53877
0MWkPbn.jpg
  • TBTPumpa
    #53757
    Boobs:
  • sadface #53756
    Az európai LCS "műsorvezetője". Ő választotta ezt a nevet, amikor még Unreal Tournamentet profin tolta anno. :)
  • Darthmushroom
    #53755
    VB után lesz új hős
  • Plata
    #53754
    És ezt a nevet önszántából választotta vagy ezzel született?
    Vagy ez megint poén.
    Nem is tűnik olyan nagy bug-nak.
    Szóval akkor ez valami bemondó nő féleség lehet.
  • sadface #53753
    Uram, ő itt Eefje 'sjokz' Depoortere.

  • Plata
    #53752
    Miért ne?
  • Jani Hun
    #53751
    Te kajak elhitted amit Sjokzról mondtam?
  • Plata
    #53750
    Fogalmam sincs melyik seasonban kezdtem játszani,de ha jól emlékszem 2011-ben már játszottam.
    Legalább is a második accomban 2011-es dolgok vannak,úgy rémlik,az első fiókomat meg elhagytam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.09.28. 17:54:34
  • Jani Hun
    #53749
    én nagyon is élveztem végignézni, hiszen season 2-ben kezdtem játszani és s3 world champtionshiptöl nézem a versenyek 80~át. igy nekem rengeteg nosztalgikus élményt nyujtott például.
    Amugy Sjokz egy olyan bug volt anno egy VB döntőn, amit még soha senki nem látott, ráadásul élöbe ment az egész, de a rajongóknak tetszett és igy bennehagyták a játékban.
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2018.09.28. 17:26:25
  • TBTPumpa
    #53748
    Klisétenger...
  • Plata
    #53747
    Nem pont az a videó amit végig tudnék nézni,mert nagyon fárasztó,de azért egy dologra kíváncsi lennék,mi az a Sjokz?
    Másik hogy nem úgy volt hogy jön valami új hős?
    Arról semmi infó?
  • TBTPumpa
    #53746
  • Darthmushroom
    #53745
  • Darthmushroom
    #53744
    Idén se jött össze Csacsinak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár ma rosszabbul is játszottak mint a g2, talán megpróbálkozhattak volna egy early game felállással mint a playoffba a hasonlóan játszó Vitality ellen
  • sadface #53743
    Az érzés amikor Flex3s dia promoban a Challanger Rank9 (1000p) bard otp-t kapod magad mellé. Betegség volt. :D (csak én voltam szarxd)
    Utoljára szerkesztette: sadface, 2018.08.24. 21:36:01
  • Darthmushroom
    #53742
    Csacsiék bundáznak.. :D
  • Darthmushroom
    #53741
    fuhh de messze vannak még Csacsiék a top csapat szinttől.. :/
  • sadface #53740
    Engem nem zavar a botlane helyzete annyira, 1-2 patchog oké, inkább a taric - yi, nunu-karthus zavar.
  • j0nNyKa
    #53739
    na ezért hagytam ott a riotot a picsába, nagyon szeretem a terméküket, de ahogy dolgoznak meg döntést hoznak arra nem nagyon van szókincsem
  • Jani Hun
    #53738
    tegnap volt egy meccsem, velünk volt egy karthus nunu combo, eggyütt járták a jungle-t karthus soloxpt szedte miden, lvl 14 voolt mikor az enemyk 8-9esek, igaz nunu semmit nem ért, de nevetséges hogy hogy fullhpról nullázzott enemyböl 3mat egy ultival a karthus:D:D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2018.06.16. 21:39:28
  • Darthmushroom
    #53737
    ok, érdekesek a meta dolgok... de h 3 support egy mides smite dzsungelessel azért már erős, és akkor a koreai yi+taric kombót meg se említem
  • Dreadshade
    #53736
    Ez is egy megoldás :DD De amúgy én jobban szeretem ezt a játékot ismerősökkel/haverokkal, egyedül már rég nemtudom élvezni sajnos vagy nem. De mondom én ettől függetlenül megértem azokat akiknek szüksége lenne egy ilyen funkcióra.
  • sadface #53735
    Ha üres a friendlist nincs ilyen probléma.. :D
  • Dreadshade
    #53734
    Akkor ezek szerint se a Steamen se a B.netten (meg igazából a lol kliensen kívül az összes más) stb hagy ne soroljam, nem békés meghitt játékok vannak. Ez simán csak egy Privacy dolog, egyszerűen nincs kedved a haveroknak irkálni, hanem egyedül szeretnél játszani valamit. Ha meg eleve látják, hogy online vagy akkor már bunkóság ha nem írsz vissza nekik. Szóval szerintem nagyon is lenne helye egy ilyennek. Nyilván nem életbevágó a dolog, meg nekem annyira nem is lenne fontos már, de teljesen áttudom érezni azokat akik szeretnék ezt. Másrészt nekem a Riot ne mondja már meg, most kikkel akarok beszélgetni vagy nem beszélgetni. Értem én, hogy ő platformukjon vagyunk fent, de akkor is. Akkor ezek szerint töröljek mindenkit le a barát listáról, ha úgy van? Na mind1 ebben nem értek egyet velük egyáltalán :D
  • zozoalma
    #53733
    Riot szerint a Lol egy békés meghitt játék , troll mentes, bunkó mentes.
    Barátlistára azokat veszed fel úgyis akik "normálisak" , akkor meg minek rejtett mód ?
  • Dreadshade
    #53732
    Mivel többször láttam redditen is előjönni meg más fórumon, így hát itt is felteszem a kérdést, hogy szerintetek a Riot miért nem ad Offline status kijelzést a klienshez? Személy szerint nekem is sokszor jól jött volna. Szinte minden más kliensben van már ilyen, mondjuk a B.nethez is hosszú idő után adták csak hozzá. Nektek mi a véleményetek erről? Csak hogy világos legyen mindenkinek ez nem offline mód mert sokszor azzal keverik, tehát nem a játékot lehetne játszani net nélkül, hanem ez csak simán a Friend listen úgy mutatna ki téged hogy offline vagy, mint steamen, de ettől függetlenül simán lehetne játszani meg ilyenek.
  • Bal0924
    #53731
    Csak nem tetszik a játék menete. Ennyi.
  • j0nNyKa
    #53730
    leirod miert? ha mar ennyi figyelmet kell kapnia a semminek, legalabb tanuljunk mar belole
  • Bal0924
    #53729
    Egy percet se játszok tovább. Nem fogom újra elindítani..
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.04.10. 01:01:19
  • Jani Hun
    #53728
    Hiddel mind így kezdtük:D, csak annyi a különbség hogy amikor én próbálgattam a járékot akkor a maradék 9 játékosbol 8 biztos hogy kezdövolt, most forditott a helyzet, 8 játékos türhetöen játszik, a másik kettő pedig csak szenved és persze az ö kva annyukat ha elrontanak valamit, és szerintem ezért haggyák abba és nem próbálják ki uj játékosok(legalábbis az én ismeretségi körömben)
    1-2 hónapot játszol és már "élvezhetőbb" lesz:D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2018.04.09. 22:35:42
  • Bal0924
    #53727
    Párnapig hagytam, tegnap beindítottam és jó volt.
    Végre kipróbálhattam, de nem nekem való ez a játék..
  • Dreadshade
    #53726
    Hát szívesen segítenék, de hát kitudja mi a baja, próbáld meg letörölni az egészet és újra letölteni, vagy a Riot support csak tud jobban segíteni. Nekem pl soha nem csinált ilyet szóval fogalmam sincs mi baja lehet.
  • Bal0924
    #53725
    Sziasztok
    Ki szerettem volna próbálni a játékot.
    De nem történik semmi,
    Tegnap este félig lejött a játék, de ma nem tölti le a játékot.
    Infó: "Az RP-ajándékozásban hiba lépett fel, amely miatt csak egy szó küldhető üzenetben. Jelenleg is dolgozunk a probléma megoldásán."
  • zozoalma
    #53724
    Ezek a Be mennyiségek nevetséges.Sose fogok összekaparni 150K BE-t :(
  • j0nNyKa
    #53723
    nerfet kap vegre

    mas, 2 het mulva ezek lesznek vehetok kb 2 heten keresztul: (kozben tesszuk ki az infokat kepekkel ide ni - igen SGn hamarabb volt hir mint a hivatalos forumon, SG > Riot )
    1,500 BE – Mystery icons (Does not include esports icons, may contain Mystery Mini Icons)
    2,000 BE – Midseason chromas (Includes any non-limited, non-legacy chromas released between July and December of any year.
    2,500 BE – Mystery Mini icons, series 2 (with 8 new icons available)
    2,500 BE – Mystery Mini icons, series 1
    4,900 BE – Mystery wards
    6,000 BE – Essence Collector Ward
    50,000 BE – Make It Rain Emote
    50,000 BE – Gemstone + Gemstone Knight Icon
    75,000 BE – Moneybags Emote
    75,000 BE – Gemstone + Gemstone Prince Icon
    100,000 BE – Gemstone + Gemstone King Icon
    150,000 BE – URFWick skin
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2018.04.06. 10:35:54
  • sadface #53722
    Ireliat már nagyon várom, szerintem ő lesz a champem 3v3-on. :D
    Szép a Varus skin is, bár én nem játszom a champet, az új w-je meg szerintem fölösleges.
  • j0nNyKa
    #53721
    info: valszeg at fog varialodni a meta ~mostantol:
    - tankibb ap mid lanerek varhatok (malph, gragas, ...)
    - tanki supportok helyett jonnek megint a janna-luluk
    - assa junglerek lesznek
    - toplane-en varhatoan kevesebb ad es tobb ap (swain, vlad, rumble, ...)
    - picit rovidebb teamfightok, merthogy gyengebb / kevesebb tank




    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2018.04.04. 11:47:52
  • j0nNyKa
    #53720
    heti, roviden:
    - https://na.merch.riotgames.com/en/kindred-figure.html, most lett kidobva a boltokba, ezt az egesz figura gyartast meg fogjak kicsit porgetni
    - jon egy space ivern skin, senkit nem erdekel, lapozhatunk
    - jon varus visual update hamarosan
    - szep lassan jonni fog jungler nerf, mer most pofatlan nagyon early game-ben 1-2 gank (+ amikor a jax jungle elso hazamenetelbol vesz egy triforce-t meg egy nagy jungler itemet az nem normalis)
    - csomo unalmas biznisz lofaszrol volt most szo, kulonbozo learazasok, akciok, ilyesmik voltak teriteken :\
    - es vegul VALAKI bedobta, hogy mi lenne, ha ujra lenne ertelme a mage supportoknak - jovoheten elovesszuk a mana regent mint temat, valszeg le lesz nerfelve a dorans ring, de novelve lesz a passziv manaregen mindenkin, vagy valami ilyesmi hasonlo agyhalal lesz a megoldas #loveZyra
    - jaigen elokerult irelia is, hogy ez most jelenleg jungle-ben is meg miden is meg topon is szinte mindenkit elver, eshat... oo... ennyi azt akarjak hogy viable legyen a prok kozott is, aminek az lesz az eredmenye hogy soloqban 90% ban, mer minden jelenlegi meta host elpicsaz..
    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2018.03.29. 10:19:25
  • sadface #53719
    Igen.
  • j0nNyKa
    #53718
    erted hogy ez miert... butasag? es offtopic?