League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Anthrax
#8677
Hotshot igazából nidalee-val és cho-val tud játszani,mással csak bohóckodik,de mivel nidalee mindig ban ,így jó rá szopott, nem is véletlen,hogy egyik régebbi meccsen mikor banoltál nidaleet és cho-t nem is játszott és nyert is clg ,pedig elötte 2 meccsen keresztül csak szopott mikor hotshot is ott volt

#8676
Sztem annyira nem jó játékos. (trollok kíméljenek, hogy én low vagyok, nem érdekel) 😄 Nidalee-val tényleg jó, elég agresszívan játszik vele, de swain malz ellen? Ha nem tudod malzot 2 sec alatt leszeni, õ fog nyerni, silence ignite dot nullzone ult? Esélytelen.
Anthrax
#8675
azt nem értem miért nem Kobe-t hozták saints helyett 100% jobb junglerrel sztem,az a tegnapi meccs egymás elleni eredmény 1-0, mivel ma nyert fnatic még1et így 1-1 és most még egyet kell nyerni-e egyik csapatnak,hogy tovább jusson

jazzy
#8674
Hotshot pedig jól játszik, de lehet, hogy csak nidaleeval?
Különc
#8673
Én sem értettem mit akartak counterelni Mundoval

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8672
Én örülök h fnatic nyert, rühellem a troll hotshotot 😊
ronihun
#8671
egyébként clg nagyon ritkán játszik jol, most pls esélyük sincs mivel rossz a team comp

...

jazzy
#8670
Valaki érti a Mundo picket amúgy?
ronihun
#8669
nem vágom most mi van am😄 mi az az 1-0 a Clg - FN mellet?

...

jazzy
#8668
Mekkora oltást kap a clg 😄
#8667
miért mindig teamfight közbe akad meg a szájbavert stream...? <#boxer>
ronihun
#8666
akkor most egy meccs lesz csak? vagyis CLG kiesik?

...

Különc
#8665
CLG csalódás, Fnatic pozitív csalódás ezen a meccsen

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

jazzy
#8664
Hajrá Fnatic, az ág is húzza õket mégis nyerni fognak!
Anthrax
#8663
Solomidnél a rózsaszín pólós reginald ? mert akkor értem miért ekkora nyomorék az a srác

Anthrax
#8662
Ja én is azt nézem,mekkora flame lesz ha végén 1x ezért kap ki egy csapat mert teamfightban dc vagy mert nem tudnak teamfightolni dc miatt

jazzy
#8661
Jarvan dc...
Fpocok
#8660
MEKKORA FOS A RIOT SZERVER... MEGINT EGY DC.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8659
2 óra waiting time lenne.

rhazid
#8658
az a kitûzõ egy runa a jobb oldali srácon? 😊

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

rhazid
#8657
francba nidalee ban :[

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

jazzy
#8656
Indul az Fnatic vs CLG!!
jazzy
#8655
Minek, hogy tudjanak az US usereknek ingyen skint osztani?
Gubberx
#8654
úgykéne 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#8653
Remélem a nyertes csapat felajánlja a lóvét riotnak jobb szerver érdekében xD
Czdano
#8652
Engem 2 óra várakozás után dobott le, miután már csak 30 percet írt =D

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#8651
Sztem azért van, hogy nézzük ezt a szart 😊
Gubberx
#8650
Nektek legalább van quene... nekem csak busy és kidob 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

CharrDen
#8649
Mi a... 3 óra 29 perc queue

Különc
#8648
Küldik Ályfónra neki a streamet...






... azon nincs is flash (trollface)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8647
feküdtem, korán van még...3h que time btw
#8646
Trollface-es gyereken jobban felüdtem. 😊
Fpocok
#8645
Jajj már... poén az egész... 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8644
térdéhez
#8643
Ezen mi az érdekes? Nem hiszem, hogy akkora farka van, hogy a téréhez kelljen nyúlnia.
Fpocok
#8642
<#wow2>




Parasite Eve 2, best game EVER!

#8641
próbáltam õket korábban nem mûködött ,de közben meglett a hiba oka a tûzfal rakoncátlankodott
#8640
WW elég agresszív volt, beugrott úgy hogy a társai 1 screen-el odébb voltak 😊
#8639
Az még csak hagyján, hogy van login que, de nem egyre kevesebb idõ kell, hogy belépj, hanem 5 percenként 10 percet nõ 😊 ááh nem is vicces 😄
rhazid
#8638
awfuru.
1 órája léptem be akkor írta ,hogy 20 perc azóta felment másfél órára a pajtim aki még késõbb lépett be annak 16 percet ír....

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#8637
Hülyebuzi riot mikor fogja már fel agyilag hogy fos a szerverük????? 2 és fél órás a login queue-m..

|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

lolSL
#8636
próbáld levenni a minõséget SD-re, vagy másig böngészõben nézni

#8635
Valakinek valami ötlete van esetleg, hogy mért nem emgy nekem az ownedtv? már jó ideje....nem tölt meg nem ír hibát semmi de csak fekete képernyõ van és kész.
Fpocok
#8634
Tegnapi.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8633
2 DC... FASZA KEZDÉS!

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#8632
Azért, mert TSM elverte CLG-t. Hiába van annyi gyõzelmük, mint a másiknak.

Parasite Eve 2, best game EVER!

nonicks
#8631
lassan kezdõdik a mai nap is<#taps><#taps>
bár nem értem hogy a TSM miért került a SEMI-FINAL 2-be, amikor úgyanannyiszor nyertek mint a CLG-sek??<#fejvakaras><#fejvakaras>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

pluhi
#8630
Biztos ki lesz irva, ha megszakitják a downtime-ot egy rövid online etappal.<#hehe>
Gubberx
#8629
Nálatok is unavalible a server?

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Fpocok
#8628
<#ijedt><#rinya>

Parasite Eve 2, best game EVER!