League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11377
C-C-C-C...
Gubberx
#11376
+1

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

tommyknockers
#11375
+1 <#gunyos1> (csak, hogy mainstream legyek)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#11374
Elõbb is eszedbe juthatott volna ; ) +1

jazzy
#11373
+1 írhatod a mailt 😊
NagyiBMX
#11372
+1<#worship>

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

BEAST
#11371
+1 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Fabio Capello
#11370
+

JSbyMSI8800
#11369
+1<#worship>

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

crackyS
#11368
+1<#worship>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Skypack
#11367
+1<#worship>

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

Grr1234
#11366
+1 <#worship>

jazzy
#11365
Lejár a ban bannoltatni újra, legalább nem nekem kéne ezzel foglalkoznom.
Fec papa
#11364
Tõlem megkapod a +1t ha kell.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

SzirmosSzisza
#11363
Ha akarjátok el tudom vállalni, meg csinálni nevek mellé summoner nevet, szintet, etc (mint eRep / Android topik), csak nem tudom, hogy reagálnék roneszre 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

crackyS
#11362
+1

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

szucsy89
#11361
Na ez egy jó ötlet!

Meg kéne valami normális banner, nem ez a fos 😄
Fabio Capello
#11360
Tipp: kéne egy házigazda, aki be tud pakolni dolgokat a banner alá, mint pl. SG-s játékosok listája, tier listek, friss hírek (új champ, patch, stb), és persze kordában tudja tartani az elõkerülõ trollokat, akik alattomosan a Summoners Rift sötét erdõibõl felbukkannak 😛 😄

Gubberx
#11359
borzalom eddig.... 7 meccset toltam

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

rhazid
#11358
háh próbáltam ezt a skin cuccost egybõl normálba és összejött D:

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

Arnoux
#11357
Van aki átment westre? Jobb ott az angol skill?

Grr1234
#11356
Azért csak óvatosan ezzel, ki tudja mit fognak csinálni... 😊

pluhi
#11355
Át kell. Érdekes bug.
Fec papa
#11354
Pasz, nekem van 2 olyanom is ami skines.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#11353
beadta megint olafot, ugye annak van skinje, és akkor úgyhagytam orignialol,és nem váltotta át a skint,szóval annál is át kell akkor váltani ?

#11352
nema, ezt mindenki látja ? : Sxd

Fec papa
#11351
nem

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

#11350
nemtudom hogy de valahogy sikerült, és ezt csak én látom így?

Grr1234
#11349
Jah nem, csak vidd rá az egeret de ne klikkelj.

Grr1234
#11348
Kiválasztod amelyik skinjét megakarod nézni, amikor nullázódik a számláló vánmisziszipitúmisziszipiszrímisziszipi és hosszan nyomod a bal klikket egy olyan champon amelyik megvan és van skinje aztán olálá.

#11347
ah, angolom 0, eltudnád nekem rövidbe magyarázni mit kell csinálni, videó alapján se értem : S

lehet csak túl fáradt vagyok : |

FrostBite
#11346
A videóban is elnyomja párszor, hogy "hover" tehát csak rá kell vinned.Speciel mikor elsõ két alkalommal elszámoltam háromig, és utána csináltam, akkor vagy túl gyors volt, vagy túl lassú.Utána én is mississippiztem, és arra bedobta. 😄

#11345
De mikor lemegy a 80 sec, csak rá "nézzel" a skines champra, vagy, rá is nyomsz , mármint 3 miszi szipi vagy mi után : D

FrostBite
#11344
Teljes mértékben igazad van, jól kell idõzíteni vele, hogy ne haljon meg valaki. Plusz hatos szinten undorítóan semmit nem ér az ultija, késõbbi szinteken már nincs vele gond.A tauntja igaz nem tart sokáig, de ha jól elkapod vele a tömeget, azalatt a papírokat szétkapják,(kivéve ha a taunt után a maradék 4 ember nem szalad el ami valljuk be soloba elég sokszor van xD) vagy netán segíteni kell menekülni.A másik dolog sztem vele lehet a legjobban solo lanet fogni, és a legtovább lanen maradni, bár caitlyn ellen azért nem egyszerû 😄 ha valaki jungelezik, de javítsatok ki ha tévedek. Amumut nem is tudom miért hagytam ki, sok embert láttam vele játszani, jót is rosszat is, és elég sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, de aztán valamiért nem, pedig vele tényleg elég szépen el lehet kezdeni egy teamfightot. Adok szerintem egy próbát Leonának meg Amumunak is, és majd meg látjuk.

gtronic : Nem csak custom gameben lehet megcsinálni, csak a videó készítõje szerintem így könnyebben tudta demonstrálni mert customba ki tud lépni, normál meccsbõl meg nem tud instant ki-be lépkedni, ha nem sikerül.

