volt a legjobb eredményem.

    Egyvalamire kérnék magyarázatot. Kíváncsiságból néztem állásokat a Waberer's Hungary oldalán és feltételek között azt találtam hogy PAV I, PAV II, PAV III minősítés... na most akkor mindegyikre szükség lenne?
    Csak azért mert a PAV I-nek semmi köze nincs a tehergépjárműveket illetően...
  • DIESEL DOG #104
    Na itt van a link: Reakció idő teszt
    Némi kis angol tudás nem árt, de a lényeg az kivehető... :)
  • [HUN]FaTaL
    #103
    Jöhet a link. :)
  • Promi #102
    Ez igy van. Visszafele "kompatibilis".:)
  • adam512
    #101
    Engem érdekelne a link.
  • DIESEL DOG #100
    Tegnap beszélgettem az egyik buszsofőr ismerősömmel, és Ő azt mondta hogy a PAV 2 az jó buszra, teherautóra, kamionra is, ezenkívül jó nemzetközi fuvarvállaláshoz, és belföldihez egyaránt...
  • DIESEL DOG #99
    Szerintetek ez az eredmény jó reakcióidőnek számít?

    Az eredmény: 0.166 mp

    Ajánlottak nekem egy jó kis oldalt ahol lehet tesztelni a reakcióidőt, és gondoltam megosztom veletek az egyik legjobb eredményemet. Az átlag reakcióidőm olyan 0.2 mp körül szokott alakulni.
    Ha valakit esetleg érdekel az a flash játék amivel lehet tesztelni akkor szívesen adok linket! :)
  • Promi #98
    PAV-II Taxi,Busz
  • ManoNegra
    #97
    PAV III. kellett akkor, ha nem vártál három évet. Addig csak 125-köbcentis motorral mehettél. Annó ezért csináltam meg a hármast.
  • TheRock18
    #96
    mihez kellett II-es?
    I-es mihez kell?mentő,tűzoltó...van még vmi?
  • Promi #95
    Nemreg voltam PAV II -es vizsgan.
    Mind vegig 1 szamitogep elott ulsz, es a szamitogep utasit feladatokra, amiket a vegen ki ertekel es utanna kell a pszichologus holgyel beszelgetni.
  • DIESEL DOG #94
    Egyszóval mondva az alkalmas illető legyen tiszta elméjű, nem pszichopata, nem idegroncs, és normális gondolkodású...
  • John Cena
    #93
    aha köszönöm!
  • DIESEL DOG #92
    Azt tudom. B kategória felett, gondolok most C és C+E kategóriákra, ahhoz már szükséges. Nekem is mennem kell majd PAV-ra...
    Sokat gondolkodtam én is azon hogy elmegyek kis furgonra dolgozni, mint sofőr, pl. a DHL-hez, vagy GLS-hez...
  • akyyy
    #91
    Nem kell PAV belföldihez, legalább is ha maradsz B-kategóriás autóknál.
  • DIESEL DOG #90
    Én az olyan kereszteződéseket szeretem ahol nincs semmi tábla. Ott csak jobb kéz szabály szerint lehet kanyarodni. De sajnos ezt is tapasztalatból tudom, hogy nem mindenki ismeri a jobb kéz szabályt...
  • DIESEL DOG #89
    Így van. Ahhoz hogy Belföldi Árufuvarozó lehessen az ember ahhoz kell a BÁF, Kettes csoportú orvosi alkalmassági vizsgálat, és PAV 2, vagy 3.
    A BÁF, TIR valóban megfog szűnni szeptembertől, és egységes EU-s vizsga lesz, ami állítólag valamivel drágább is lesz. De legalább nem kell majd két külön vizsgát is letenni, hanem elég lesz egy is.
  • ba32107
    #88
    Hát ezt pl. én sem tudtam :) Bár akárhova kanyarodok ki, mindkét irányba alaposan körülnézek (egyértelmű), de hogy ez kresz szabály, azt nem tudtam.
  • Solt
    #87
    Én egy szóval nem mondtam, hogy aki PÁV-ra kerül az unintelligens! :)
  • Willenbrock
    #86
    Ugyanitt egy 50 év feletti szakmunkást végzett nő simán elsőre megcsinálta a vizsgáit.
  • Willenbrock
    #85
    Nem biztos hogy aki PAV-ra kerül az unintelligens lenne,vagy kicsi lenne az IQ-ja.Ahol én tanulok ott elmondta az oktató hogy a jelenlegi PAV-osai szinte mind 20év körüli főiskolások vagy egyetemisták.Egyikük pedig magán torna-edző Pesten,róla azt hinné az ember az utolsó lesz akinek ilyen nehézsége támadhat.
  • akyyy
    #84
    Én mots futárcégnél dolgozom mint futár, megcsináltm abelföldi árufuvarozót, meg szereztem hivatásos jogsit, melyhez nemtudo már miylen orovis alkalmassági kellet, asszem valami kette szintű. a lényeg, doki megcsinálta, de el akart küldeni pestre is valamiért. sztem ez a PÁV-ra gondolt, de az nekem nem kellet, mivel csak B-s jogsim van, és olyan autókat vezetünk csak!!!

