League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

jazzy
#11577
builded?
Jockey
#11576
miss fortune-rõl mi a véleményetek? most vettem meg nem rossz de úgy érzem nics elég burst damage-, egyernlõre attack speed+damage+lifesteel-re gyurtam. nagyon halékony is, gyakorlatilag ami melee az szétütim, de ami nem az is:-p

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

games4ever
#11575
Persze, hogy versenyben vannak. Tegnap hozták az összes meccsüket az A csoportban.

#11574
TSM még versenyben van egyébként vagy már kiestek?

Különc
#11573
Hajrá Fnatic!

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

daemonervosa
#11572
Szarul pickeltek+ wickd meg nagyon szar volt. Megérdemeltek, hogy kiessenek.

Trolling is a art.

games4ever
#11571
Jaja, GG-t hagyták, hogy Nidalee-val játszon. 😄 Jól tolta a dárdákat.

Különc
#11570
SKt csúnyán hazaküldték

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Különc
#11569
Szerintem zseniális volt

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

szucsy89
#11568
kaptunk egy male vayne-t (legalábbis kinézetre)

gáz!
pluhi
#11567
Clairvoyance
tommyknockers
#11566
A CV mit is takar? Többi játékbeli kifejezéssel tisztában vagyok - nagyjából, de a CV-t nem tudom mit jelent 😄

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

SzirmosSzisza
#11565
Na, most olvastam mi volt ez az epic CV, nem figyeltem elõtte
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Álltak 4en a bokorban és magukra CV-ztek, Ashe meg besétált oda 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#11564
Szegény SK, Dreamhackre se jutottak ki, itt is kikaptak :/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#11563
Meh, még Baron se lett meg, remélem nincs vége :/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fabio Capello
#11562
ha ocelote egyszer beindul lololol 😄

Különc
#11561
Hogy megszopatták már Candy Pandát xD

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Fabio Capello
#11560
kezdõdik az fnatic vs. SK gaming.

Fabio Capello
#11559
99% hogy 6300-as lesz szvsz

Különc
#11558
1350-6300 ip között valahol, de ne kérdezd már meg minden karakternél

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11557
remek! : D
Árban merre fele? vagy ez még a jövõ titka?

Fabio Capello
#11556
kedden szerintem

#11555
nagyon szép kinézet, ilyesmire vártam : )
Várhatólag mikor kerül be?

#11554




|-|Intel i7 4790K 4GHz|-|NVIDIA GeForce GTX980Ti |-|GIGABYTE Z97X G3|-|16 GB DDR3 RAM|-| 1,75 TB HDD |-| BF4: Vajaspite | - TDU2: Vajopie | LOL: Vajopie | Crew: Vajopie | *Logitech G27*

#11553
biztos te is mondtad már magadba, " hogy rohadjon meg hogy leavelt" ez ugyanilyen : )

Csak nem értem hogy e-fajta emberi lényeknek mire van ilyen nagy arcuk, biztos hogy sorakával elvertem : S

RedDevilsza
#11552
Akkor kezeltesd magad.

#11551
Szeretem mikor 4v5be majdnem elverjük az enemyt, én sorakaval, 5/8/30 stattal 30 perc körül, irelia, skarner, caitlyn csapatom, a veigar lelépett az elsõ perctõl ugye, és úgy majdnem egy óránál late gameba elvernek, mert nem nagyon van tankunk, hát persze hogy beírják hogy gg noob, meg így noob úgy noobs, oda mennék azt az ilyeneknek kitaposnám a belét : )

SzirmosSzisza
#11550
Need😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#11549
Januárban 😄
De ja, smurfel mentünk.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Unknow
#11548
Evelyn = slowoló ward
szucsy89
#11547
slowoló ward

whait. what?
Fpocok
#11546
Preview of the League of Legends: Dominion Livestream from 12pm-3pm Pacific, 21:00-00:00 CEST on August 19-21, 2011

Parasite Eve 2, best game EVER!

RedDevilsza
#11545
"slowoló warddal" ?

Unknow
#11544
Az még a mejai és stb nerf elõtt volt gondolom, mert azóta nem igazán vesz senki mejait. Az ha jól számolom kb egy éve történt. Egy slowoló warddal ,hogy most ownolni tudj, elég buta ellenfelet kell kifognod ^^
Különc
#11543
Minimális IQ, 125 és/vagy 400 gold és csõ. Teamfightban szintén hasztalan, de ugyanezt leírtam a másik 5 alregemmel már <#nevetes1>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Grr1234
#11542
...régen.

SzirmosSzisza
#11541
Régen lehetett vele faszán ownolni, ha megvolt a 20 stack 😄
Full AP Eve, ellenség nem mert kijönni torony alól, de még mid toronyról a szélsõ lanekre se mertek átmenni 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Unknow
#11540
Szerintem valami akkor sem stimm ott ahol egy Evelynnel "ownolhatsz", hacsak a csapatod másik 4 tagja nem carryz el, és te nem húzhatod be a killeket. Kb semmit nem ér most a karakter.
#11539
hát az átlaghoz képest, nem szar : )
normálnak inkább mondhatnám

Unknow
#11538
Olyan nincs ,hogy "nem gyenge enemy" ellen ha Evelynnel tudsz ownolni. Ez bizony fix.
SzirmosSzisza
#11537
Nem tudom mi megy most streamen, de luxluxlux 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

FrostBite
#11536
Minél kevesebbet legyen Phreak <#vigyor2>, nekem teljesen ellenszenves az a csóka.Amikor meglátom Sebaj Tóbiás jut róla az eszembe, de kinek a pap kinek a paplan.

SzirmosSzisza
#11535
Stun nélkül nagyon kevés Evelynn, alapból is nehéz vele játszani ...

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

RedDevilsza
#11534
DE gyenge enemy ellen. Evelynn nevetségesen gyernge hõs, és attól hogy volt vele egy szerencsés meccsed, attól ez nem fog változni. És ezt nem csak én meg különc mondjuk hanem mindenki aki kicsit is ért a játékhoz, szóval felesleges ezen vitatkozni.

Különc
#11533
Gondolom...

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#11532
you fail, elõbb toltam vele egy nagyon szép statot, és NEM gyenge enemy ellen : )

"minden agyban dõl el" ( ha érted az iróniát )

RedDevilsza
#11531
De ezek a kommentátorok csak engem irritálnak? Miért nincs Phreak+Nika? 😞

games4ever
#11530
A mostani TSM vs Millenium meccs elég izgalmas.

games4ever
#11529
A meccseket egyébként senki se nézni most?😊
Ha valakit érdekel 😉

SzirmosSzisza
#11528
Pedig van epic ... slowja <#idiota>

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás