League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RedDevilsza
#11977
A hõs a fos nem a rúnákkal van a baj.

#11976
Talonak milyen runákat? armor pen, fos neki.

Győri Devi
#11975
és jön egy enemy veiger és rád nyomja az ultiját XD

やられたらやり返す。倍返しだ!

pluhi
#11974
Szerintem tök mindegy mivel kezd játszani, skillshot vagy nem, kutyát nem izgatja, ha kicsit bénázik az elején normál PVP-ben/AI-ban.
SZVSZ a játékélmény messze jobb skillshotos karikkal, a csúcs meg Lux ultija, bárki bármit mond (Ezreal ua, csak az szarabbul néz ki). Egy keresztbe futót elkapni egy lekötéssel, Gragas-szal úgy ultizni, hogy kettõ berepül közétek a többi meg elfelé, azok a szép pillanatok.
Ja meg mikor Mundoval ötödszörre is mellékúrod a bárdot<#idiota>. ("Mundo misses when he pleases")
SzirmosSzisza
#11973
Majd Dominionban :p

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Grr1234
#11972
Húúh, ha minden körben így indulhatnék... :p

SzirmosSzisza
#11971
Ez se rossz, bár ez botok ellen van 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#11970
csak, 12.000IP- T sikerült össze hoznom ebbõl a supportos szarból .

Grr1234
#11969
Most játszottam egy Swain-nel, akinek 928 AP-je volt. :o

ronihun
#11968
Elejéhez annyit szólnék, hogy bátyámnak annyira megtetszett nocturne hogy nem érdekelte hogy mondtam neki, hogy sok idõ kifarmolni, nem vett semmit addig amíg össze nem jött neki a 6300, szóval a 3150 az nem sok szvsz

...

jazzy
#11967
Fura gamem volt tryndával most, eleinte junglebõl tudtam gankelni 3-4 jót, midgame erõs voltam emiatt féltek is, aztán ahogy jött a lategame ahol egyre erõsebb a trynda elvileg egyre estem vissza, végül 7/7/14-ben zártam 6/2/7 körülbõl, mert mindig lefocusáltak és az egész enemy team tanky volt (Warwick, Morde, Talon (de õ mindig eltûnt, meg elég tanky volt õ is), Singed, Udyr). Így nem nagyon tudtam érvényesülni. Ahogy megláttak focus, levittek, 2 sec ignite. De mindegy nyertünk a végén, csak fura volt.
daemonervosa
#11966
veigar könnyu kari.. sure

Trolling is a art.

#11965
Szerintem kezdõnek ezek a könnyû karik amik olcsók egyik se több 1350-nél
közel harci
Warwick
Jax
Master yi
távol
Ashe
Soroka (bár nem tom mennyire nerfelték, valaki sírt emiatt, csak azért tudom)
Veigar
Grr1234
#11964
Van olyan livestream, ahol mondják, hogy mit miért csinálnak?

Czdano
#11963
Azt írta ryze nem jött be neki, amúgy én is azt ajánlottam volna be elsõnek.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11962
-

SzirmosSzisza
#11961
ja.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#11960
MONDOM azt jelenti? ( mert az angol nem az erõsségem)

SzirmosSzisza
#11959
Katt a laptop képernyõjére. Van 1-2 LoL os bevágás. Igazából engem qrvára zavarna, ha oda le kéne nézni, de akkor is faszán mutat 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#11958
Pont nem kellene azt megtanulnia kezdõként, hogy indokolatlanul pusholja a creepwavet az aoeval, mert "az sok pénz".

SzirmosSzisza
#11957
20 alatt tök mindegy mivel mész, Morgana meg még kezdõ barát is passzívja miatt, csak mana kell neki 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#11956
Te minek jöttél vissza? Megint olvasni kell itt a baromságaidat. Kezdõknek skillshot, persze, rögtön ezrealt meg luxot kéne gyakorolnia, nem elég figyelnie a pozícióra, a lasthitre, a térképre, az itemekre.. ráadásul a morganát kb SENKI nem használja sehol, 1-2 ember elvétve, ha már ilyen karakter legalább olyan, ami megéri az árát.. mondjuk ryze..
Czdano
#11955
Mert az sokkal jobb hogy beajánlod neki katarinát, ami 3150 IP-be kerül (mennyi idõ kifarmolni kezdõként? Nem két nap), nincs ccje, csak 2 gombot kell spammelni folyamatosan.

#11923 A legjobb ranged ami most pörög és tanulsz vele az annie. A Q spellel tudsz ingyen last hitelni (nagy elõny), bazi nagy sebzése van, és tudsz stunnolni is területre.

