League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#10077
szerintem xint ne sima dpsnek builded, mert akkor elkapnak és megrapelnek, legjobb ha tanky dpsnek buildeled.
én valahogy ugy szoktam hogy dorans blade->merc/berserker cipõ->Heart of Gold->Black cleaver->Atmas impaler->Frozen mallet
vagy valami ilyesmi, így sokkal jobb mert a nagy sebzés mellet meg se birnak sebezni szinte

...

#10076
Azthittem hogy lehet rpért venni...még jo hogy nemvettem meg kösz a válaszokat
CharrDen
#10075
Az lehet, de a sebzése igen kicsi lesz.

Fabio Capello
#10074
Az csak egy extra oldal, rúnákat nem tartalmaz...

#10073
Hali

Valaki megtudná mondani mit tartalmaz az a runatábla amit rpbol lehet venni? T3mas runák vagy teállitod össze
crackyS
#10072
passzívja miatt AS-t vinném elõbb, úgy pd kb. helyettesíti bloothrister life stealjét

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

CharrDen
#10071
Én korábban raknék valami AD itemet. Inkább így:

Doran's Blade->Berserker Boots (AS cipõ)->Zeal->Infinity Edge->Phantom Dancer

crackyS
#10070
doran's blade->attack speed cipõ-> phantom dancer-> bloodthrister-> infinity edge

én ezt javaslom

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Czdano
#10069
Egyébként bevallom õszintén, nem saját tapasztalat, de multkor egy xinzaoval laneltem, ilyen buildje volt, és szarbakapott mindenkit aki felé ment.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Czdano
#10068
Attack speed rúnák, attack speed cipõ, black cleaver

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

tommyknockers
#10067
Azon gondolkozom, hogy megveszem Xint. Néztem buildeket, de nem tudom melyik lenne hatásos. Mit ajánlotok, milyen itemeket vegyek neki, melyik skillt erõsítsem, mi a francot csináljak vele, etc?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

SzirmosSzisza
#10066
Új Yorick spotlight 😄DD

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Czdano
#10065
A f@szomat egyék meg! Most mindenki azzal a szarral fog menni hogy kipróbálja, énnekem pedig véget ér az IP farm 😞 összvissz 2 meccset vesztettem mordéval...nyalják meg..

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#10064
-nem mert még nincs én új infokról csak surrenderat20-on olvastam azért kérdem énis
Czdano
#10063
Tudsz dobni patch notes-ot?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#10062
új patchrõl surrenderat20 olvastatok csak?
#10061
Karthussal a lényeg, hogy minél gyorsabban elfeedelõdj, és bárkit leölhess fal 3 q és fél hp-s ultival 😄 Bár ez bármelyik mage-re igaz. Le-blanc rules 😊
CharrDen
#10060
Olvastam az új patchrõl... Lehet hogy jobban járnék, ha még most szépen letörölném, valószínûleg megúsznám a bosszankodást... Ashe/Corki nerf... :/

SzirmosSzisza
#10059
Ott mindenki kapott annyit, hogy legyen skin ^.^

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#10058
de gáz, nézzétek meg Mordet kicserélték Yorickra... op>>>up

...

daemonervosa
#10057
"cuz we can" 😛

Trolling is a art.

nonicks
#10056
lategame-ba már az ultija nem sok vizet zavar

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

szucsy89
#10055
"karthus noob champ, noskill champ, push the win button..." ehhez hasonlókat kapod majd 😄
nonicks
#10054
valószínû...(hát honnan tudjam?<#nemtudom>)
de oda is minek annyi?

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

daemonervosa
#10053
GOndolom a riot os stream serveren levo accra gondolsz

Trolling is a art.

nonicks
#10052
HotshotGG -nek 10.000.000 RP-je van?
hát minek annyi?<#fejvakaras><#fejvakaras><#fejvakaras><#nemtudom>

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#10051
ez persze karthusról szólt ! : DDD
semmi köze hozzád : D

#10050
omg retard, qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq, only kill R !
bye

Fpocok
#10049
Rendben.

Parasite Eve 2, best game EVER!

ronihun
#10048
accountot árusítani/cserélni meg tilos a LoLba

#10047
nagyon erõs, jól lehet vele farmolni, ultija meg hasznos, szal megéri megvenni

...

crackyS
#10047
karthus vélemények? ha csak egy "omfg karthus f**k your ulti" üzenetet kapok már megéri megvenni 😄 <#ravasz1>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

daemonervosa
#10046
btw reklámozni tilos SGn

Trolling is a art.

Fpocok
#10045
Amúgy két óra különbséggel írtam be, szóval még csak nem is spameltem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#10044
<#wow3><#wow3>

Fpocok
#10043
Ha neked van jogod reklámozni, hogy hülye vagy, akkor nekem is azt, amit akarok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10042
Ne reklámozz.

Fabio Capello
#10041
jajnemár 😞

Fpocok
#10040
Ne szólj be.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#10039
Ne csináld már, egyszer nem volt elég reklámozni?

on

Azért gépigénye a játéknak az van, itt most 3 gépbõl csak az egyiken fut el, de ott simán (és minden maxon van).

MrStokes
#10038
Errol van szo, csak akarniuk kene es siman megoldhato lenne a dolog. Ezert is olyan duhito.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

Fpocok
#10037
Akit érdekel egy ILYEN , az írjon rám egy ajánlattal.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#10036
WOWban jól megcsinálták: Ha dczel, akkor 5 percig még vissza tudsz menni sor nélkül.

Parasite Eve 2, best game EVER!

MrStokes
#10035
Ez a legnagyobb szemetseg a vilagon, dc utan nem visszaengedni az embert. Nalam az ilyen az epic fail kategoria... vagy ugy is mondhatnam hogy No comment...

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

szucsy89
#10034
Huhh, Caitlynt ne is mond, Alistar 3 lövés volt nekem tegnap :// (persze feedelve voltam már mint állat)
ronihun
#10033
Caitlyn még mindig nagyon erõs és jó, kár h ilyen lassan gyûlik az ip, egy rakás hõst meg akarok venni 😄

...

RedDevilsza
#10032
Rumble, Morde, Swain, Irelia, Malzahar. De Ashenél kb a hõsök 60% jobb solora mint õ. És nem, nem flame amit írtam, hanem egyszerûen olyasmit írtál ami nem állja meg a helyét. Ez most hogy lvl 20ig 3v3ban te hogyan nyertél, az szerintem nem alapja egy kezdõket segítõ blog megírásában. Kis szinten inkább az számít hogy kinek mennyi tapasztalata van ilyen játékokban, nem a hõsök és a buildek, szóval a lvl 30ban érdemes szerintem csak gondolkozni.

Fpocok
#10031
Már párszor, sok helyen kifejtettem, hogy miért... nem fogom többször. <#puszi>

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#10030
A szerverek/játékosok miatt, vagy mi?

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

Fpocok
#10029
Csak a játszást.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Czdano
#10028
Abbahagyod? o_0

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX