League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Czdano
#8477
EG win.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

games4ever
#8476
EG nyert.

nonicks
#8475
aAa vs EG végeredménye mi lett?
nem találom sehol...

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

jazzy
#8474
Ezen csak az US lepõdik meg, az EU nem.
Czdano
#8473
DC 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#8472
Köszi... akkor majd akkor rakom ki a videómat 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

games4ever
#8471
19.15-kor kezdõdik az utolsó kör, ha jól látom.

Fpocok
#8470
Meddig fognak tartani a meccsek ma? LOLosra gondolok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#8469
bal oldalié nem rossz,de a jobb akcentusa borzasztó😄

...

Különc
#8468
Phreak hangja jobban tetszett mint e két srácé

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#8467
De én az Amumut sem értettem, oké, hogy a tank megy elõre, de néha úgy beugrott, hogy kb a csapata se tudta hol van 😄
#8466
<#wow1><#vigyor2><#guluszem1><#merges2><#szeret><#crazya><#beka3>

Valahol,valamikor,egyszer csak..... unusual#2676

ronihun
#8465
vajon rainman dreamhacken is napszemüvegbe lesz?<#idiota>

...

Fpocok
#8464
Az az ázsiai csaj wtf!

Parasite Eve 2, best game EVER!

daemonervosa
#8463
A képlet ugyanaz mint WCGn volt. Az a csapat nyer ahol több a kóreai

Trolling is a art.

#8462
Ez nagyon korrekt volt politikailag 😊 Asszongya Danh Din ( vagy hogy hívják )hogy azon nyerték meg hogy hamarabb vettek oracle-t és leszedték a wardokat....

#8461
Az elején jó, mert line részen nagyon hasznos...de késõbb én szoktam neki építeni legalább egy kis AP-t, hogy ne 200-at healeljek, amikor vayne 600-akat critel.
Különc
#8460
Aranyos az ázsiai originnel rendelkezõ host néni

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8459
Sorakát én sem értettem. Arra is gondoltam hogy a silence miatt pickelték talán ?

#8458
Én csak azt nem értem, hogy pickeli sorakat, az egész buildje kb abból áll, hogy vesz gold itemeket, amibõl wardokat vesz (amit persze az enemy oracle-s pikk-pakk leszed) és a végén nincs semmije, még egy nyomorék auto attackot sem tud kihealelni, míg jannának van két CC-je is...amivel simán megvédi a carry-t+shield.
#8457
Mindkét teamben volt egy egy olyan AP-s faszi, akinek a képessége eldönthet egy teamfight-ot. Egyik oldalon Kartyusz a másikon Annie. A banshee kötelezõ választás volt így kb.

ronihun
#8456
gg, epik nagyon jol tolja 😄

...

Czdano
#8455
Egyébként érdemes megfigyelni mekkora hangsúlyt fektetnek defenzív itemekre. Mindenkin banshee + mercury-t is láttam..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#8454
Ennek már annyi bizony.
Fpocok
#8453
Ennek a meccsnek már annyi. Szép volt az utolsó csata.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8452
Hát nem tudom... ha nem raknak össze egy jó kontrát, akkor ennek a meccsnek már annyi.

jazzy
#8451
De én nem szoktam rakni neki Trinityt de már hallottam, hogy kéne/lehetne. Bár szerintem nélküle is elég nagyot lövök és inkább rakok a Banshee mellé 1 GA-t és túlélek. De majd kipróbálom.
Czdano
#8450
"csak azért volt quadra mert az 5. afk volt" 😄😄 Amumut meg én se értem...

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#8449
Ezt az Amumut kurvára nem értem, én vagyok a low elo? IGEN ÉN 😄D De akkorse értem 😊
#8448
ÁÁÁÁÁÁ olyat még nem láttunk soha 😄DDDD

#8447
Midgame-ben csatlakoztam.

jazzy
#8446
Vayne szét fog mindenkit csapni a végén.
Czdano
#8445
Végülis csak a first blood volt karthus ulti 😄😄

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8444
Még egy érdekes dolog : Wardokat nem okvetlen úgy rakják már, hogy mindent lássanak : fontosabb hogy ne vegyék észre õket az oracle-es emberek 😄

#8443
Én sorakát és Kartyuszt nem értem az aAa setupjában, Annie + Janna valóban jobbnak tûnik. Kartyusz nemigen csinált még az ultijával semmit, egyszer meghalt, elnyomta, de a kutya sem halt meg...

jazzy
#8442
A Singed egy állat, de az irelia is 😄
jazzy
#8441
Szerintem EG setupja jobb..
jazzy
#8440
JANNAAAAAAAAAAAAAAAA
Fpocok
#8439
LOL JANNA

Parasite Eve 2, best game EVER!

games4ever
#8438
Ez kemény vót! 😄

Fpocok
#8437
Én is aAa ra mondtam, hogy jobb a setupja.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8436
Amikor a Karthus játékos nevét mondja, mindig azt hiszem, hogy Amumuról beszél 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

games4ever
#8435
Király! Köszi. Jó a meccs. 😊

Fpocok
#8434
Ha vége a meccsnek, remélem lesz egy kis szünet, mert el kell mennem bótba 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8433
Singed hogy trollkodik... jó arc!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Viktor99
#8432
Azon én is majdnem kitéptem a hajam 😄
Fpocok
#8431
OH MY GOD!!! SINGED WW ALIVE. AMUMU MEGHALT 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8430
Tévedtem 😊
Czdano
#8429
Karthus FB 😉

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#8428
LOL Singed nyomogatta a laugh makrót 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!