League of Legends
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
amúgy igen cho 1350 lett, vele együtt még 2 hõs, 1-2 hete történt a dolog.
Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403
Nem a legjobb, de lehet vele játszani, még nincs eve szintjén azért.
Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United
+ESL, elképesztõ, ezért a riot ip boostal pótolhat, mert már hozzá szoktam az elõkelõ riotosokhoz :$
ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |
ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |
- Ha van jungle enemybe, free kill ,beállsz bokorba beteszed 2 mini rakétát,megdobod E vel stun, W, aztán ulti, + ignite ajándékba, azt heloszia : D
Ennyit tudok jelenleg : S
spells: Teleport, és ingite.
runák meg mana reg, ap, pici hp reg jelenleg.
ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz
ki hogy áll vele kapcsolatba? : D
Rogerke: hát most reggel küldtem az üzenetet, szal türelmesen várok.
(nemtudom mennyi idõ ennek a leforgása)
ASRock H97M Pro 4 | Intel i7-4770 | 8GB DDR3 HyperX Fury | MSi GTX 970 Gaming 4G | 2x 250GB Samsung 850 EVO | FSP Aurum S 600W | CM Hyper T4 | CM Silencio 342 |
Másik téma írtam a supportnak, 2 champot,és 1 skint fogok visszaváltani (refund), remélem "csak most csak nekem" megcsinálják ; D
Az viszont rohadtul pofátlan, hogy kérdezte TB, hogy mivan a spectatorral... aztán jött a bullshit szöveg, de dátumot nem mondtak.
Pár hónappal ezelõtt az volt, HOGY DREAMHACK UTÁN nem sokkal. Hazudozó köcsögök.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
gtronic: Én amikor kijött Wukong egybõl megvettem, játszottam egy normált és nyertem, akkor úgy voltam vele, hogy nem egy nagy szám.
Utána ment is a süllyesztõbe egészen két nappal ezelõttig.Elõvettem megint, és megváltozott a véleményem, nekem nincs vele gondom se a játék elején se a végén. Igaz nem csinál hatalmas sebzést, de elég nagy kárt lehet vele okozni.A buildelést szerintem meg mindig az adott helyzet szerint kell alakítani, én egyedül a rúnákat szoktam megnézni, hogy ki mit használ az adott championhoz, és azt is csak viszonyításképp nézem.
Aullah: belerakhatom, nem szólt senki én meg sose néztem az az oldalt 😊
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Parasite Eve 2, best game EVER!
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Swain jelenleg milyen? múltkor hallotam hogy nerf kalapács leütött rá, azóta semmi?
Vaynet, Renekton, blitzet., szeretném mostanság megvenni : )
3 igazán jó hõs, 3 különbözõ poszton : )
Amúgy SG-s játékos lista picit akadozik, valszeg Google doksis lesz, nem saját fejlesztés :/
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás