League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Maak
#8627
amugy jo lett, bar zene ugyileg ismet visszalepes tapasztalhato <#miaz>

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Fpocok
#8626

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8625
Igazán lehetne szeró.. mostmár. 7 óra körül kellett volna visszajönnie... de már lassan 10...
Fpocok
#8624
Ennyi? Csak ennyit tudsz mondani? 😄
Tartogatok a következõre is, mert te úgy sem adnál repet, mert slackelsz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8623
Orgonára gondolsz?
Foggalmam sincs... sosem játszottam vele.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8622
Na megint nincs szeró..? Vagy csak nekem ba**akodik megint ? ; )
#8621
Mármint mi a gyorsbillentyûje azt tudom hogy mit jelent 😊

byzhouse
#8620
automatán bejelöli az ellenfélt a másik pedig,hogy a legközelebbi ellenfélt jelöli be és arra tudod nyomni a Q W E R gombokat

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#8619
Mindig is meg akartam kérdezni hogy mi az autotarget? Vagy a nearbiest target? Shift+skill nem mindig adja nekem.

ronihun
#8618
ja ismétlés vágom már, na megnézek pár replayt, esetleg h ne kelljen mindet megnéznem melyik volt a jo game? group B elsõ meccsét még láttam: Clg v gamedde

...

ronihun
#8617
hogyhogy megy még a stream? most értem haza, lemaradtam mindenrõl <#whatever>

...

#8616
úgy néz ki ennek a meccsnek is vége😊

Különc
#8615
Nem, csak Dreamhacken egy mérkõzésre pickelték

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8614
???

Buffolták vagy nerfelték Kassa-t vagy mi?

Maak
#8613
morde-s jelenet kimaradt

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

Különc
#8612
Kassadin trololol

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8611
clg-xan hát nem tudom, elég sima gyõzelem volt, már a pick se volt nekem túl tiszta xan nál, na mind1😊

Fpocok
#8610
Egy kis néznivaló, amíg szünet van... persze csak annak, aki akarja:

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#8609
riporternek mélyebb hangja van mint a CLG-s csávónak<#wilting><#wilting>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#8608
azért így elveszteni, nem kellett volna ennyit felrakni egy bd-re

games4ever
#8607
Na jó. Mégis. 😄 Nem gondoltam volna, hogy ezt a team fightot így elbénázzák.

games4ever
#8606
Nem olyan biztos az még. 😛

#8605
azért ez kellemetlen toronypush hiba volt topon😛

nonicks
#8604
szerintem innentõl a TSM már megnyeri<#taps><#taps>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

games4ever
#8603
Ez jó kis ww fail volt! 😄

Különc
#8602
Azok minden játékban jók, fõleg ahol APM kell 8)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Anthrax
#8601
Azt más is észrevette,hogy legalább 1 ázsiai van minden csapatban ? Még a német és a kanadaiban is

#8600
meglehet, de már akkor is elég szép elönyben voltak a németek

viszont ennek a riporter kóreai csajnak milyen baszott széles feje van XD

jazzy
#8599
Akkor még állt mind3 inhibitor.. egy mackó be középre és lehet aceltek volna. Lehet nem.
#8598
hát igen, elég gáz volt az annie dc, bár valszeg nem azon múlt a meccs

daemonervosa
#8597
Nem tartom valoszinunek, hogy a svédek nem tudnának összerakni egy lant, inkább a kliens szarhatja össze magát

Trolling is a art.

Fpocok
#8596
Tudtommal NEM LAN. Ahogy a SC2 sem LAN.
Csak RIOTos kliensel nyomják online-t.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#8595
A kliens ugyanaz! 😊

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Különc
#8594
Fõleg hogy LAN rendezvény, nem is értem hogy lehetséges

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#8593
Kritikán aluli ez a mennyiségû disconnect egy ilyen rendezvényen egyrészt, másrészt az is no comment, hogy annyit mondanak, hogy bad news for them.. baszki, indítsák újra a meccset vagy valami.. 3 vagy 4. disconnect, ezért még 1 normal gameban is ideges lennék nem egy dreamhacken.
Fpocok
#8592
CSALÁS!
ANNIE-t ddosolták... tuti.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#8591
<#eljen>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8590
én meg alistair fairplaye miatt😊

Különc
#8589
Nidalee miatt a németeknek szurkolok ^^

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8588
lol tsm kikapott xantól

Fpocok
#8587
Pedig megy:
http://www.own3d.tv/live/8624/Riot_Games_High_Definition_Stream

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8586
Mostanában nagy a sor. Ráadásul nagy esély van, hogy US szerverre dob ki, akkor meg 130körüli MS is van...

Parasite Eve 2, best game EVER!

PeeTeR
#8585
ez az "Over 9000" kicsit aggaszt 😄
csak most raktam fel illetve csinaltam accountot, valamirol lemaradtam? <#miaz>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Arnoux
#8584
Nem indul el a stream😞 már órák óta próbálom; gép-net-router újraindítás, cookie törlés, másik böngészõ, de még mindig fekete kép. Sok streamet néztem már, azok mentek mindig

Fpocok
#8583
noob corki beszopta 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fec papa
#8582
Lehetett látni a háttérben ment a nagyképernyõn valami zártpályás autóverseny. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Fpocok
#8581
Mondjátok, hogy nem vagyok hülye és ti is halljátok már sokadszorra a háttérben a Gran Turismo rajthangját...

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#8580
CLG teamje érdekes, de a jungle Alistar még inkább 😄
nonicks
#8579
hogyhogy nem a TSM vs gamedde-t mutatják?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Különc
#8578
Late gameben nagyon gyenge a skálája, kevés az alap hpja és 2 armor itemmel countereled

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403