League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#12279
Veigar OP?

...

tommyknockers
#12278
Hihetetlen. Kb. 40 perces játékmenet, Xin DC-zett, így haverral maradtunk 2v3-ba. Ellenfél: Udyr, Rammus, Annie. Mi volt a fájdalmas? Kb 10el több killel vezettünk, de így is betolták. Én Brand, haver Warwick.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

#12277
A tapasztaltabbaktól kérdezem, hogy Vayne hogy domborít komolyabb meccseken? Van létjogosultsága vagy mindent visznek a "tankosabb" champ-ok?

Gubberx
#12276
westen vagyok, vegyél fel 😊

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#12275
Ezt nem lehet egyertelmuen kijelenteni.
Eastes tapasztalataim: keves az ember, sokszor rak ossze 1700+ on 1400-1500as emberekkel, akik nem trollkodnak, csak szimplan szarok, ha non-stop play againre nyomok, rengetegszer legalabb 4 jatekos ugyanaz 5+ perc queue utan, mint elotte.

West: vannak elegen, legalabb a sajat elo bracketemben jatszok, es nem mint easten, viszont itt rengeteg a troll.

A legvegen ugyanannyira szar mindket oldal, es a win vagy lose az nem a tudas alapjan dol el.

#12274
Jobb a west?

más téma: Veigar elképesztõ OP, szerintem akárki elér vele olyan jó statokat : )

#12273
Jaja jó

sok orosz játszik rajta. Tegnap kb 7 meccset veszítettem mert kb azt se tudják az oroszok, hogy milyen játékkal játszanak... Persze rankeden...
#12272
pedig szerintem jó az east szerver 😊

#12271
Sziasztok!

Olyan embereket keresnék rankedezés céljából akik EU:West-en játszanak és tapasztalt játékosok.
Vagy esetleg olyan klánt akik Westen vannak.

Rólam annyit hogy:

1000+(normal)Win
1300+(elo)


Aki tud ilyenrõl írjon PM-ben!

Regisztrálj http://www.avast.com/get/aUbQfNh5 és használd az Avast 2015-öt ingyen! "A legjobb ingyenes antivírus"

#12270
Ami igazolja, hogy kevesen vannak east-en, hogy egy nap 4 idõpontban, 4x-er rakott össze ugyanazzal a játékossal...
#12269
Szólóban én mostanában minden meccsemben taktikai öngyilkosokat kapok. Mi történt? Pár hete még lehetett jókat játszani, de mostanában kíméletlenül s*ar.
Fpocok
#12268
<#hehe>

Parasite Eve 2, best game EVER!

#12267
statreset? errõl még nem hallotam : )

RedDevilsza
#12266
Sajnos ez van igen. Ranked értelmetlen. Talán statreset után kell megpróbálni gyorsan kijutni az elohellbõl.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
elohell flém

Jockey
#12265
hat, elkezdtem ranked meccseket tolni, egyenlore csak solo-t, de 5 meccsbol 4et feladtak 1et nem azt meg is nyertuk...:p
ez normalis?
azt kell mondjam, rosszabb playerekkel talalkozom a sajat oldalalom, mint egy sima normal 5v5-re..hiheltetlen

Túl régóta játszok MMO-kat és túl sokkal ahhoz, hogy ne legyek kritikus.. ;-)

FuRiONight
#12264
Miss Fortune és Garen a favoritom még Ryze ami bejön és tudok vele harcolni. Többit nem igazán próbáltam még hosszabb távon.

[PC GAMING]

tommyknockers
#12263
Gyakorolni kell vele. Én Custom Game-ben tapasztaltam ki, és 5v5-ben jól jött a gyakorlás. De még így se nagyon értem a karaktert, de ölni, azért öltem vele. Lehet olyan volt neked Lee Sin-el a játék, mint nekem legelõször Mordekaiser-el. Folyamatosan haltam, azt se tudom mi, mire van, mit tudnak a skilljei, csak azt látom, hogy rendesen feedelem az ellenfelet. Majd rájöttem, mi, mire van, de néha ez sem elég, mert így is megesznek reggelire 😄

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

ronihun
#12262
nem is könnyû vele<#ravasz1>

...

FuRiONight
#12261
Pont most nyomtam le shin-el, de hogy azzal semmit nem tudtam kezdeni, komolyan röhögtem, hogy ezzel a karival mit lehetne és guide alapján csináltam. Az biztos, hogy az elsõ és utolsó játékom volt vele.

