League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12079
attack speed, and physical dmg 😊

Fabio Capello
#12078
pro doublepost is pro.

Maak
#12077
runakat miket tettel neki?

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

#12074


Szeretem Talont (L)<#worship>

SzirmosSzisza
#12073
lol 😄

if you were watching IEM (and most of you geeks were) you were probably thinking; "why the fuck is Hotshot so good?", and "wtf? reginald is playing nidalee ? shit just GOT REAAAL!". But BEFORE that, you were probably thinking "why the fuck is Chaox building wriggle's on EVERY single AD carry?". And friends, I am here to introduce you to this solo queue philosophy known as
WRIGGLE'S 4 GOLDEN RULES
Rule 1 - Your jungler sucks
welcome to solo queue! Looks like some asshole wants to jungle, and he's being terrible! No worries! Ever see enemy jungler and mid go top for a gank, and you're thinking to yourself "man we should pick up dragon right about now" No worries! with the power of wriggle's, you can do it yourself! Just remind retard jungler to help you out with the aid of 10-12 pings on dragon nest
Rule 2 - Your support sucks balls
Awesome! 5th pick didn't want to support already, and now that healing got nerfed, he's basically this chicken with his head cut off running around and taking damage. Don't worry best friends of reddit! Wriggle's will heal FOR you! On top of that, your asshole support player thought that he needed to build tier 2 boots before getting a single ward, which leads us into ......
Rule 3 - Your team sucks and nobody wards!
Fear not! Wriggle's gives you the power of nonstop ward coverage for your lane! Late game, you realize that baron vision is important, but your team is too busy farming the wolf camp, and deciding which pretty shoes look best in their inventory. It's all good! Just use the mighty wriggle's to ward baron yourself! No surprise baron's on MY watch!
Rule 4 - YOU suck!!
ya! that's right! you are probably bad! But with the mighty wriggle's lantern, not only does last hitting become elementary, you can usually get lane advantage because you warded, you have armor, you have lifesteal, and your creep wave isn't the one being raped by turrets. Wriggle's makes your life easier, and since it's a pretty cost efficient item, you will soon realize the magic powers of this OP item.
TL;DR everyone in your game is bad, but it's all good cas Wriggle's is OP as fuck especially on AD carries

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

böröczk
#12072
Hm.. Morganahoz mit szólnék? Rá pl megint van ip-m, és itt leirtak alapján szimpatikus. Bocsánat a sok félreírásért, telefonról nehézkes.

Kumiho #2179

RedDevilsza
#12071
Errõl beszélek 😊 Én akár addig is elmennék, hogy Ashe csak kompetitív játékokban használható.

Fabio Capello
#12070
ashe a legpapírabb kb, branddel szarrá kalapáltam most egy meccsen, kb a harmadik halála után onehiteltem stun-pilar-ulti kombóval.

RedDevilsza
#12069
Hát szerintem ashe 1500 ELO alatt nem ér semmit. Ashe mellé kell egy jó team hogy érjen valamit, egyébként a hõsök 90%-a megalázza bármikor. Én kb sosem láttam Ashet akitõl félnem kell volna, hiába volt 2x annyi iteme, ha nincs team aki bevédi/nem pozicionálja magát tökéletesen a fightokba akkor 2 lövés után hal. Legalábbis én ezt tapasztaltam, ha ellenbe van, ha velem.

#12068
Azért próbáld ki nidalee-t nekem ö a fõ karakterem s nem is olyan gyenge fölég most hogy ingyenes.
SzirmosSzisza
#12067
Szerintem még ne vedd meg. 6300as champ elején felesleges, próbálgasd ingyeneseket. Olcsóbbak között ott van Ashe, egyik legjobb AD carry.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

böröczk
#12066
-nálam

Kumiho #2179

böröczk
#12065
Köszi mindenkinek, úgy döntöttem gyûjtök ezerel Caitlynre. Visszaolvastam, kérdezõsködtem, ezek alapján. Tegnap már Katarinával középen levertem egy 15ös nidaleet egymás után kétszer egyedül 10es szinten, nekem ez már nagy szó nálam😄3.napja játszom.

Kumiho #2179

Fabio Capello
#12064
extra sebzés = extra cd. my bad, most keltem.

jazzy
#12063
Cassiopeia

Javaslom a Twin Fang ability tanulmányozását.
Fabio Capello
#12062
q-e-w-e-e=die.

ha jókor kombózod a mérget, és az E-t, ami extra sebzést ad mérgezés alatt, fél pillanat alatt szétkapsz bárkit.