    Na a lényeg, hogy ez a belföldi árufuv állitolag szeptembertől megszünik vagy mi fene, szóval le kell tennem a nemzetközit (olcsóbb mint amennyi lesz majd a belföldi, asszem 40e, persze a nemzetközi is változik majd, de ha most leteszem az jó még 1-2 évig, csak hát nincs nekem erre időm:D bár van egy kicsi, nyáron lehet leteszem, csk hát semmi értelme, nem nagyon volta még külföldön, mgé ha esetleg járnénk nyaralni, vagy bármi másért, azt monodm okés, de ez ritka az életembe, ellenben belföldön nagyon sokat vezetek, utazok, és igy szeretem is ezt a munkát.
  • Lord Nomak
    #83
    Amúgy első kommentben ott a link.. :P
  • Lord Nomak
    #82
    Megállapítani az egyén pszichés jellemzőiből a járművezetéshez szükséges:

    1. Magatartást szabályozó jellemzők szintjét, azaz rendelkezik-e mindazokkal az egyéni pszichológiai jellemzőkkel, amelyek szükségesek: - a biztonságos vezetéshez, - a közlekedési helyzetekhez való alkalmazkodáshoz, - a járművezetés közben jelentkező terhelés elviseléséhez?
    2. Képességek szintjét, azaz van-e a jármű biztonságos vezetéséhez szükséges: - észlelési - döntési - cselekvési képessége? - Képes-e elsajátítani a jármű vezetéséhez szükséges ismereteket és készséget?
  • John Cena
    #81
    menny má innen XD...
  • Legend Killer
    #80
    segg vakarásra
  • John Cena
    #79
    ezek a páv vizsgák mire jók és a vizsgákon mit kel lcsinálni és mi a feladat ott??
  • DIESEL DOG #78
    Rendben. Ha majd esedékes lesz, akkor előtte jól kipihenem magam, meg vizsgálat előtt elfogyasztok egy Red Bullt... :)
  • DIESEL DOG #77
    Végülis csak egy rövid tömör jellemzést akarok. De amiket leírtál, az bőven elég. Így is sokat segítettél! :)
  • TheRock18
    #76
    Dog mit akarsz tudni konkrétan a vizsgáról?
    elég nagy hülyeség amúgy,mert néhol nem lesz köze a vezetéshez
    -lesz egy olyan rész,amikor egy monitor előtt ülsz,és a kormány ellentétesen reagál,ha jobbra tekered,balra fog menni az autó,ha balra tekered,akkor jobbra...
    akkor lesz egy fél henger,amin lesz 1 deszka,azon kell egyensúlyozni...(nem tom mi értelme van)
    akkor tesztelik a memóriádat,felvillan 1 mp-re egy szám sor,és mennyit tudsz megjegyezni...
    tovább meglesz adva olyan is,hogy megmondják,ha felvillan egy sárga fény,akkor nyomd meg a zöld gombot és stb.

    legalábbis régebben ilyen hülyeségek voltak,nem tom most milyen lesz :) ennyiben tudtam segíteni
  • Solt
    #75
    Ezekre nem tudsz így gyakorolni... gyakorlati dolgok vannak... mondom, mentálisan legyél felkészülve, légy kipihent, és ne idegeskedj... akkor tuti sikerül... nem űrhajósvizsga... :)
  • Solt
    #74
    Én sem... csak ez a fene nagy egyenlősdi, hogy mindenkinek joga van hozzá... pfff... itt az eredménye...