League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grr1234
#8127
Lassan meglesz rá az IP, nem tudom, hogy megvegyem-e.

CharrDen
#8126
Kezdõk ellen nagyon jó, másodpercek alatt ledarál, de ha valaki kicsit ért hozzá akkor könnyen rak ki rá countert.

Grr1234
#8125
Kár, hogy bénán játszok, jó lenne szerepelni. =)



Xin Zhao-ról vélemények?

Czdano
#8124
Jó lett megint 😊 Szombaton vagy vasárnap töltök fel mostmár tényleg replayeket 😄 Van valami kikötés hogy mi legyen benne? (multikillek, 1v1-ek stb)

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#8123
Hihetetlen mennyi gyökér van ebben a játékban..mondjuk még mindig kevesebb mint dotában :/

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

daemonervosa
#8122
3 leaver in a row, lassan meglesz a rekord 😊

edit:

mikozbe leirtam 4 lett

Trolling is a art.

#8121
tipikus, aztán meg mikor már nincs egy rohadt turret, meg inhibator, surrendelnek, azért is a haveromal a NO-ra nyomunk, azt hogy ugattnak : D

Grr1234
#8120
De utálom, amikor mindkét csapattársam feeder köcsög, de azért sem surrendelnek. Fél óráig szenvedek...

Gubberx
#8119
😄😄😄😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Maak
#8118
vegre normalis zenet tesz ala, erre mivel vagyok benne? egy halallal, remek...nem kellenek az embernek ellensegek ilyen baratok mellett😄

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Grr1234
#8117
Corki is tök jó.

ronihun
#8116
voltak benne jó jelenetek, de nekem ez most nem tetszett annyira, nekem most a jelenetek többsége átlagos volt, vagy az enemy noobsága miatt alakult ki.

...

Fpocok
#8115
8!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#8114
El is felejtettem, hogy Caitlyn ilyen jó. Ha lesz rá IP megveszem.

Fec papa
#8113
TS/Ventri

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fabio Capello
#8112
mumble/TS

Czdano
#8111
Amúgy ti milyen voip progit használtok? TS, Ventri?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Különc
#8110
Én is beírtam magam, csütörtöktõl IP farm lesz. Nidalee, Amumu és Vayne a legtöbbet játszott karektereim

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Czdano
#8109
Mikor játszanátok? Nyáron ráérek, szívesen játszok amumut, nasust is jól használom tankként, rammust is..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8108
Biztos megdrágult valami, azért van ott a dollár jel.

Fpocok
#8107
Mi történt?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8106
ups $:

#8105
fogadjunk vladi ingyenes lesz, h rohadjanak meg -.-"

Fpocok
#8104
Ha valakinek van még érdekes replaye, akkor szóljon mert este zárok, holnap fent is lesz a videó 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8103
Sziasztok! Haverokkal épp most csinálunk Premade-t a Season 2-re , és szükségünk lenne egy úgymond ,,tank" playerre. Akit érdekel keressen fel ingame: DeviLPwN

Lehetõleg legyen aktív a player.
daemonervosa
#8102
A paraméterek amik alapján ellenfelet keres az eltelt idõvel arányosan bõvül, egészen addig amig egy csapatot nem talál megfelelõnek.
Teljesen változó, ha nem talál statok alapján egyenlõ erõsségû csapatot akkor sokáig pörög, fõleg ha nagy különbség van eloba és szintbe a premadebe lévõ playerek közt.

Legalábbis ezt irta valamelyik gyökér riotos


Trolling is a art.

#8101
Ja hogy ti máshogy értelmeztétek, nekem ugye egyértelmû volt, talán ezért nem sikerült elég konkrétan megfogalmazni… Szóval Premade-ben vagyunk, csak 15-20 perceket kell várni… Pedig haver másokkal úgy tolta hogy átlagos idõ(2-3 perc) alatt besorsolta…
daemonervosa
#8100
ha 2nél nagyobb a premade akkor csak premadet kapsz

régen normal gamebe kaphattál nem premadet is , csak magasabb elo-bol, nemtudom ezt meghagytak vagy mar csak premadet kapsz

Trolling is a art.

#8099
Így értettem én is.

Különben ha meghívhatok 2-3 embert és nem egy premade csapat ellen megyünk, akkor nem indulunk túlzott elõnnyel? Vagy ilyenkor egy azonos premade csapat+ random emberek mellé sorsol a gép?

Fec papa
#8098
Gondolom premadel próbálják csak nem talál játékot. <#wow3>

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Grr1234
#8097
Komolyan mondtam. Mondjuk lehet félreértettelek, vagy valami.

#8096
Mert qrva sok játékos van, csináljatok premadet.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

ronihun
#8095
<#eljen>
egyébként még azóta is nevetek ha arra a Mundora gondolok <#nevetes1>

...

#8094
Ez volt a poén?
Grr1234
#8093
Hívd meg egy játékba.

#8092
Valakinek valami tipp haverral miért nem akar besorsolni minket játékba? Külön, külön megy mindkettõnknek de együtt valamiért csak szökõ évente… Az õ accountja valamivel tapasztaltabb, egyszer úgy is bekerültünk egy 5v5-be de csinált direkt egy kezdõt õ is megnézni, akkor meg elsõre sorsolt, de azóta azon sem megy… Valami ötlet?
#8091
Voltam a lol.hu mumble csatornáján, de a 3 alkalom után, amikor egy 12 éves kisgyerek viccesnek találta hogy huhogjon meg kurvaanyázzon vadidegeneknek a csatin ( én voltam a vadidegen ) szóval a 3. ilyen után átmentem a mumble.hu szerverre és ott csináltam egy leagueoflegends szobát, aztán levédtem access tokennel. Akiket esténként meghívok játszani, megkapják a jelszót, aztán néha cseréljük a jelszót, ha valakirõl kiderül hogy ... khmmm .... szóval hogy nem ugyanazok fontosak neki mint a többségünknek :d

Grr1234
#8090
Az más tészta. 😞(

#8089
Akkor játssz játékosok ellen. Bizony.

Grr1234
#8088
35-2-16, ugyanúgy könnyû botok ellen. Ma nagyon megy. 😄

Fabio Capello
#8087
voipra gondoltam, játék közben 😊

#8086
lol nekem karthusal voltam custom gaméba, 100/10 körül, 2óráig unatkoztam xd

Grr1234
#8085
23-0-17 stat könnyû botok ellen, Brand-del. Rekord. 😄

#8084
lolon pl, egy chat szoba, mint a HUN : D

Fabio Capello
#8083
Na látod, engem nem hívtok soha... 😄 Mondjuk én sokszor haverokkal játszom.

Amúgy mit szolnátok, ha mumble-n/ts3-on csinálnánk egy szervert/szobát valahol, hogy legyen egy hely ahova összegyûlünk?

Fpocok
#8082
LOL nézzétek meg karbantartás van.
😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8081
OMG... az elõbb egy olyan epik meccsem volt hogy beszarás... muszáj lesz megörökítenem a YT-ra 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#8080
<#nezze><#vigyor>
#8079
+1

Az összes meccs amit SG-sekkel játszottam meg is nyertük. Mindenki tette a dolgát és normális volt a légkör.

#8078
<#vigyor4><#alien2><#alien><#taps><#eljen><#nezze><#email>

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676