53877
0MWkPbn.jpg
  • SzirmosSzisza
    #53797
    Nézni izgalmasabb, ARAM/tft-n kívül meg nem is játszottam mást már 1-2 éve.
  • Dreadshade
    #53796
    Valaki képes élvezni még ezt a "játékot" ? Egyszerűen annyira unfun-nak érzem az egészet, hogy arra megy minden hős hogy one shotolják egymást, egyszerűen túl sok a damage azt érzem. Lehet régebben lassabb volt az egész játék és az jobban bejött, sőt így belegondolva tuti az jobban tetszett. Most meg eldől az első pár halálnál ki fog végig snowballozni. Nagyon nem élvezem, ebből a szempontból nem tett jót neki a változás. Van valaki más is aki így van ezzel? Vagy pont, hogy most tetszik nektek? Kiváncsi lennék tényleg, vagy csak arról van szó hogy végleg kiégtem a lolból.
  • SzirmosSzisza
    #53795
    Ellenben, ha magyarokkal akarsz játszani akiket másik játékból vagy IRL ismersz jó eséllyel Easten lesznek.
  • Jani Hun
    #53794
    minden szervernek megvan a maga undorító rétege, a magyarokra pedig ne támaszkodj, amennyire én tapasztalom easten a magyarok is pont abba a rétegbe esnek. ne állíts magyar nevet magadnak, és ne áruld el egyik meccsen se a hovatartozásod, akkor biztos nem fognak cseszegetni
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2019.06.30. 23:07:23
  • Darthmushroom
    #53793
    Nordic and easten biztos h több a magyar már csak a magyar nyelv lehetősége miatt is, viszont ha valaki komolyan akar játszani akkor a westet ajánlják, jobbnak tartják az ottani játékosokat.
  • Bandeeka
    #53792
    Sziasztok!
    Hol érdemes elkezdeni a játékot? EU nordic and east vagy az EU west szerveren? Most ismerkednék a játékkal és nem tudom hol érdemes elkezdeni ahol több a magyar
    Köszönöm a segítséget
  • Darthmushroom
    #53791
    NA szépen le van maradva EU-hoz képest, még az OG és úgy ment át rajtuk mint kés a vajon, oké a végén a G2 trollkodott egy kicsit de elég nagy a különbség.
  • Darthmushroom
    #53790
    Jön a LoL auto chess :D mondjuk a dota auto chess sikere után nem meglepő
  • Darthmushroom
    #53789
    new morde
  • sadface #53788
    whops
  • Darthmushroom
    #53787


    Én soha nem szeretem a g2t de amit elértek az nem semmi, Perkz meg.. a győzelemért bármit. és mikor lcst veszített mi fájt neki h sírt a húga.
  • Christian88
    #53786
    Az a kedvencem, amikor próbálják utánozni amit láttak MSI-n. Kár hogy még a régi patchen voltak
  • jazzy
    #53785
    Majdnem :D
  • sadface #53784
    Hate to break it to you, but no one this year has a chance against TL. They are easily the best team in the world this year, and its easy to see why. You have Impact, former world champion and the tank god ready to reclaim his title, and there is nothing that will stand in his way. Xmithie, the legendary jungle who knows the ins and outs of every single part of the game, ask him how much damage krugs will do to Anivia jungle at level 2 with just the starting item? He knows. Ask him where Ning will be at 20:43 into the game when its only 10:12? He can give you an area accurate to withing 500 units. You have Jensen, easily clapping perkz, caps, and your mum, as well as dominating the inferior Chinese and Korean mids. You have Doublelift, so called because he can carry twice as hard as any other ADC in the game, backed up by CoreJJ, a world champion who is so accurate with his Thresh hooks Riot had to program in a random number generator just to make sure he misses at least 20% of them to keep it fair to the enemy. Anyone who thinks EU, China, Korea, or any other team has a chance this year is straight up wrong.

  • SzirmosSzisza
    #53783
    Kiváló copypasta született:

    Thats fucking League of Legends right there. None of that pansy ass dick tugging playing safe for lategame bullshit. Men puke, men poop on the rift, men deliver their new born baby on the rift. Fucking hard core dick in the ass flex pick early game League of Legends fuck it run it down mid game time shit. League of Legends is back, baby.


    EU vs NA döntő is várós!
  • Darthmushroom
    #53782
    Ez a Caps nem lehet h véletlen koreai? :D van nyugaton (főleg eu.i) midlanerek akik jók, de mintha évekkel előzné meg őket.
  • TBTPumpa
    #53781
    Új karakter - Yuumi, the Magical Cat:




    Magyarul:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.26. 20:15:39
  • sadface #53780


    hmmmmmm
  • TBTPumpa
    #53779
    Már ez sem a régi:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.16. 20:45:27
  • TBTPumpa
    #53778
    Holnaptól akciós skinek

    Sok helyen láttam, hogy kérték a K/DA skinek akciózását is. Ez a kérésük most teljesült, hiszen a K/DA Ahri és a K/DA Kai'Sa skinek most 975 RP-be fognak kerülni.




    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.15. 22:01:09
  • TBTPumpa
    #53777
    Patch 9.7 notes:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.04.03. 13:51:30
  • Darthmushroom
    #53776
    Aki nem látta nézze vissza a Fnatic-G2 meccset, döntőbe illő összecsapás volt.
  • TBTPumpa
    #53775
    Ébredjetek!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.01.21. 16:10:53
  • Darthmushroom
    #53774
    SK most lehet kikap az újrajátszás után, de látszik h Sheepy talán a lehet a legalulértékebb edző "itthon". hihetetlen mit ki hoz a játékosokból.

    am remélem a G2 lesz eu. legnagyobb csalódása idén.
  • TBTPumpa
    #53773
  • Darthmushroom
    #53772
    S04 leigazolja a FNC "sztár' edzőjét, erre Csacsi és Nude is távozik...

  • TBTPumpa
    #53771
  • TBTPumpa
    #53770
    UoL búcsú stream holnap!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.11.17. 17:16:32
  • SzirmosSzisza
    #53769
    Remélem nem tűnik el mint Deman és Joe, bár ahogy nézem ugyanúgy marad EULCS-ben.
  • TBTPumpa
    #53768
    Sjokz 2019-től szabadúszó kategóriában. :)
  • TBTPumpa
    #53767
    Mörcs, mörcs, mörcs:
  • TBTPumpa
    #53766
  • TBTPumpa
    #53765


  • TBTPumpa
    #53764
  • sadface #53763
    Legit olyan érzésem van, hogy nyugathoz kerül idén a trófea.
  • SzirmosSzisza
    #53762
    Mindkét csapatnak, nagyon szépen tartották magukat a gold lead ellenére.
  • sadface #53761
    Kalapemelés.
  • SzirmosSzisza
    #53760
    Ennél jobb összepárosítás negyeddöntőre nem is lehetett volna :D
  • TBTPumpa
    #53759
  • sadface #53758
    hát ööööö

    Az Ahri meg a Kaisa elég pöpec...