22
  • sz4bolcs
    #22
    "Valami nincs ezzel a nyilatkozattal rendben..." - Szerintem kitalálod, mire gondolok. (vagyhát' nem tudom, mennyire látogatod mostanában a tudományos eszmecsere topicokat) :D:D::D
  • sz4bolcs
    #21
    Te figyu. 12 év fejlesztési idővel már képtelenség pofára esni. Ott olyan gubancok vannak, hogy ha egy Redneck Rampage szintű játékot adnak ki, azzal sem okoznának csalódást senkinek. Illetve továbbgondolva... ha egyáltalán bármit kiadnának, azzal esnének pofára.
    Legalábbis bennem az egyetlen megmaradt fix pontot rombolnák le vele, ami a fél életemet végigkísérte. Szebb nekem így, mint ha kiadnák, legyen bármilyen jó játék.
  • sz4bolcs
    #20
    "hiszen az Apogee épp most hirdette ki, hogy az E3-on egy új Duke Nukem programot jelentenek majd be."

    -Duke Nukem for ever. :D

    12 éve készül, én 12 éves voltam, amikor elkezdték csinálni. Az azért durva. :S
  • mamo33
    #19
    Hát ennek aztán semmi köze a motion captures-höz
  • Molnibalage
    #18
    Akkor ő is téved?
  • IMYke2.0.0.0
    #17
    Tévedés.
    Az nem motion cap-es volt - a fejlesztő az unokatesója mozgását próbálta átvinni a játékos karakterre. Azaz, nem tett a gyerkőc testére érzékelőket, hanem sokat figyelte annak mozdulatait.
  • kanesoban
    #16
    Jópofa, hogy a játék méri Duke EGO-ját is. :)
  • HöfEE
    #15
    Igen nekem is kb ez jutott az eszembe. Pedig én is szurkoltam , hogy legyen ebből valami
  • Molnibalage
    #14
    Tévedés. Az első ilyen játék a Prince of Persia volt. Mármint az 1990-es. Az "csak" cirka 20 éve volt...
  • neoG
    #13
    Természetesen mindkét "oldalnak" vannak elszánt hívei:)
  • lac111
    #12
    És hogy kommenteltek erre a kis VérPistik... Nem esett le nekik hogy kamu...
  • dronkZero
    #11
    De milyen technológiák? Motion capture? Jeee... Minden valamirevaló játék már mocappelt animációkat használ. Persze 12 éve még sehol sem volt, de ma már nem csak hogy nem esek tőle hasra, hanem teljesen alapkövetelmény.

    Aztán azon a jópár pofás animáción kívül mi van még benne, ami olyan húdefasza?

    Azt meg ne akarja megmagyarázni nekem senki, hogy azt a halálra kidolgozott jelenetet, a disznók betörését _adott helyszínre_ bárhol máshol fel lehetne használni...

    Valami nincs ezzel a nyilatkozattal rendben...
  • Csumbi
    #10
    szerintem nagyon zsir jatek lett volna, s meg h a grafika nem jo, szerintem igenis pofas lett, de ez mellekes, hiszen a hangulaton van a lenyeg es az nagyon ott van. remelhetoleg tenyleg megcsinaljak, mert tuti siker lenne.
  • neoG
    #9
    Azoknak akik szeretik az összeesküvéselméleteket, és még nem volt meg...
  • MrPrise
    #8
    Igen, én is linkeltem az előző Duke-os hírhez a videót még 11-én.
  • rgerg
    #7
    ez a téma kezd rohadtul unalmas lenni..pláne hogy a konkruens szájtokon ez a hír kb 3 napja megjelent...

    ez off lesz: http://www.youtube.com/watch?v=7muqbT6RvWw
    csak mert kell a "viewed" szám...
  • Ranbó
    #6
    aranyos
  • PetiX87
    #5
    Ez nagyon duuurva, kár lenne érte.
  • Mio88
    #4
    Áhh tényleg vinne mindent ! A grafika igymaradna az se bánnám , csak jönne ki :)am szerintem is valami felmérés....
  • Eriongtk
    #3
    Továbbra is amondó vagyok, h ez nekik csak 1 felmérés... van 1 olyan érzésem, h ezekkel a "kiszivárgott" videókkal mérik fel h mennyira jó/rossz/egyéb a visszajelzése a programnak, hiszen "ha már 12 évet beleöltünk, akkor jó lenne ha nem esne pofára"... Őszintén remélem h ilyenformában nekem van igazam és a többség (eddig ugy néz ki h igy van) pozitiv visszajelzést adott a játékról.

    Szerintem is nagyon jó hangulata van, és tényleg vitt volna mindent kategórián belül, az h most a grafika milyen, hát nemtudom, sokak szerint nem 1 nagy szám, de szerintem nagyon is jó lett, plusz a hangulata (amikor duke bemutat az égnek azon felröhögtem :D)... erre a játékra tuti beruháznék, még ha 2 tevéért is kéne elcserélnem nővérem :P
  • Bounti
    #2
    Így van! Remélem azért a nagy kavarodásból végül csak kijön valami értelmes dolog.
  • Ravkin
    #1
    " A videón jól látszik, hogy a Duke Nukem Forever hangulatilag szinte mindent vert volna, ami az elmúlt két-három évben ebben a témában megjelent. "

    Ez a lényeg.