#11343
imádom az olyan arranged teamot, amelyik tagja egytõl egyig feeder,száj harcos, és leaver, és a végén engem akarnak reportolni, mert nem feedeltem , meg hogy nekem davidWolf a nevem spanyol vagyok, nem comunikálok velük ezért report.

mostanság egyre több ilyet kapok .

Grr1234
#11342
1. Talán megnézni? Tudom, van erre topik meg lyútyáb, na de na.

#11341
Mordeból a legundorítóbb a hibrid, nagy dmg és a shield is kb leverhetetlen így , rohadt egy op build.

BEAST
#11340
Lehet én vagyok képzavarban, de én csak azokat a champeket nevezem tanknak akik el tudnak kezdeni egy épkézláb 5v5 harcot. Nagyjából ez ki is szûri a "tankok" nagy részét (nálam shent is, igaz én nem játszottam annyit vele mint te).
Shen support tanknak nem rossz az ultijával, de a tauntja túl gyenge ahhoz, hogy sokáig magán tartsa az ellent. Ráadásul a pajzsa sem olyan jó már, sokszor rég meghal a társ mire odaérnék.

Amumu, Rammus, Leona, Morde, Malphite lenne nálam a tankok sorrendje. Bár mordenak nincs se tauntja, se hatalmas mindent eldöntõ cc skillje, de tud olyan erõs lenni tank builden is, hogy vagy foglalkozni kell vele, vagy menekülni elõle.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#11339
1.customba minek skin?
2. ez nekem bonyolult, és unalmas : S

FrostBite
#11338
Kíváncsi vagyok meddig marad benne ez a bug a játékban. Nekem harmadjára sikerült xD


A másik, lenne egy olyan kérdésem, hogy kinek mi a véleménye Shenrõl.
Nekem 400+ meccsem van eddig és kb 250 meccset vele játszottam le.
Elég sûrûn kapom mindig, hogy Shen így useless, úgy usless.Bár amikor általában ezeket bekapom a meccs végén mindig mosolygok.Ezt csak azért kérdezem, mert én kipróbáltam a "tanknak" nevezett champeket, de shenen kívül egyik champet se éreztem kimondottan tanknak(Malphot szoktam még sûrûn tanknak használni 😛), sokan mondták, hogy Leona elég jó tank, de nem volt még alkalmam kipróbálni. (Rammust direkt nem említettem, mert nem vagyok vele valami jó. xD)

Gubberx
#11337
Én 😄 Viszont 4 meccsbõl 4 csak retardáltakkal rakott össze eddig, sírtak, leaveltek, szörnyû. lehet visszasírom még east-et 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

jazzy
#11336
Van már valaki aki átment Westre?
jazzy
#11335
Én speciel mercuryt raknék rá, vagy ha sok az ad akkor dodgeosat.
Unknow
#11334
Ahhoz képest,hogy fun meccs volt, megpróbáltatok rendesen buildelni 😛 Poppynál ott a sheen, az Annie is AP-ra rak, a Trynda se éppen hybrid. Az,hogy ettõl még nem vágjátok az item buildeket mondjuk más tészta. Nálunk a fun game úgy kezdõdik,hogy pl mindenki tiamatot, only dorans meg ilyeneket rak. Itt sehol nem látok ennyire szélsõséges buildet, egyedül a Jannánál. Na de persze, biztos csak fun game volt XD
Jockey
#11333
poppy-ra mit tennél? csak kiváncsiság végett kérdem

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

NagyiBMX
#11332
#11321

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#11331
Üdv!

Lenne olyan kérdésem, hogy a megvett championokat nem lehet valahogyan visszaváltani/visszaváltatni? Mert szerintem már nem fogok 1-2 championnal játszani többet 😄 és nem lenne rossz ha érte kapnék pontot vagy valamit.
Elõre is köszi a választ.

\"Ritterlich im Kriege, wachsam für den Frieden\"

Cobra.
#11330
Nekem nem az a fun game, ahol nem last hitelek normálisan meg idióta itemeket veszek (Janna-ra Sheen, Poppyra Berserker cipõ). Teemora nem lennének rosszak az itemek, ha 4 assa lenne odaát és nem 5 tank.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

ronihun
#11329
én nem tudom, fogalmam nem volt hogy van rajtam kívül magyar azon a meccsen, szóval arra hogy most utána mi történt én nem tudom, leszólsz engem meg a "nyertes csapatomat" nem nagyon tudok mit mondani <#nemtudom>
mindenesetre én élveztem, szóval elértétek a célt, mondjuk azért annyit kérdeznék, attól fun meccs nektek, hogy direkt vesztetek, vagy csak olyan championokkel játszotok akikkel amugy nem? na mindegy, igen sajnos be kell osztanom ezt a heti egy gyõzelmet<#bohoc>

...

Grr1234
#11328
Hát az ellenfeleteknek is fun meccs volt. <#nevetes1>