League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11327
Én voltam az 1 10es Janna azon a fun meccsen.
Különc
#11326
De nagy az arc, bemutatkoznál kérlek?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11325
😄😄 Zsír, hogy a napi fun game-ünket valaki kilinkeli 😄
Csak annyi hozzáfûznivalóm van a gyõztes csapathoz, hogy mikor a meccs végén kiderült , hogy magyarok megkértük õket játszunk egy normális meccset. De természetesen akiknek heti egy ilyen szerencsés meccsük van nem vállalták a visszavágó kockázatát. Szóval sok sikert a következõ fun csapathoz valamikor 100 meccs múlva talán lesz még egy ilyen meccsed ha szerencséd van 😄
Grr1234
#11324
Nem a teljes árat adják vissza.

FrostBite
#11323
Az én csapatomban is volt a héten egy dps Janna, jól játszott és Xin Zhaot bedarálta 1v1be.

Nem tudja valaki, ha a skint váltok vissza, és akciósan vettem akkor az akciós rp-t adják vissza, vagy a teljes árat ?

NagyiBMX
#11322
Köszönöm!!!<#eljen><#worship>

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

NagyiBMX
#11320
Ha elszeretnék adni champokat akkor mit tegyek ? Hova irjak, Mit irjak?<#worship>

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

ronihun
#11319
SK megy Kínába, most verték el a Milleniumot 2-1re, vicces volt ahogy örültek, oce persze szokás szerint ordibált 😄

...

ronihun
#11318
jah, a vicc az, hogy azt hinné az ember hogy elõször játszik Jannával, mert ingyenes, de skinje volt szóval valószinüleg trollkodott vagy nem tudom 😄

...

Grr1234
#11317
Bazki, itemeket most nézem... <#merges2>

Grr1234
#11316
Jó kis statok voltak. 0/8 Tryda, 1/10 Janna... 😄

ronihun
#11315


Elég érdekes team comp, 5 tanky dps, eléggé OP az összes, borzasztó lose sorozatom után most már jó volt kicsit nyerni is 😄

...

#11314
Jungle teemo, 8-4-12. Mondjuk ellen elég béna kellett, hogy legyen, mert 4v5 ben nyertünk.

ronihun
#11313
lehet hogy majd ezzel együtt jön a stealth-rework, nekem mondjuk tetszik ez az uj champ

...

Különc
#11312
Szokásos "INSANE OMFG DMG", 2 hit a 3 szinttel kisebb top solo Veigart az új, 20 percnél 27 killel rendelkezõ hõssel Spotlight majd megmutatja mit is tud a hõs.

Nem értem egyébként miért erõltetik ezt az assassin dolgot, nem bírják balanceolni.

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#11311
most meg laneudyrral voltunk, 1v2be persze mert ellenfél soha nem dzsungelezik, na mindegy le 1v2öztem öket stb tök jol ment az egész csapatnak, aztán diveoltuk öket többször, nemtudom mért, és elég szarul jöttünk ki belöle, aztán teemo osztotta hogy sorakát focusáljuk, miközbe a brandjük ölt meg kb egyedül mindenkit,aztán akalink leavelt folytatták a veszekedést aztán surrender... na mindegy ellenünk volt soraka,morde,brand OP.

...

SzirmosSzisza
#11310
Frissült amúgy Dominion oldala, vannak új videók, meg helyszínek leírása, illetve játékmenet is.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Grr1234
#11309
ronihun
#11308
Na összekerültem valami lengyel v tökömtudja milyen kettes premadedel és meglepõ módon valami hihetetlen szarok voltak, egy Ashe mid és egy Amumu jungle volt, aztán amumu nem csak afk volt egy darabig hanem utána még feedelt is, Ashe meg borzasztoan last hitelt és szar itemeket vett, és olyan nyilakat lõtt hogy rossz volt nézni, sajnálom mert a másik kettõ player jó volt, de hát mikor az Ashe ott marad védeni miközbe ace van és pusholnánk, fõleg hogy mondta neki rumble h menjen pusholni, na mindegy.

Most meg champion selectig jutottam amikor is egy Ashe,Garen,Nocturne,GP pick aztán instalock.

Én(fiddles):4 ad really?
Garen: solo up
GP: me mid
Én(fiddlesticks): im mid
GP: GTFO I GO MID!!!

oké, dodge<#mf2>

...

#11307
volt róla szó hogy konkrétan mikortól lehet váltani és hányszor? ha igen akkor légyszi mutasd meg...

SzirmosSzisza
#11306
Ez nem a Trynd skin ?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Grr1234
#11305
de volt.

