League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7627
ESL TV-nél meg kell venni a HD streamet, azért ilyen rossz az alap.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#7626
EG elverte CLG-t, majd a TSM-et ?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

ronihun
#7625
mondjuk vicc, hogy mennyi elõnye van az amcsiknak, szóval azokat sokkal jobban nyomják, meg nem is foglalkoznak az EU csapatokkal, márpedig játkban EU>US streamben:
ESL TV stream<Riot HD stream (annyira pixeles az eu stream h már néha ki is kapcsoltam mert fájt a fejem)

...

ronihun
#7624
Jólvan EG elverte TSM-et is az elõbb, látta valaki? ezek nagyon tudnak, elején sokkal rosszabbul álltak aztán a végére egy csomo turretet levertek, majd bementek a basere nagy teamfight ugy nézett ki hogy TSM mindet megöli, erre hoppá Corki(Westrice) már a nexust üti 😄 amig odaértek és megprobálták megölni már késö volt 😄 Asszem 2-0 lett az összesitett.
Azt tudja valaki hogy akkor ma milyen meccs lesz EU-ban? Fnatic v SK és aAa v gamedde? nem tudom h mik voltak, és h frissült e a bracket.

...

Fpocok
#7623
Gyõzõtt a jobbik csapat.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7622

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fec papa
#7621
Ha van valami fejlemény írd már be légyszíves, jó lenne visszaolvasni délelõtt. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fpocok
#7620
RIOT teljes gõzzel azon dolgozik, hogy megnyerje a meccset CLGnek. Mindent bedobnak, összevissza hazudoznak, szabályokat módosítanak, találnak ki... rossz nézni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fec papa
#7619
Nem, de látom te jól el vagy itt. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fpocok
#7618
Fúúú mekkora balhé van fórumon meg mindenhol... nézitek?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7617
Na jó... ez egy vicc.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7616
Megint DC. Beszarás...

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7615
Egy órával késõbb... még mindig nem indult el.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7614
Az amcsik már megkapták az emailt arról, hogy kapnak ipt a tribunalért.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7613
Remek... két meccset is újrajátszanak.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#7612
CLG EG meccset újrajátszák, mert sok volt a DC.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#7611
szvsz blitz a passivja miatt (mármint a saját passivja) az arc staffla nagyon jól jár. aztán frozen heart. meg mannás cuccok és jók vagyunk.
#7610
Köszönöm mindenkinek akkor blitzcrank-ot veszem meg 😊 (Barcelona Nyert!!)
#7609
Vegyél neki mana itemet 😊 Szerintem lehet tankra, ad-ra és ap-ra is gyúrni. Mindegyikhez van fasza mana item...
#7608
még nem döntöttem mivel Blitzcranknak elég gyorsan fogy a mannája a videóka alapján, de talán mégis õt fogom megvenni
Grr1234
#7607

#7606
És mi lett a vége? 😊
Grr1234
#7605


Amúgy szerintem Blitz jobb.

#7604
Szerintem Blitz. SZERINTEM!
De igazából attól függ melyik jön be jobban.
#7603
a kinézete nem nagyon érdekel
#7602
XD
crackyS
#7601
csak...egy...kicsit nõiesen 😄

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Grr1234
#7600
Taric buzisan néz ki. 😄

#7599
Sziasztok. Szerintetek melyiket vegyem meg Taric-ot vagy Blitzcrank-ot? Várom a tippeket<#vigyor4>
jazzy
#7598
Na nézd milyen ügyet kaptam, B52Yami az ellenfélnél 😛
Grr1234
#7597
...és nincs benne irigység.

Fpocok
#7596
Ajánlom olvasgatásra az eu fórumot... egy csomóan sírnak, hogy kibannolták õket és szidják a tribunalt <#nevetes1><#nevetes1>

Jajj.. legszebb öröm a káröröm: mert az õszinte.

Parasite Eve 2, best game EVER!

CharrDen
#7595
Vagy csinálj új accountot 😄 Van rá kb 250 éved.

Grr1234
#7594
Lehibernáltatom magam ha kibannolnak. <#banplz>

jazzy
#7593
2285 márciusáig <#idiota>
ronihun
#7592
jaa hogy 2285 márciusáig? 😄 kemény

...

ronihun
#7591
jövõ márciusig??

...

Grr1234
#7590

Fpocok
#7589
Még1:

Parasite Eve 2, best game EVER!

tescodr
#7588
azta hát kev1n jól tolta 😄 warwic ot etette rendesen 😄

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

tescodr
#7587
kivi leszek a prokra...

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7586
Na most megy.

Parasite Eve 2, best game EVER!

tescodr
#7585
most már nekem is de már felolvasták hogy kik játszanak 😄

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

#7584
Nekem megy de nincs semmi 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

tescodr
#7583
basszus pedig most indult volna,ashéra kíváncsi lettem volna

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

Fpocok
#7582
Nekem sem megy.

Parasite Eve 2, best game EVER!

tescodr
#7581
nekem megált a stream..

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

tescodr
#7580
ok most kezdõdik 😊

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem. Phenom 2 x4 965, 8gb 1600Mhz Kingston ,Ati hd 4670 1gb

#7579
CLG-nél csomószor volt olyan, hogy egyik tag nem tudott mozogni és nem volt semmi.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

ronihun
#7578
most kezdõdik majd Fnatic vs myRevenge best of 3, és mint mondtam egész nap lesznek meccsek

...