53877
0MWkPbn.jpg
  • Dreadshade
    #53677
    Na akkor nincs már annyira messze, ja hát gondoltam, hogy túlgondolom, mindig ez van új karakternél :DD

    Plata: Asszem a Techies az 2 Goblin, de egyettértek, nagyon fun felrobbantani vele mindenkit, bár én még Warcraft 3 as Dota-val toltam, de már abban is benne volt :d A yordle hősre meg annyit, hogy szerintem ígyis túl sok van belőle :DD De hát most ezen ne vesszünk össze, kinek mi tetszik ugyebár.
  • Plata
    #53676
    Nem nagyon csípem a void hősöket,jobban örültem volna valami trükkös kis Yordle hősnek.
    Réges régen játszottam kicsit Dota 2-vel,de az ugye közelébe sem ér LoL-nak abban volt egy vicces hős,vagyis az az egy hős két hülye fickóvolt,techies,valami hasonló mókás jó lenne.Hogy én azzal mennyit trollkodtam.Mindig lenézték és milyen jó meglepiket tudott csinálni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.02.17. 08:48:03
  • j0nNyKa
    #53675
    marcius, es tulagyaltad :)
  • Dreadshade
    #53674
    Na hát kivánics vagyok mennyire találtam el :D Másik dolog, láttam azt a teaser szerü valamit, hogy a rift heraldot egy portalból kijövő nyíl/lövedik öli meg. Egyből arra gondoltam, hogy tuti lesz valami trükközés a lövedékeivel. Most konkrétan arra gondolok, hogy pl: kilövöm a skillshot képességét (feltéve ha tényeg az van neki) akkor az eltűnik egy portalban kb félúton, aztán az a célpont, ami felé lőttem annak a hátánál megjelenik egy portal és úgy jön ki belőle megint a lövedik, de ez már be is talál, ha úgy van :D Vagy valami ilyesmi. Remélem hamarosan berakják, mert nagyon kiváncsi vagyok rá.
  • j0nNyKa
    #53673
    se megerősíteni se cáfolni, köt a NDA
  • jazzy
    #53672
    a riotnál sok volt a bélyeg
  • j0nNyKa
    #53671
    actually nem annyira nagyon rossz tippeket írt a kolléga, kudos
  • jazzy
    #53670
    Sok volt a bélyeg :C
  • Dreadshade
    #53669
    Én most megint valami Rovar szerű dolgot képzelek el, de lehet teljesen más lesz :D Általában ilyen rovarok a voidos lények, kivétel Vel'koz eddig asszem. Esetleg egy kifejlett kog'maw? Valami Szárnyas szóval repülve közlekedő rovarszerü lila lényt látok magam előtt.
    Utoljára szerkesztette: Dreadshade, 2018.02.16. 19:32:31
  • j0nNyKa
    #53668
    ki mondta hogy van keze? :O
  • zozoalma
    #53667
    mini vel'koz ágyú lesz a kezébe ?
  • j0nNyKa
    #53666
    igen voidos lila betegseg :)
  • Dreadshade
    #53665
    Én sokat szoktam viszonylag marksmanezni, mert a baráti társaságból senki se szereti ezt a rolet nagyon :D Kiváncsi vagyok rá, valami olyat is hallottam/láttam, hogy ilyen Voidos témájú lesz, ami nekem plusz öröm.
  • j0nNyKa
    #53664
    van valaki aki mostansag adc main? hamarosan jon pbe-re az uj marksman es nagyon beteeeeeeeeeeeeg, viszont nehez lesz nagyon
  • j0nNyKa
    #53663
    így is lehet igen
  • zozoalma
    #53662
    Még mindig jobb mint az elöző nickje :)
    Azért énis reagálok erre a flamelésre , én 3 éve folyamatosan ha zavar valami probálok értelmesen a csapattársaknak jelezni ezt igy nem kellene . Sose kaptam még figyelmeztetést se.
  • sadface #53661
    Ja, már nem tudom hova folyatni a kéket.
  • j0nNyKa
    #53660
    azér csak reagáltál :( így nem fog eltűnni
  • Jani Hun
    #53659
    Tudod azon gondolkoztam, hogy reagálok erre valamit, aztán rájottem hogy az eddigiekkel se foglalkoztál:D
  • Cassell
    #53658
    Utolsó poszt mert a régi accomra meg sikerült végleges kitiltást kapnom:D Azért lehet ez egyfajta record hogy három nap alatt egy 25 meccses ban meg egy perma ban 2 accon lehet nem kellett volna az általam reportolt 4 usless feeder mellé beszúrni, hogy dear riot son of bitch you all! :D