[PC GAMING]

ronihun
#12260
én most egyet játszottam és ilyen jó teammel már nagyon rég rakott össze, fõleg easten, egy nagyon jó Akali(1600 elo) meg Amumu volt a teamembe, ritkán látni ilyen jó/jobb játékosokat 😊 Többivel se volt kivételesen most probléma, sõt õk is jók voltak, én meg lee sinnel soloztam nasus ellen, és az a vicc, hogy nem voltak bénák az ellenfelek se, csak most valahogy jó team jött össze és így eléggé leownoltuk õket, Lee Sin legkirályabb champion <#worship><#vigyor5>

...

#12259
eu east szenny, este 9kor 1700+ on nonstop 1400-1500as jatekosokkal dobal ossze, mert nincs player easten

transfer west FTW

RedDevilsza
#12258
Hálisten. Komolyan mondom tribunal alatt kevesebb volt az AFK, troll, és leaver ember. ÉS remélem nem csak belemagyaráztam.

Balintrial
#12257
Van újra tribunal.<#smile>
FuRiONight
#12256
Pl. klánlogó, ranglista a klánokról stb.

[PC GAMING]

ronihun
#12255
lehet olyat hogy pénzért átírjátok a neveteket és elé írjátok a klán nevet, lehet együtt játszani bármikor, nem tudom mire gondolsz amihez frissítés kellene

...

Fpocok
#12254
Amikor verseny van, akkor a pro csapatok külön szerveren játszanak, ott lehet nevet állítani.
Nem igazán versenyjáték ez. Legalább is elméletben.

Parasite Eve 2, best game EVER!

FuRiONight
#12253
Egy ilyen versenyjátéknál szerintem ez alapfunkcióként kéne ha szerepeljen benne.

[PC GAMING]

FuRiONight
#12252
Várható esetleg, hogy egy frissítés során létre lehet majd hozni klánt?

[PC GAMING]

Fpocok
#12251
Tudtommal nem lehet klánt, meg klán elõtagot csinálni... még.

Parasite Eve 2, best game EVER!

FuRiONight
#12250
A Lol-ban létre lehet hozni klánt? Ha igen hogyan?

Más: akik még kisszintûek (5-15) és szívesen játszanának csapatban, kérem írjanak, összehozhatnánk egy klánt! 😊

[PC GAMING]

Czdano
#12249
Blitzhez odaírtam volna hogy AP-t pakolva neki baszott nagy területnukeja van, de am fasza kis leírás <#eljen>

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#12248
Dyrus-nak a stream-je is szörnyû, olyan mint akinek megalszik a tej a szájában, nagyon monotonul beszél, mint aki 24 órában be van tépve...

SzirmosSzisza
#12247
hey aren't coming next patch, but we are testing changes for Sivir currently and they look pretty good!

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fabio Capello
#12246

tommyknockers
#12245
Dyrus az érzelmek összes színskáláját felhasználja. PS: Ezt a csajt kellene alkalmaznia a Riotnak.



"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

Győri Devi
#12244
mint ez? enemy Swainnek elég nagy volt az arca és miután a luxunk beownolta párszor ragequit, utána meg elszabadult a pokol XD

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Grr1234
#12243
Grr1234
#12242
Ez a Nasus tényleg nagyon durva.

RedDevilsza
#12241
ehh... látszik kezdõ vagy, ennél milliószor idiótább buildeket képesek kirakni az emberek.

NagyiBMX
#12240
win?<#idiota>

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

rhazid
#12239

mondanom sem kell a meccs végeredményét...

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#12238
mekkora,sona zongorázó macska, ok xd

<#eljen>

Különc
#12237
<#eljen>

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

SzirmosSzisza
#12236

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

pluhi
#12235
Ez régi, én linkeltem lentebb a v2-õt.
Amúgy Westrice guide-ja 30-ra van kitalálva, olyan rúnázással, hogy lvl2-õn meglegyen mindkét passziv, szal az a része nem fog menni...
De a többi dolog nyilván hasznos.
#12234
ok, remélem azért le lehet belõle a szûrni a lényeget , csapat nélkül, solo ranked, egy fostalicska : )

Fec papa
#12233
öngól

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

RedDevilsza
#12232
szóval mióta carryznek<#idiota>

#12231
HotshotGG az unokám.

900 elom volt 2-3 napja, és mióta csapat van mögöttem 1300 körül van, na sziasztok xd

Különc
#12230
Ha valami durvábbat tudsz beszállok flamelni, de ez elég vérszegény idáig

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403