League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8077
Régebben nagyon korpásodott a hajam.

Most is, de most már leszarom, mert az SG fórumozók LOL-os karakterei között találtam párat, akikkel tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés együtt játszani, akik maguktól rakják a wardot, akik nem a tankot baszkodják elsõként teamfightban satöbbi.

Próbálja ki Ön is - tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés, és az orrát is tiszticcsa.

A táblázatba nyugodtan beírhatod magad, nem fog fájni, max kapsz pár friend invitationt. Menj egy két teszt futamot a srácokkal akiket felvettél friend listre, ha nem tetszik amit látsz, nyugodtan remove-old, de lehet hogy talász egy - két embert a saját szinteden, és nem kell a randomok miatt üvölteni és tépni a hajad.

#8076
Könnyû vele játszani : )

#8075
Azért ez nem régi twitch új twitch, mert az már valami, a mostani vladi is megállja a helyét, nagyonis, én ha midre kerülök vele, + lvl, szépen lehet vele farmolni, nem kezdek bele elmagyarázni, de még mindig jó !

#8074
azért nézd meg a videók dátumát is mert ez már nem a régi vlad...nehogy csalódás legyen a vége.

#8073
Én Vlad-ra gyûjtök éppen. 😊 Még nem is volt szerencsém vele játszani. Videókat néztem,meg mást láttam már vele gamelni. Kíváncsi vagyok nekem hogyan megy vele. 😉

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#8072
Ha a héten vladimir ingyenes lesz, lerugom a gépházat az biztos.
next ..

Imádom mikor az enemy, kikosaraz, és a teamfightokba, tudják csak én érek valamit, focusálnak, mindegyik rám nyomja az ultiját, mert persze amumu tank nem azért volt velünk, hogy aoe stunoljon az ultijával, megvárja még mindenki meghal,és a végén menekülésre használja, grat, "unskilled player" csak ma már a 10-15 reportom ..

#8071
win7*

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

#8070
Felraktam a win 64bit-et,és 100-120fps-em van. 😉 A legkisebb 60-70között. Eddig Vista 32bit-em volt,és max 80fps volt. Kicsit jobban is megy a game. 😉 Na jó azért annyira nem! 😊

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

Maak
#8069
Fearsomedot <16:15:23>: I wrote Fu
Fearsomedot <16:15:25>: what does Fu mean?
Darkvan <16:15:37>: Fu = F.uck You
Fearsomedot <16:15:40>: Nope
Fearsomedot <16:15:45>: What if I meant Flower U?
Fearsomedot <16:15:52>: See you can't report for that
Fearsomedot <16:15:52>: 😉
<#vigyor>

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fpocok
#8068
Akkor addig rögzítsed majd... aztán ha újrarakod, akkor elõtte mentsd el e repeket, hogy ha újraraktad meg tudd nézni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8067
persze, felvenni felveszi...de nem tudom lejátszani...ugye kiírja, hogy a lol replay mûködése leállt stb., de úgyanúgy fut...de a replay-t nem tudom megnézni...
Fpocok
#8066
Jó, de ha nem kattintasz rá, csak lerakod minimálra, hogy fusson háttérbe, akkor jó? (ilyenkor veszi fel a replayt)

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8065
Ahogy rákattintok, hogy play egybõl kiírja a hibaüzenetet...
Fpocok
#8064
De amúgy egybõl hibaüzenet dob ki, ahogy rákattintasz? Nem is tud a háttérben futni?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8063
Most tuti nem állok neki, annyira nem fontos...Nemrég lett újratelepítve...Inkább játszódom egyet, aztán hátha tud majd valaki megoldást😊
Fpocok
#8062
Általában az mindent megold.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8061
semmi változás😞 Hát nem tudok mit csinálni sajnos...megpróbálhatom újrarakni az egész windowst hátha segít, de az sok idõ😄
Fpocok
#8060
És ha egyel régebbi verziót töltesz le? 6osat pl.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8059
de képet feltöltötem neked, láthattad
#8058
nekem el se akarja indítani...a windows leállítja és akkor küldhetek nekik hibajelentést😄
Fpocok
#8057
Amikor le akarod játszani a replayt, playt nyomsz és majdnem elindul a játék és akkor kifagy. És akkor bugsplat ablak bejön.

De te azt mondtad valami más gond van, még mindig?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8056
bugsplat?
Fpocok
#8055
Akkor mennie kéne.
Illetve ha elindításnál bugsplatet kapsz, akkor meg kell csinálni a #8035 írtakat.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8054
már megvolt, framework is fent van..3.5
Fpocok
#8053
Újraindítani gépet?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8052
nem tudtam még1x felrakni😊
Fpocok
#8051
Annyi. 2-9mb között átlagosan.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8050
jaja, elvileg ezt már felraktam...de nekiesek még1x😄
#8049
a fájlnak mekkorának kellene lennie? Nekem kicsinek tûnik, csak azért😊
3.73mb a replay
Fpocok
#8048
Nemtom. Mindenesetre ezt rakd fel

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8047
uninstall megvolt...most sem mûködik sajna😞
DirectX Redistributable látnom kéne programok tel/tör-nél?
Mert azt sem látom...
Fpocok
#8046
Keresd meg könyvtárát, ott van uninstall.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8045
Egyébként programok telepítése/törlése-nél nem látom a LOL replay-t
#8044
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0.55\deploy
Fpocok
#8043
Mert szar az oldal... Tinypic a legjobb oldal.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8042
van benne egy szóköz, egyébként miért nem lehet?
#8041
na vazze, képfeltöltés.hu-ról nem lehet linkelni😄
http://kepfeltoltes .hu/110606/sdgad_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Fpocok
#8040
Próbáld újrarakni, miután letörlöd teljesen.
Indítsd újra gépet.
Add meg a lol könyvtár pontos címét...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8039
Nem tudom mi lehet...avastot is kikapcsoltam...egyébként xp-t használok
Fpocok
#8038
Hmm... csinálj screenshotot.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8037
A windowsnak van valami problémája, nem a programnak😞
Fpocok
#8036
NA?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8035
Bugsplat?

Akkor a lolreplay ablakban, menj rá a repre, amit meg akarsz nézni. Jobb klikk... fix. És a számsornál az utolsó számot írd át egyel kisebbre... pl ha az utolsó szám 9, akkor 8ra, ha 8 akkor 7re, stb... aztán okézd le. Megvárod míg végigfutnak a csíkok alul és jó lesz.

Kicsit bugos most, majd tuti javítják, csak az oriana patch elkúrta.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8034
A LOL Replay hibát észlelt, ezért leáll. A kelemetlenségért elnézését kérjük.
Nem akarja lejátszani a replay-t...netframework van és felraktam ezt a directx-et is...Megpróbálom újrarakni a lol replay-t hátha az segít...
#8033
Köcce! Kipróbálom😊
Fpocok
#8032
http://www.leaguereplays.com/download/

Felrakod, 8 kattintás. Beállítod, hogy magától induljon el a windowsal...
profit.
Nem kell csinálni semmit, magától felvesz mindent. Ha meg meg akarsz nézni egy replayt, akkor jobb alul rákattintasz teemora és nyomsz egy playt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8031
Hali! Errõl még nem is hallottam, hogy van replay...hogy mûködik a dolog? Hogy tudom megnézni?
#8030
Sivirrel csináltam már quadra killt. Szerintem jó. Az ultija hasznos, q val nagyon sebez lanen, van egy kis aoe ja meg jó shieldje. Teljesen használható😄
Fpocok
#8029
Privi.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8028
Én W-re olyan lvl 10 körül szoktam elõször rakni, mikor elkezd haldokolni a csapat, mondjuk én inkább carry Lux vagyok, mint support.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;