League of Legends

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Saccard
#12329
Azon gondolkodom, hogy mit kéne neki összerakni h kicsit többet sebezzen de tényleg jó tank is maradjon:S

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

Saccard
#12328
Oké köszi😊 Amumut kipróbáltam, jó kis kari meg nagyon aranyos 😄 😄 😄. Csak egyedül tényleg gyengus. Szóval lehet h még Malphite is ki lesz próbálva, végülis egyik sem drága kari akár meg is veszem (csak 1350 IP).

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

pluhi
#12327
Ezért kell fegyverrel meg spellekkel támadni, azoktól tökre megdöglik.
#12326
Nektek is elment a server easten? West mûkõdik nekem de eastre nem enged fel...

FrostBite
#12325
Most malphite ingyes szóval õt is kipróbálhatod. Mostanában megint sokat játszok vele mint anno. Armorral nem kell annyira bevásárolni neki, mert ott a W skill, inkább magic resbõl kell többet venni, ha tankot akarsz belõle csinálni. Én amire építek Cipõ(szituáció függõ) Soul shroud + Guardian Angel utánna meg ami még kell.(Csak azért említettem, mert írtad h malph v amumu és bár megvetted amumut van malphra még jó pár nap, hogy kipróbáld.)

Saccard
#12324
köszi megvettem😊
át is néztem gyorsan buildet meg csináltam hozzá masteriest. Meglássuk milyen😛

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

NagyiBMX
#12323
amumu armorral kinyirhatatlan ezért rávoksolok, maplhitot nem ismerem

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Különc
#12322
Inkább Amumu, bár mindkettõ megnyomja az R gombot és meghal típusú karakter

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Saccard
#12321
Segítsetek! szerintetek Malphite, vagy amumu? csak mert látom, hogy azt írja, h amumu nagyon csapatfüggõ. Nem tudok dönteni:S

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

Czdano
#12320
Igen.

Morath Thanar:370HSSV 0773H Can u crack the code? No? OK. Turn your head upside down and read it again. haha xD League of Legends EU: XumuX

#12319
ha átmegyek westre, pingem marad 40-50 ?

FrostBite
#12318

tommyknockers
#12317

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

ronihun
#12316
troll wannabe topik<#felkialtas>

...

#12315
Nekem is a damage taken meg a speed rúna a kedvencem. Nincs is annál jobb érzés mint handicap-el leownolni a sok lowelo noobot az egyedi erdõzõs lee sin buildemmel.
Unknow
#12314
Jaja , én is inkább damage taken rúnát veszek nekik. Nincs is jobb mint a "több sebzést kapsz be rúna" mert akkor tudod,hogy eszméletlen jó vagy,hogy még így is megy a jungle.

Éljen a Kreatív Csoport!
jazzy
#12313
Nem még soha, de ajánlom neked a #12310-et erre a hszedre is.
#12312
Iróniáról hallottál-e már?

jazzy
#12311
opsz kicsit nagy lett 😄
jazzy
#12310
#12309
Ha noob akkor ne nagyon nézegesd sztem.

#12308
Youtube-on van valami stonewall nevû noob akinek vannak erdõzõs videói, lehet érdemes volna megnézni egyet-kettõt...
link
Különc
#12307
Tele lett prokkal a topik, már nem merek írni

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

#12306
vettem armor,armor pen,runát junglera, de sokkal nehezebb így, inkább damage taken, és speed, azzal könnyebb nem is értem minek a picsnek magyarázzák meg irkálják mindenhova hogy kell armor, amúgy lee sin junglerol van szó.

pluhi
#12305
Ha leterheltek a szerverek, az az elsõ, amit letilt. Persze lehet, hogy itt másról van szó.
tommyknockers
#12304
Nálam is ugyanez a helyzet valamiért. Miután kipróbáltam Katarinát, Ezreal-al akartam játszani, erre kiírta azt az Errort.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

FrostBite
#12303
Engem nem enged egyedül botok ellen játszani custom gameben(minimum 2 játékos), ez valami bug vagy nemrég kiszedték ?