#11304
marha jó, ez mekkora patkányság, semmi normális infó nem volt róla hogy mikortól van rá lehetõség meg hányszor lehet meg ilyenek....

#11303
csak 1 szer lehet ingyen átmenni

#11302
account transferrõl, egyik ismerõsöm átment westre ingyen, és nem tud visszajönni, csak rp-ért, most nem azért, de nem arról volt szó hogy egy darabig ingyen lehet átmenni és akár vissza is jönni?

szucsy89
#11301

instant buy
pluhi
#11300
1-2 core itemen túl már úgyis dinamikusan választasz a meccs alakulásától függõen. Amúgy nem lenne szar egy profilban megadott per kari választék, de megoldani kényelmesen nem olyan egyszerû.
crackyS
#11299
ott marad örökké

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

#11298
Szasztok! véletlenül nem tudjátok meg lehet e változtatni a kezdõ tárgyakat amik felül vannak ha vásárolok. vagy mindig fejbe kell tartanom mi a jó nekem?
#11297
olaffal junglézok egy ideje,elég jó, de dragont nem bírom megölni egyedül, lv 7-8 ig,ez a baj

Különc
#11296
Gangplank nagyon jó jungleben, Teemo nem, és nem lehet mindennel "erdõzni" JÓL

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11295
Ti hogyan látjátok, szerintem mindennel lehet erdõzni. Most (nemrég) toltam egy-egy erdõzõs gangplanket és teemot. Persze vesztettünk, de nem maradtam el se szintben se pénzben a dual lanesektõl. (és így ugye esélyünk volt két solo lanen)

jazzy
#11294
Én felmentem kipróbálni HoN-t hun csatin már 15en sírtak, hogy mióta ingyenes, azóta fos.

- MERT HONBAN MEG VAN OLDVA A LEAVE NYOMORÉK LOL! Felmentem, 4 gamebõl 3ból leaveltek. meg van ám oldva bizony.
#11293
MINDENHOL ismétlem MINDENHOL , LESZNEK ,noobok, idióták, feederek, kisgyerekek akik nem bírnak a vérükkel, ezalol ez a játék sincs felmentve mivel ingyenes, nincs olyan játék közeg ahol normális keretek között hibátlanul, zökkenõmentesen menne a játékmenet, kivételek a fizetõsek, hon is mekkora szar lesz csak figyeljétek meg.

#11292
szerintem itt westen nincs sok noob.
Grr1234
#11291
Mivan...? A lengyeleknél jobb fej emberek nincsenek. De tényleg.

Unknow
#11290
Igen, pontosan errõl van szó XDDD
Fpocok
#11289
Elk*rtam.

Szóval

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#11288
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://www.youtube-nocookie.com/v/LNBjMRvOB5M?version=3&hl=hu_HU&hd=1

Parasite Eve 2, best game EVER!

Különc
#11287
Magad nevében

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Unknow
#11286
Miért? Miben beszéljek rólad? E/1-ben nem megy. Ha valakirõl beszél az ember az általában E/3. Javíts ki ha tévedek.

Engem amúgy nem zavar.
Különc
#11285
Ebben van valami

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

ronihun
#11284
szerintem ha át is akarsz menni várj még vele, mert mindenki mostanában fog transferelni, szóval a nubok is átmehetnek ugyanugy, vissza meg már nem jöhetsz ingyen, meg egyébként nem hiszem hogy akkor változás lenne, de te dolgod mondjuk, a lényeg ha átmész majd mesélj milyen.

...

szucsy89
#11283
😄 hát lehet igazad van... tény hogy nekem is elegem van már a sok k.csög lengyelbõl, egybõl azzal indítanak hogy "ugly hungarians i hate u" epdig hozzájuk sem szólunk 😄
Különc
#11282
Jó lenne ha nem E/3-ban beszélnél rólam, és ha átakarok menni? Téged mit zavar?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#11281
Szerintem botrányos ami Easten van, megvárom mit mondanak a többiek elõbb, de a tököm tele van Easttel tényleg. AZ igazság odaát van

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Unknow
#11280
Egyel több lesz ha átmegy <#eplus2> Na de most komolyan , nem értem ,hogy mit vár a transfertõl. Azt hiszi, hogy attól, hogy átmegy már skillesebb lesz, több gamet nyer és stb? Akkor is lesz majd kire fogni,hogy miattuk nem megy. "Szemét Spanyolok, Franciák!!!" Végülis mindegy, csak ne az õ hibája legyen majd 😛
szucsy89
#11279
miért? sztem westen is ugyanannyi nub van 😄
Különc
#11278
Asszem igénybe is fogom venni

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403