  • Darthmushroom
    #53657
    tavalyi vb óta nem játszok, úgy érzem jól jártam olvasgatva a dolgokat.
  • j0nNyKa
    #53656
    nem tudtam melyik ősgyökér lol friendemnek a summoner neve ez a baromság hogy jannah montana
    nincs több kérdésem
  • sadface #53655
    Olyan aranyos nem? :D
  • j0nNyKa
    #53654
    ekozben PBEn, AP itemeket erdemes csekkolni hogy ne legyen pislogas
  • j0nNyKa
    #53653
    :DDDDDDDDD kurvajó
  • Jani Hun
    #53652
    aham. érdekes. Figyu, nekem az utóbbi kb 5-6 meccsemen használhatatlan volt a csapatom és jah, szarok voltunk és lossoltunk is., mégse rédzseltem, Te rédzselsz és ugyan ugy loss, te kapsz bannt, én nem.
  • Cassell
    #53651
    Ahoy!

    Na a múltkori kérdésemre megválaszoltam magam osztják ezek a riot nyomik a bannt ha nincs megerősítve az e-mailod akkor is most egy laza 25 meccseset kaptam hiába is írnám meg bemásolnám a meccsek utáni statokat, hogy kivétel nélkül az összes vesztes meccsen én voltam a legjobb de tény és való, hogy el is küldtem a szóval oda a useless feedereket. Na vissza a másik accra, ott elvileg van is egy valag kék essence mert a ten day ban még azelőtt volt mielőtt ezt a remek rendszert is behozták ezek a gyíkok...
  • Dreadshade
    #53650
    Thx, elolvasgatom! Azért még mindig kicsit furának találom, mert nem érzem úgy hogy, teljesen megérdemeltem, vagy hogy akkor azok akik kezdték az egészet miért nem. Na de most lényegtelen már, mert már rég letelt ez nekem, azért jó tisztában lenni a dolgokkal. Meg annyiból használt, hogy azóta egyáltalán nem írkálok mégannyit se és a game-re focusálok teljesen.
  • sadface #53649
    Ámen! :)
  • Christian88
    #53648
    Ezek a meccsek rosszabbak voltak, mint a hétvégi :D . No mindegy 6-4 és plat 2. Diában találkozunk
  • sadface #53647
    Az már simán plat 1-2 lesz.
  • j0nNyKa
    #53646
    2 éves post
    elmúlt 2 évben nagyon-nagyon sokat változott a report rendszer, gondolj bele
    (bár amiket leír azok még most is érvényesek, szóval nem szóltam)
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2018.02.04. 19:00:41
  • yesname #53645
    Hivatalos nyilatkozatokkal alátámasztott tények a report rendszerről:
    Multiple reports and other misconceptions
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2018.02.04. 18:41:42
  • Christian88
    #53644
    Igazad lett, az első vereség után 5-2-ben zártam ma. Na majd holnap befejezem
  • sadface #53643
    Nekem is fosul indult, aztán már p2 100-on vagyok. Kitartás és xanax. :D
  • Christian88
    #53642
    Már az első meccs után látom, hogy kár volt mégis elkezdeni :D
  • j0nNyKa
    #53641
    defeat lol
  • sadface #53640
    Nálam Draven a fix ban. Nincs kedvem találkozni vele amikor mindennel 400-500 hpm van..
  • j0nNyKa
    #53639
    ez is igaz
    nekem halvány fingom nincs most a metáról, se a banokról, úgyhogy random azt szoktam amivel nagyon nincs kedvem találkozni - volt már ez katarinától kezdve leona meg soraka meg veigar meg tökömtudja
  • sadface #53638
    Hát nálam nagyon sokszor egyezik 2-3 ban, szóval a valóságban annyira nem rossz.