SzirmosSzisza
#12302
Legalább a darkwind már nem produkál instant killt 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#12301
Szerintem fid. csak annyira op, mint bármelyik másik caster elfeedelve. Szerintem anivia sokkal erõsebb, sok manával és kék buffal endless ulti.
#12300
Attól még Janna tornádó is nagyobb menekülõ skill, mint amiben végigkövetnek egy oracle használatával.

pluhi
#12299
Hát én elfogadnám azt a stealthet menekülõ skillnek bármelyik karin...
#12298
Köszi.

#12297
A felsoroltak közül egyedül Vayne életképes, Vladimir egy hulladék, Twitch meg simán szar, nem bír kibontakozni mert az egész játékát hazavágja egy ward mellé pedig rohadt papír menekülõ skill nélkül. Majd stealth újradolgozás és twitch új skilljeire kíváncsi leszek, de addig felejtõs, csak nagyon noobok ellen mûködik.

Fabio Capello
#12296
Fidlirépában a kurvahosszú fear és a nagy darkwind sebzés az idegesítõ, a vicces inkább az, hogy hiába egy szájbabaszottul op champ a buff óta, még mindig megy a rinya a fórumon, hogy demégbuffoljukmertkurvaup.

#12295
Ezek viccesek. Nem.

#12294
Mik a vélemények Vayne-rõl, Vladimir-rõl meg Twitch-rõl? Mennyire használhatók komolyabb, esetleg rated meccseken? Vagy a "tankosabb" karakterek uralkodnak?

#12293
Van ám egy olyan item a játékban, hogy quicksilver sash...
tommyknockers
#12292
Fiddle-vel játszottam NA-n (ott kezdtem, aztán át jöttem EU-ra), hát, nem tudtam úgy alázni, ahogy az ellenfél engem. Egyszerûen idegesítõ, és félek megtámadni, mert silence + drain, vagy fear + drain, és game over. Teemo is benne van a TOP 10-es lista, gyûlölt ellenfelei között. Meg a többi poision karakter 😄

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

böröczk
#12291
Egyikkel se játszottam még, de gyûlölöm õket ellenben. Ahogy Teemo-t is a gombáival : D És hiába az oracle, ha telegombázza a bokrokat.

Kumiho #2179

#12290
Egyszer játszottam zorovpeterrel, lee sinnel akkorát rúgott hogy az eu-westen is meghalt két champion.

tommyknockers
#12289
ÚRISTEN, NE, FIDDLESTICKS... Utálom. Idegesítõ. Shaco is. Úristen.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything."

böröczk
#12288
Fec papa
#12287
Várjon, többet ugyse tehet ilyenkor.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Saccard
#12286
Skacok havernek csak reconnect opciója van amikor belép, mintha bentlenne már egy játékban. Nincs bent természetesen. Ötlet?

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

Unknow
#12285
Mert azért Jazzy nem egy zorovpeter? Egyszer játszottam zorovpeterrel és úgy megölte az ellenfelet,hogy a következõ meccsben is halott volt ^^
Különc
#12284
Már nem jazzy?

Let's show them our hearts and then show them theirs! Dessan#2403

Unknow
#12283
Istenem, annyira jó vagy!
leho94
#12282
egy újabb remek 😄

\"Minek inni és mászni, ha lehet szívni és szállni?\"

#12281
gecjovagy mondták már?
#12280
utóbbi egy-két master yi-s meccs: jungle, ki-ki néztem gangelni, néhány jó, de néhány nagyon troll társ (értsd: behúzzák elõlem a kéket, pirosat. ks-elnek de nagyon nyilvánvalóan...), majd elég farm után teamfight- beugrok (Q)- ulti és dmg (E) két ütés egy ember. csak reppent a quadra és aztán laza betolás.
("elég farm"= as boots, 250% crit, phantomx2, dmg+armor pen)
ja vannak rúnáim is.