League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#8577
erre kiváncsi vagyok, gamedde nagyon jol játszik, és clg eddig eu csapatok ellen nem nagyon tudott nyerni, szoval kiváncsi vagyok most h fog menni nekik

...

#8576
Nem tudom egyébként pontosan, hogy miért annyira underrated Pantheon magas top elo-ban (kevés a hp-ja? ultija elõl nem nehéz elmenekülni?), de azon beszarnék mondjuk ha vki Galio-val menne, na az érdekes lenne.

Különc
#8575
Megint szegény Pantheonon viccelõdnek 8(

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#8574
mégis 😄 beszarás ez a variálás, ok clg vs gamedde

...

pluhi
#8573
Vagy nem😄
ronihun
#8572
mégse 😄

...

ronihun
#8571
zsíír CLG v gamed!de lesz TSM helyett, legalább ezt még megtom nézni 😊

...

Különc
#8570
Spotlightig nincs egyértelmû info, csak annyi hogy az elsõ hõs lesz, akinek full time petje lesz.

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8569
yorick-ról valami hír? Ilyen hogy menyibe fog kerülni vagy hogy jungles hõs lesz? kiváncsi vagyok rá 😊
ronihun
#8568
ja elcsusztak egy fél orával, a kisebb dolgok miatt

...

Különc
#8567
Mondjuk már bukik, 15:30 van írva a scheduleban, a stream alján meg 16:00

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#8566
sajnos pont lemaradok a CLG meccsekrõl :S

...

Különc
#8565
<#eljen>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#8564
Dreamhacken résztvevõk ingyen megkapják, mindenki számára június 24-tõl lesz elérhetõ a storeban

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#8563
Solomid vs CLG az kemény lesz.
Különc
#8562
Schedule a videó alatt jobbra

Group B - Round 1

15:30
Team SoloMid vs. gamed!de
16:45
CLG vs. Xan

Group B - Round 2

18:00
Team SoloMid vs. CLG
18:00
gamed!de vs. Xan

Group B - Round 3

19:15
Team SoloMid vs. Xan
19:15
gamed!de vs. CLG

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

games4ever
#8561
Nézd SD-ben. Én legalábbis abban nézem, így egy kicsit rosszabb a minõség, de cserébe folyamatos a kép. 😊

jazzy
#8560
Azok mikor lesznek?
Különc
#8559
Én azt vettem észre, hogy csak a team összecsapásoknál áll be a kép (ami pont a lényeg)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#8558
gg 😊

...

Különc
#8557
Na most már csak HotshotGG színes kompániájára leszek kíváncsi mivel örvendeztetnek meg

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

games4ever
#8556
Ez is szép volt. 😊

#8555
vége

ronihun
#8554
ezaz!

...

#8553
huhh, ez a vlad tripple n1

ronihun
#8552
trollface a háttérben 😄

...

Fpocok
#8551
<#eljen>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8550
netet restartoltam, jobb lett !

#8549
fú de nekem nagyon

Fpocok
#8548
Nekem is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8547
néha akadozik hát ez kikészít.

ronihun
#8546
bazmeg na erröl beszélek 😮 Westrice <#worship>

...

Fabio Capello
#8545
Még jobban menne, ha nem Shushei ellen lenne fenn 😄

ronihun
#8544
😞 lee sin lehet h rossz választás volt, mindenesetre westricenak jol megy toppon

...

nonicks
#8543
feed to eat taktikán vannak az EG-sek<#nezze><#nezze>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Fabio Capello
#8542
EG egyelõre gyengélkedik, hárman haltak... O.o

Czdano
#8541
Fnatic elég agresszív 😉

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8540
uhh, erõs kezdés

Fabio Capello
#8539
Itt mutatják be a dreamhacken, aztán a következõ patchhel jön.

nonicks
#8538
EG érdekesen kezdett <#csodalk><#csodalk><#csodalk><#csodalk>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#8537
õ van már spec mód ?

Fabio Capello
#8536
AZAFIRSTBLOOD 😄😄:😄D😄

Fabio Capello
#8535
Mondtam én hogy portolni kéne Macre ezt a játékot... 😄

ronihun
#8534
háát igen pickek alapján én is, bár westrice no.1 akali, ráadásul EG már nagyon sok meglepetést okozott, én mondjuk nekik drukkolok, náluk sztem nem fog annyira kibontakozni Alistar

...

nonicks
#8533
EG win lesz!<#eljen><#eljen>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

jazzy
#8532
Ez nagyon jó meccsnek ígérkezik. Fnaticra voksolok pickekbõl.
Fabio Capello
#8531
Azok a championok O.o

Tökös választások, meg kell hagyni 😄

Fabio Capello
#8530
Pedig EG vs. Fnatic lesz.

#8529
ez a phreak mekkora egy gyökér😊 ilyen hülye szóvicceket😊

minden esetre gragas pick megnyerte a gamet aaa-nak

ronihun
#8528
most nemár h EG vs Fnaticot nem fogják streamelni?? egyidöbe lesz megint 😞 az sokkal jobban érdekel mindenkit sztem, szegény pacificesek elég gyengék

...