SzirmosSzisza
#12061

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Jockey
#12060
cassiopeia-ról mi a véleményetek? nagyon megtetszett és kezdek egyre jobb lenni vele úgy érzem, nem tudom rankeden (még most lettem 30) mennyire állja meg a helyét, eléggé sérülékeny és nem a mindenkit felrobbantok eset de a masszív skillpsam miatt eléggé szép sebzést le lehet vele osztani...

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

Fpocok
#12059
😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Grr1234
#12058
lol 😄

Győri Devi
#12057
Premade. Kisebb az esély ilyenekre.

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Gordis2k
#12056
Most vagyok azon a ponton, hogy elmegy a kedvem a játéktól... 5 játékot toltam ebbõl 3ban 1 embert elvesztetünk dc vagy afk miatt... 2ben meg olyan csapatársaim voltak hogy mire én 5/0/1 ben megütöttem a 10 et látom, hogy ilyen 0/6/0 statjaik vannak.... és ledarálnak minket... tegnap este ugyan ez.., ti, hogyan kerülitek el ezt mert kezdek idegbeteg lenni... 10 játékból 1 ha jó...

Shanway(Sieghard)81MM/78ST/79DC/75DA HUNCsuzlee 81/79/77/58 BestBD BD(Franz) Tikirino PPR(Franz)ShAnGron TH(Franz) Shanael KamaNOOB(Sieghard)

pluhi
#12055
Mér, odaállsz és autoattack-kal csinálod a bonusz sebzést<#eplus2>.
Nekem is nagy kedvencem Luxanna, de sajnos kb. menthetetlen az egész kari ebben a formában. Olyan skilljei vannak, amiket nem lehet balanszolni, mert bizonyos körülmények között rögtön überoppá válnának. Pl. pajzs AP ratio. Ha emeljük, teamfightban OP lesz, mert 5 ember megkap(hat)ja, akár kétszer is. Legtöbbször 2-3 ember kapja meg, egyszer. Úgy meg fika.
Passziv szart nem ér midgame után (öngyilkosság közel menni), amúgy is teljesen ellentétes a többi skill alapötletével, a nagy hatótávval. Gyak. utcahosszról felteszed az Illuminationt, de utána menjél a pofájába pukkantani. Lehetne Leona féle, vagyis bárki be tudja robbantani, de annak megint op szaga lenne.
Alapjaiban kéne változtatni, mondjuk egy új passziv kezdésnek. Ötletek? <#vigyor3>
Különc
#12054
#12015ben és #12042-ben is elírtad

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

crackyS
#12053
twisted fatenek nemrég nerfelték ultiját, nehéz is vele játszani, én trydát ajánlom

Rossz aki rosszra gondol, hülye aki nem.

SzirmosSzisza
#12052
Nekem is Lux az egyik kedvenc, de a többi AP carry jobb AP carry, ez van. El lövöd vele a 3 skilled és 10 másodpercig ki vagy esve a harcból...

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fabio Capello
#12051
szégyelld magad, Luxxal bárkit ronggyá verek ha bekombózom elõtte az ultimat 😄 Nem nevezném semmilyennek, csak szignifikánsan több AP kell neki mint az átlag castereknek, és persze kell egy kis elõtudás a skillshotok miatt.

FuRiONight
#12050
Észrevettem én is amikor beírtam, de sajnos nincs szerkesztés gomb :S

[PC GAMING]

Győri Devi
#12049
rámegyek facere és mit találok a LoL üzenet falán lévõ commentek között XD

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

SzirmosSzisza
#12048
Elõtte írd be Googlebe, hogy league of legends név, és kiírja a helyest ha elírtad, én is így szoktam <#idiota>

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Maak
#12047
Ryze,Ashe,Sivir tokeletes kezdokarik szvsz es nem utolso sorban olcsok is...kata nem rossz hos de nem konnyu vele jol jatszani ha a masik csapatban van aki hasznalja az eszet akkor meg ki is iktatjak 2 sec alatt a teamfightbol

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

FuRiONight
#12046
Mert te sosem írtad még félre...

[PC GAMING]

rhazid
#12045
én is ezt ajánlanám ;[

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

Különc
#12044
...és írd le a nevüket helyesen

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

SzirmosSzisza
#12043
Várjál még és próbálgasd a többit 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

FuRiONight
#12042
Twisted face vagy Tryndamare vegyem meg inkább?

[PC GAMING]

jazzy
#12041
Katarina 1
Katarina 2

Olcsó championokat vegyél 6.3k-sat ne, próbáld ki free weeken és ha tetszik utána. Attól mert drágább nem jobb, tudom, csábítóbb, mert drágább, nekem is az volt, de nem éri meg.