Morgana majdnem ugyan ez, csak ott a W-t maxolod elsõnek és egy creep wave lemegy 4 sec alatt = bazi nagy pénz. A passzívjáról már nem is beszélve (minden sebzõ spelled gyógyít). 1350 IP, de kapsz egy jól farmoló, stunnoló, nagy sebzéssel rendelkezõ ranged hõst.



Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#11954
Dear David,

I can go ahead and refund Wukong, but according to our records Lee Sin and Kennen were purchased more than 30 days before you submitted this request, so I will be unable to complete your request. You can also see when you purchased these items in the “Purchases” tab in the League of Legends store. Please let me know how you would like to move forward and I will gladly proceed 😉 I am sorry for this inconvenience.


magyarul nem tudja teljesíteni mert nem 30 napon belül van?

RedDevilsza
#11953
persze ajánljunk kezdõknek csak skillshottal rendelkezõ karit <#wilting> kis szintre katarina ahogy már le lett írva.

SzirmosSzisza
#11952
Akkor már Lux szerintem 😊
(mondjuk árban nem vagyok képben hol vannak)

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Czdano
#11951
Morganát próbáld ki, 1350-be kerül, és van mindene ami szükséges egy ranged karinak.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

jazzy
#11950
Igen, katarinát, mi mást? Nyomkodd CD-re a képességeket és ultizz jókor. Semmi mást nem kell vele megtanulni. Tudja szakítani az ultit és? Persze, high elon.

Hagyjuk ezt szerintem, AP sion is szar, mert csak le kell focusálni, mégis viable, mert nem teszik az emberek soloban, fõleg nem lvl30 alatt. Tankot se szabad ütni, mégis ütnek, etc. Katarinát se szakítja senki, fõleg nem kis szinten.
#11949
Akkor már inkább brand vagy malz... szerintem legegyszerûbb brandet elfeedelni.
#11948
Katarinát ajánlani? Van, nem tudom, kb 80+ champion, abból 40+ szakítani tudja az ultit...
SzirmosSzisza
#11947
7-10 perces.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

rhazid
#11946
mekkora?
nekem is volt tegnap de csak 4-5 perces

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#11945
Pofám leszakad. Login queue az easten ;(

crackyS
#11944

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

Fabio Capello
#11943
nálunk 3v5 volt rankeden, fasza, instalose, persze a két leaver, cho 0-5, brand 0-9 volt amikor leaveltek 12 perc után... -.-"

jazzy
#11942
Újaknak nem tudom miért nem Katarinát ajánljátok. Legegyszerûbb champion a játékban. Szóval azt vegyétek meg év ownoljatok lvl30ig.
tommyknockers
#11941
Végére 2v5, remek.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

tommyknockers
#11940
Hozzá teszem én is fos vagyok.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

tommyknockers
#11939
Ezt nem hiszem el, törlöm ezt a fost a picsába, elején simán hoztuk a meccset ,erre 1 leaver...most megint 1. MI A F*SZOM TÖRTÉNIK ITT?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

rhazid
#11938
nem úgy értem 😄
hanem az "sg játékos listán" öntelt vagyok ezért kétszer beírtam magam aztán kicsit vicces így azt hittem így tudom majd javítani de nem jött össze :q

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

Fabio Capello
#11937
ranked meccseket játszol, ha nyersz, elot kapsz, ha vesztesz, elot veszítesz.

crackyS
#11936
procelote<#idiota>

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzirmosSzisza
#11935

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

rhazid
#11934
hogyan javítok elo statot a játékos listán vagy az már úgy marad?

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

Grr1234
#11933
Lux is jó.

FrostBite
#11932
Szép is lenne, ha patch függõ lenne a leaverek száma...

tommyknockers
#11931
Most nem tudom, hogy az új patch miatt van-e, de most 3v4-ben vagyunk, és mi vagyunk 3-an...lol.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#11930
ok, köszi, akkor megnézem tristanat, ha meg lesz elég pénzem, akkor megsasolom a drágákat 😊 Az unlock kamera volt az elsõ 😊)

Aion: Telemachus - Cleric - Bogyo LOL: EU West - Morfonz

pluhi
#11929
Ha nem jön be a ranged, próbáld Garent. Tanky és az ultijával könnyû killt csinálni. Amúgy a legfontosabb dolog: unlock kamera, ha még nem tetted meg!
Győri Devi
#11928
tristanat szerezd be ingyenes ha facebookon likeolod õket
kezdõ rangednek még morgana jöhet szóba szerintem

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!