980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • Tyler1
    #740
    remélem ez a szünet elég volt kicsit pörgősebb forg.könyvet írni a következő részeknek.
  • Montanosz
    #739
    óóóó..emmég odébb vón(((
  • MerlinW
    #738
    2010-Mar-18 FlashForward 01x11 Buddha In The Ruins
    2010-Mar-18 FlashForward 01x12 Kairos
    2010-Mar-25 FlashForward 01x13 Better Angels
    2010-Apr-01 FlashForward 01x14 Season 1, Episode 14
    2010-Apr-08 FlashForward 01x15 Season 1, Episode 15
    2010-Apr-15 FlashForward 01x16 Season 1, Episode 16
    2010-Apr-22 FlashForward 01x17 Season 1, Episode 17
    2010-Apr-29 FlashForward 01x18 Season 1, Episode 18
    2010-May-06 FlashForward 01x19 Season 1, Episode 19
    2010-May-13 FlashForward 01x20 Season 1, Episode 20
    2010-May-20 FlashForward 01x21 Season 1, Episode 21
  • ProGabe #737
    "Nem 03.04-én, hanem csak 03.18-án tér vissza a FlashForward, hogy ne ütközzön az American Idol-lal. Így dupla premier és dupla finálé várható, utóbbi 05.27-én, ami kívül fog esni a sweeps-en."

    @junkie
  • Cat 02 #736
    Hát néha én is csodálkoztam, hogy 40 perces egy rész, mert kb utolsó 10-ben történik valami, de akkor meg annyi, hogy nem tudsz várni köv részig.
  • Kandurex
    #735
    Én 5. részig jutottam,...unalmas ünnepek alatt :(...de nekem nem tűnik vontatottnak.
  • Sephi
    #734
    Tegnap neztuk vegig. Az a baj vele, hogy borzalmasan vontatott. Megvannak a jo momentumai de amugy unalmas.

    Biztos nezni fogom mert erdekel, hogy mivan meg tetszenek a karakterek de mintha valami hianyzik. Remelem beindul.
  • Tyler1
    #733
    Február 23.-án jön a FF dvd, az eddigi részekből!
  • Tyler1
    #732
    cikk a márciusi folytatásról
  • Cat 02 #731
    Ja, akkor semmi =]
  • [NST]Cifu
    #730
    Nem tudom mennyire spoiler, de...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A CERN 1954-től működik, szerintem kevered az LHC-vel, ami a legnagyobb és legújabb részecskegyorsítója a kutatóintézetnek (több is van a CERN-ben).
  • Cat 02 #729
    Wikipedia spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sikerült elolvasnom, de mikor még ott a sivatagos résznek volt blackout akkor a CERN sehol se volt
  • Tyler1
    #728
    Robert J. Sawyer azonos című regénye az alapja a sorozatnak :D de nem egy jó dolog elolvasni sztem, mivel a sorozatot a közönségre szabják, nem annyira hiteles a könyvhöz.
  • Cat 02 #727
    Van ebből könyv ? :o
  • Tyler1
    #726
    az fasza! mint a V
  • Bulykin
    #725
    "a tervezettnél jóval hosszabb szünetre vonul, s nem januárban, hanem csak március 4-én tér vissza"
  • Sephi
    #724
    Haver olvasta a konyvet es volt szives spoilertezni egyett. Amugy wikipedian se olvassatok el a konyv leirasat mert a masodik mondatban mar massive spoiler van.
  • Sephi
    #723
    Lehet en nem figyeltem, de Mark nem egette el a lanyatol kapott karkotojet? A jelenet utan meg ott van a kezen. Vagy az mas? Meg nem derult ki :D Most vunk a negyedik resznel!
  • Tyler1
    #722
    na végre én is megnéztem az évzáró részt, ami sztem az első után a legjobbra sikerült. a vaddafak-ok meg egymás után jöttek elő :D szóval pörgött rendesen a dolog.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk nem értem h Olivia mér romantikázott, mikor tudja h mi lesz...vagy ennyire tetszett neki h Simcoe vállalta a felelősséget GBO miatt???


    innentől már csak jobb lesz sztem! 2010-ben folytatjuk :D
  • CSOCSO
    #721
    legtobb itt levo embernek mar nem tetszik annyira a sorozat. Nekem meg most is tetszik de valoban nem annyira jo a sorozat mint ahogy gondoltam az elso resznel.
  • Tyler1
    #720
    azér írtam h 2 részt még letolnak megvan a szünet 2010-ig, és folytatódik onnan...
  • Micsu
    #719
    korrekt rész volt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem egy wtf volt hanem vagy 3 :D a hobbit a végére még tán jó fiú lesz? a nagy arca most kicsit azért lankadt
  • LasDen #718
    azé van annyi rész amennyi, mert ott tartanak forgatásban ahol....13 rész azé lett volna, mert annyit szoktak berendelni a tv-k...nem a 13 rész dönti el, hogy most akkor szünetelnek...akkor szünetelnek amikor úgy döntenek, hogy vége mára....ha most lemegy az a 3 rész vagyis 4, mert a10. még csak most lesz az ABC már szépen benne vannak az ünnepi hacacáréban...sőt a 13. rész 24-én menne le....szerinted hányan néznék....200000000-an????
  • Tyler1
    #717
    bazze te nem érted :D 13 rész lett volna eredetileg, aztán lett belőle 25, de mivel 13mat már megcsináltak célszerű lett volna akk szünetelni mikor az lemegy. tök mind1 h most melyiknél tartanak...

    tudod olyan mint amikor 2 dvd-s filmet nézel, vége az egyiknek, jön egy apró szünet mig berakod a másikat, de attól még meg van a 2. :D
  • Bulykin
    #716
    10.rész felirata hosszupuskán!
    ha jól tudom lesz benne WTF:D
  • LasDen #715
    ne legyé má hülye :D az ünnepek után folytatják a forgatást és nem hinném, hogy csak 3 résszel lennének előbbre....
  • Bulykin
    #714
    álltalában a sorozatok többsége ilyenkor szünetre megy az ünnepek miatt
  • Tyler1
    #713
    hát karácsonyig még 2 rész is lemehetne :D az ünnepekre oké a szünet, de ha a 13. után is tartanak akk megcsapkodom őket xD
  • LasDen #712
    azé szoktak szünetelni, hogy májusig legyen mit nézni....és karácsonykor amúgy se néze tv-t.....vagy az irreveláns??? :D
  • Tyler1
    #711
    nem, csak ez a 3 rész levan gyártva eredetileg is, és az utángyártáskor szoktak szünetelni :)
  • LasDen #710
    szerinted 3 rész van még vissza az évadból??? :D
  • Tyler1
    #709
    de miért?? 3 rész van vissza, mért kell ezzel várni 2010-ig???
  • Cat 02 #708
    Promoban a végén, mintha azt hallottam volna, de ne legyen igazam.
  • lele
    #707
    2010ben jön a 11ik rész?
  • Sephi
    #706
    Na ha a tobbi is ilyen jo lesz mint az elso (vagy akar jobb) akkor alig varom nezzem tovabb :D
  • Cat 02 #705
    Nekem első annyira nem jött be, de utána elkezdtek pörögni az események :D
  • DONGUBA
    #704
    En tegnap probabol megneztem az elso 2-ot szinkronosan de utana leszedtem a tobbit is es mar a 7-nel jarok eddig karaj:D
  • Sephi
    #703
    Tegnap neztuk meg az elso resszt. Tetszett :D
  • Cat 02 #702
    Várhatunk 2010-ig, pedig jó rész volt főleg a vége. Mondjuk a mentősnek alapból olyan feje volt :D
  • ProGabe #701
    szóval a felső vezetés megnézte az utoljára leforgatott részeket, és leállította a forgatást. fú, de jó