Amúgy Miss Fortune jó ad carry, Caitlyn szintén, én jobban szeretem Miss Fortunet, embere válogatja.
Vladimirnél vannak jobb casterek, nem éri meg most.
LeBlanc 20 percig erõs, utána lõsz kettõt és meghalsz vagy elfutsz.
Vayne jó, de inkább Caitlyn vagy Miss Fortune vagy Ashe vagy Corki.
Orianna nehéz karakter, fõleg ha full potenciállal akarod megtanulni használni, kezdõknek nem ajánlott.
Lux se ajánlott kezdõknek, minden skillje skillshot.
Irelia nagyon erõs, jól kell buildelni meg tudni kell farmolni vele. Kezdõknek szintén nem ajánlott, amíg nincs Jungler a csapatodban és te Solo lanen lehetsz ne pickeld.
SzirmosSzisza
#12040
LeBlanc elején rohadt nagyokat tud odacsapni, de könnyen meghal. Oriannat szerintem még hagyd, ha kezdõ vagy. Lux meg olyan semilyen most, supportnak nem jó (bár most többi support nerf miatt jobb lett), AP carrybõl van nála jobb, de ettõl függetlenül jó karakter, én 10-28 távot vele tettem meg 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

böröczk
#12039
*csapatokkal=karakterekkel

Kumiho #2179

böröczk
#12038
2 tapasztaltabb játékos van a csapatomban, de a többiek ugyanúgy kezdõk, vagy kísérletezgetnek különbözõ csapatokkal.
Eddig ugye coop vs AI-t játszottunk, abból kb 10 beginnert 5 intert, hát ott már oké, hogy ment, meg megvolt a pozitív stat, pedig lövésem se volt a játékról. De azért játékosok ellen nyilván más, és a taktikának is máshogy kéne lennie, még nem tudunk teljesen összedolgozni, játszottunk kb 4 pvp-t : D
Ezért lettem volna kíváncsi egy-két tippre Katarinával kapcsolatban, mert egy jó darabig biztos õt fogom vinni, illetve az ingyenesek közül próbálgatni, na meg Annie néha.
A következõkrõl valaki valamit? : Miss Fortune, Caitlyn, Vladimir, LeBlanc, Vayne, Orianna, Lux, Irelia.
Vagy kedvenc, sokat játszott, jól bevált, nem prõknek is könnyebben tanulható, játszható karakter.

Kumiho #2179

#12037
Szerintem ez nagyjából bármelyik hõsre igaz, de farm-gang-gang-gang-farm-gang-gang-gang. Farmoláskor figyelj, hogy last hitelj. Sikeres gangeléshez nem árt ha van egy jó csapatod is...

ronihun
#12036
Hát persze, jiji azért még mindig az egyik legjobb player a LoL-ban, ha nem a legjobb, arra gondoltam volna mondjuk, hogy átmegy CLG-be Voyboy és néha esetleg beugrik, kéne neki valami jobb csapat, mert sajnos a Rock Solid nem nagyon jut el ilyen nagyobb eseményekre

...

SzirmosSzisza
#12035
Ahh, pont most mondta, hogy Jijinek fix helye van.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#12034
Elvileg Voyboy õt helyettesíti, azért mondtam, hogy szar lehet 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#12033
Hát annyira nem hiszem, mivel minden meccsüket megnyerik. A vicc az, hogy Reginald a nagy arcával azt mondta, hogy ha Voyboy-al mennek MLG-re akkor veszteni fognak, mert hogy õ szar. Ahhoz képest TSM döntõbe se jutott most, és Voyboy sokat hozzátett a gyõzelemhez a CLG-nek. Ez a Rivington meg nagyon idegesitõ a folyamatos okoskodásával, nem hagyja abba egy pillanatra se, tudom hogy ez a dolga, de hát na irritáló.

...

böröczk
#12032
Most gyûlt össze az elsõ nagyobb adag ip-m, Katarinára gyûjtöttem Annie kezdõ karakter megvételezése után, hogy legyen mivel gyakorolnom, meg haladni. Kérdés, hogy milyen cuccokra, illetve milyen sorrendben adjak? Fontos lenne ugyebár a gyors fejlõdés, mert ahogy néztem eddig, nagyban függ a cuccoktól (is). A zõd tõrrel kezdtem ( bocsánat, hogy nem tudom a nevét, de még csak két napja kezdtem : D), aztán rabadon, majd fordított sorrendben, de pl pvp-ben rohadtul nem gyûlt össze a lé mindkettõre.
Úgyhogy ha kérhetem, ezekre adjatok légyszi tippeket, hogyan fejlesszem.

Kumiho #2179

SzirmosSzisza
#12031
Jijinek milyen rossz lehet nézni CLG meccseit 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#12030

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#12029
ja király volt <#szomoru2>

...

SzirmosSzisza
#12028
This could be a Caitlyn ulti ... reklám

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás