League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SzirmosSzisza
#12179
Hotshot streamje bazzE😄DD

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

ronihun
#12178
na ne veszekedjetek már<#levele>

...

Unknow
#12177
Miért? Légyszíves! Kérlek, mond el nekem ,hogy hol hibáztam. "Zorovpeter iskola gyerekeknek akik nem tudnak Jannázni...jól." XD
#12176
nem, azt hiszem, hogy ebbe most nem vágok bele. <#szomoru1>

Unknow
#12175
Taníts mester XDDDDDDDD
jazzy
#12174
Pont a lanen kéne shieldelned a carrydet XDDD
#12173
Jah..Jannával mindig teamfightolok level10-ig és véletlenül sem lanen vagyok vagy gangelek. XDDD

Unknow
#12172
Jah..melyik noob pakolja a SUPPORTNAK a pajzsot+dmg buffot amit rátud rakni a carryre és a CC breaker, team saver healt? Sok noob XDDD
#12171
Megint nem okoskodás akar lenni, ne érts félre, de én nem pajzsot meg heal(ultit) pakolnék neki. Helyette tornádó, slow(aminek a passiveja is elég zsír). Mondjuk ha elakartok kapni valakit, akkor elég könnyû egy janna mellett, de menekülésre is kiváló. Bár igaz, hogy egyedül leölni csak a bénákat tudod vele.

Holnaptól kezdõdik a suli emberek!! Ki játszik még így az utolsó éjszakán?<#idiota>

Grr1234
#12170
LOL

Fpocok
#12169

Parasite Eve 2, best game EVER!

pluhi
#12168
Janna ultija kétélû fegyver sajnos. Ugyanúgy beszopathatod vele a sajátjaidat teamfightban, mint az ellent. Melee-k különösen utálják, nem beszélve Morgana-ról<#hehe>.
Különc
#12167
Solo PvPben ha hülyékkel játszol tényleg nem fog bejönni

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Saccard
#12166
Értem. Hát akkor csak nekem nem jön be😊

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

jazzy
#12165
Most meg aztán szerintem ismét number 1 support lett a heal nerffel.
Különc
#12164
Janna tökéletes counter az Amumu köré épülõ teamekre, az alsó lanen (jól) játszó AD carry babysittere, knock upol a tornádója, lassít és az ultija is knock backel.

Egyik legjobb support

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Saccard
#12163
Janna tényleg ennyire gyengus vagy csak én használom rosszul? Tudom, hogy support kari, de nem ér annyit a healje meg a pajzsa, hogy amiatt sebzésre viszont szinte használhatatlan legyen. Vélemény?

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

rhazid
#12162
ez kurva jó kép 😄

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

Fabio Capello
#12161
alapszabály public pvp-ben, ha nyerni akarsz, carryt válassz 😄

Grr1234
#12160
Faszom, ez nem igaz. Trynda 4 percnél már kétszer halt, angolul rajtam kívül egyik sem tud, lenti turretet 11 percnél elveszítjük, Vayne 10 perc után szarrá van feedelve. Én meg Jannával lófaszt se tudok csinálni egyedül.

tommyknockers
#12159
Regi (TSM) az jó arc, bírom,plusz Dan Dinh (EG) testvére, és érdekes nézni a meccseiket, egymás ellen. Rain Man no comment. Chaox-ot szintén bírom, IRC-n Amumuval hasonlítják össze, mert mindig szomorú arcot vág 😄 Továbá Westrice mutterját igazi MILF-nek tartják, és azt mondják, szívesen meghúznák, majd mondani Westrice-nak, hogy: "Who's your daddy?"

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

SzirmosSzisza
#12158
A "vesztesek" vacsorája

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

jazzy
#12157
Ja az TSM-es volt, rainman, tejóég, na az mekkora homár volt 😄
SzirmosSzisza
#12156
Rainman a rózsaszín, szõke göndör. Saint az a CLG-s idõsebb, magas.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

[Rush]
#12155
A gyapotra gondolsz? Az Rainman volt😄

hTTp://ror.hu/

jazzy
#12154
Saintvicious az a rózsaszín pólós gyerek volt?
ronihun
#12153
Doubleliftnek most mondta egy csaj hogy fura hogy saintviciousnek több nézõje van mint neki.

Doublelift: How many viewers he have?
Girl:5k
Doublelift: WHAT? He just started streaming. He is just gay. He thinks he is a good player, because he have name.
Girl:Shushei is the second.
Doublelift: Oh I like Shushei, he is so fun to watch, actually I'm watching him sometimes.
Girl:Saintvicious plays in low elo?
Doublelift:Yeah, on stream.
Girl:It's not good.
Doublelift: It's fuckin retarded to be honest.
Girl:Looks like the more shit you talk the more viewers you have.

<#taps>

egyébként én se értem mért nézik többen õket mint doubleliftet, most pl ireliázik és nagyon durva már megint amit csinál 😄

...

Fabio Capello
#12152
Az AOE spelljükkel volt gond, ezért szedték ki õket ideiglenesen, de már újra aktívak.

ronihun
#12151
valami bugos, ezért kiszedték õket egy idõre, de egyébként rákeresel a barátunkon hogy karthus temporarily disabled és voila

...

#12150
nekem megvannak : )

böröczk
#12149
jajaja, de karthust már visszatették, a többit nem tudom, mivel nem ingyenesek..

Kumiho #2179

#12148
nem enged normál gamen, karthusra, cassiora, és vladire nyomni, szürke .. MIÉRT?!?!?!?!

Valami temporarliy disabled ... nem értem

ronihun
#12147

...

jazzy
#12146
Hány mondatot írtál most egybe?
#12145
Sziasztok Cho'gath és galio milyen karit érdemes megvenni hasznos a csapatnak?

böröczk
#12144
<#banplz>

Kumiho #2179

Grr1234
#12143
És még hogy a norvégok a hülyék...

ronihun
#12142
Kennen:mid
LeBlanc:a kurva anyád mid
LeBlanc: te fasszopo nyomorek geci
Kennen: umad?
Leblanc: /ignore all
Garen:It's only works ingame, not in champ select
...

LeBlanc: you f***n piece of sh**t
Kennen: értettem elsõre is ^^
LeBlanc: orvendek
-----
de végül nyertünk ja én voltam Kennen <#gonosz1>

...

Grr1234
#12141

Unknow
#12140
Jaja, a backdoor az pont nem az. A backdoor az amikor creep wave nélkül ütsz be valamit.
Grr1234
#12139
õket alatt a gép által kisorsolt ellenfeleket értem

#12136 így már jobb?😄

Panzeradler
#12138
igen, irta h gg akkor vettem eszre hogy bent van :/
Különc
#12137
<#nevetes1><#eljen>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

daemonervosa
#12136
Nem vagyok mindig teljesen biztos benne, hogy az ellenfel a másik csapat...

Trolling is a art.

Grr1234
#12135
õket alatt az ellenfélt értem. 😊

Gubberx
#12134
back door sztem 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

Grr1234
#12133
backdoor. Akkor ütöd be a tornyokat, amikor a csapatod másik fele "lefoglalja" õket.

Különc
#12132
Backdoor

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Panzeradler
#12131
bd mit jelent, nem minden roviditest ertek meg😊
SzirmosSzisza
#12130
Yi bd ? 😊

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás