League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gubberx
#8727
na reggel 10 óta loginolok és már csak 1 órát ír 😄😄D:😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Különc
#8726
Today is a good day to... live!

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fpocok
#8725
Pro RAINMAN! 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#8724
Ez a TSM vs aAa meccs nagyon izgalmas, agresszív mind a két csapat.

Különc
#8723
Nekem leállt a stream

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8722
Azért érdekes, hogy milyen sok hõs van a LoL-ban és egy ilyen neves bajnokságon kb 60%-a a hõsöknek full ignore-on van. Persze van egy-két UP hõs mint pl. Galio, de akkor is fura.

Fec papa
#8721
bigfatjiji mindjárt szétesik annyira laza. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

ronihun
#8720
korábban is igy, v ilyen teammel játszottak volna lehet tovább jutnak

...

ronihun
#8719
elég érdekes ez a meccs, roamer, jungle gp, support duo top, ad carry solok 😄

...

Különc
#8718
Meg ha belegondolsz, teamfightban nem sokat hoz, nincs CC-je, HP-ja, supportja. Nem sok assassin karaktert látni a versenyen, Akali volt az utolsó akire emlékszem (meg Vayne de az egy másik történet)

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8717
Ja mondjuk gondoltam, hogy a sok ward és oracle-k miatt nem nagyon tudna ölni mint sima ranked-en.

Különc
#8716
Noobokat ownolni jól lehet vele, de szerintem egy ilyen szintû versenyhez gyenge karakter

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8715
Tényleg, volt olyan itt Dreamhack-en aki Evelynn-el ment? Mert mintha egyszer se lett volna bannolva nem úgy mint sima ranked meccseken ahol Evelynn perma ban...

#8714
Érdekes lenne, én nem bánnám.

Különc
#8713
Egyébként lehet majd arra számítani (nézve most a streamet és a kommentátorokat) hogy a Spectator mode megjelenésével lesznek magyar kommentátoros meccsek, videók? Valaki gondolt rá?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#8712
Még mindig jobb volt, mint az ázsiai nyilatkozók 8)

TSM vs aAa jónak ígérkezik

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fec papa
#8711
Tegye fel a kezét aki értette az egészet amit mondott xPeke. 😄

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

ronihun
#8710
egyébként fnaticba kellemeset csalódtam, sokkal gyengébbnek hittem õket, de mondjuk így h xPeke is itt van már nagyon jók, bár EG ellen fognak majd játszani, az meg elég kemény lesz

...

#8709
Már a karakter választásnál jobbak voltak vlad ellen swain countert válaszott... last hitek száma is durva volt, swain dominált 52 vs 20 volt kb a 8. percben.
Különc
#8708
Lehet csak rossz napja volt vagy valami más

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Anthrax
#8707
Mennyivel jobb volt xPeke Swainnel mint Hotshot, ebbõl is látszik ,hogy csak kirakat srác,de ha igazi tétje van dolgoknak semmire se jó

#8706
Caitlyn hogy beszopta az arrowot meg a gragas ultit 2x 😄
Anthrax
#8705
clg beszopta a faszt,hahaha

Különc
#8704
Ami az alsóágon van

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8703
Nyehehe euro vs noa 2-1 😄
Különc
#8702
Eu > Usa <#vigyor>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

rhazid
#8701
ENYHE lag egyik pillanatban mennek másikban meg ace....

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

ronihun
#8700
nem, akkor már csak egy meccsük lesz, az 5. helyért

...

Különc
#8699

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#8698
Alsóágra kerülnek

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#8697
Ha Clg most ezt elveszíti Fanatic ellen akkor kiesnek?

#8696
TheRainMan
#8695
Caitlyn kétszer is benézte ugyanazt a profi kombót 😄

rhazid
#8694
elõbb veszi az infinity edget mint a cipõt 😄

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

ronihun
#8693
mondjuk ezt az Ashe arrowot kikerülhette volna simán sztem

...

ronihun
#8692
azért jiji jol nyomja caitlynnel, ez szép volt, a csapda meg az ult is

...

ronihun
#8691
azt nem értem mondjuk h mért mindig jiji játszik ad carry-t, régebben chauster játszotta az ad-t és jiji ap-t nem?

...

Anthrax
#8690
én elementz annie miatt jobban aggódnék 😄

ronihun
#8689
szokott néha supportot játszani, de talán azért játszik most azt mert elementz jo annie, és most kell nekik a jo dmg

...

Anthrax
#8688
szokott vele játszani, de ez megint fail lesz nekik

#8687
yep... bb gg
jazzy
#8686
Hotshot janna trolololol clg lost
ronihun
#8685
egyébként Clg-t nagyon ritkán látni együtt játszani, mindig csak solo queueznak

...

jazzy
#8684
"So it's a leave, and clearly a loss, because it's a ranked game" 😄😄
pluhi
#8683
CLG jutott tovább jobb helyen, ezért az 1-0. Ha õk nyernek, (ahogy a másik ágon az AAA, akkor annyi), megvan a továbbjutó. Itt most viszont 1-1 és döntõ meccs lesz.
Különc
#8682
Wetdream ezért vált ki a fnaticból közös megegyezéssel mert nem vitték Dreamhackre

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#8681
Nrateddel mi lenne? nincs már SK-ba v mire gondolsz? wetdream sztem még fnaticos, csak ugye 5en mehettek, máskor is vt h ö nem játszott vmi kupán

...

Anthrax
#8680
Akkor ugy mnodom,hogy Kobe-t jobb játékosnak tartom mint Saintset , de egy kis off, Nrateddel mi lett és hh wetdream sk-s lett és nem itt fntaiccal tolja ?

Anthrax
#8679
Az is vmi esles kupa meccs volt

ronihun
#8678
ja értem köszi 😊 am igaz h kobe jobb jungler, de nem azzal van itt a baj, mert saint jol játszik sztem, rossz team comp meg rossz taktika

...