980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • LasDen #780
    akkor a blackout alatt látott dátumot érik el :D
  • Grove4
    #779
    A Blackout dátumát már az első részben elérték.
  • LasDen #778
    22-24 részes az évad asszem...a blackout dátumát még most elérik majd :D
  • tigeroo
    #777
    hány részesre tervezik? láttam a pilotot...tetszik de ha elfogják húzni évekig akkor nem kérek belőle :P
  • Grove4
    #776
    OK,alkalmat kerítek rá.
  • LasDen #775
    a dark city és a penge első részét nézd meg...azok szerintem nagyon jók voltak....
  • Grove4
    #774
    Köszi,az új Batmanek jók voltak,a többit nem láttam.
  • LasDen #773
    ő írta a Dark Cityt, a 3 pengét, az új batmaneket...rendezte az unbornt és producerálta a ghost ridert...többek közt....
    de a váltásnak nem hinném, hogy sok hatása lenne az évadra....
  • Grove4
    #772
    Who the fuck is David Goyer?
  • Tyler1
    #771
    ez a vagy jobb lesz vagy rosszabb kategória!
  • Bulykin
    #770
    "Ez nem sok jót jelent: Ismét showrunner-váltás a FlashForward-ban. David Goyer távozott. Az utódot még nem tudni, jelenleg a 17-18. rész forgatják. (A hivatalos álláspont szerint semmi konfliktus nincs, csak felgyűltek Goyer-nek a filmek, de a sorozat jó kezekben marad. Öhm…)"
  • Kicsikiraly
    #769
    :ASD:as:DAS:dA:sdA:sd:AsD:aS:DAS:dA:S
  • Cat 02 #768
    "Nem olvastam vegig az osszes hozzaszolast (mea culpa), meg az elso reszt is csak ugy vegigtekertem, de senkinek nem tunt fel, hogy a stadionban mindenki “ajult”, valaki meg megis ott maszkal, epen, egeszsegesen?" -junkie komment

    :D
  • LasDen #767
    hát...én se úgy várom mintha a lost lenne :D
  • Grove4
    #766
    ezt a mondatot visszaolvastam.Hááááááát:D
  • Grove4
    #765
    Valahogy nem rágom a körmöm addig,ki fogom bírni,annyira nem jó sori szerintem,több lehetőség volt benne.
  • Birvin
    #764
    Márc 11 de messze van még...
  • Bulykin
    #763
  • Tyler1
    #762
    nálunk feb.15.-én kezdődik a folytatás, amerikában pedig megjött a márciusi 11. rész előzetese:

  • Bulykin
    #761
    #741
  • LasDen #760
    mikor elég alírást gyűjtenek össze....
  • DONGUBA
    #759
    Mikor folytatjak?
  • Montanosz
    #758
    ez olyan amikor kisgyerekként kivágtam az újságból a képeket és össze-vissza ragasztottam egymásra őket)))
  • LasDen #757
    az abc-nél nincs paint....:(
    ez comenius logoval készült...:(
  • Tyler1
    #756
    de ez még vázlatnak is borzalmas lenne! abc-nél nem értenek a PS-hez??? mert ilyet az is tud csinálni aki még a paintet se nyitotta meg életében :)
  • ProGabe #755
    most mi ezzel a baj, ilyeneket én is szoktam csinálni... legelső skiccként, felvázolni a megrendelőnek a dolgokat :)

    ráadásul "part one". sok hülye meg meg is veszi ezeket a félévadokat. vagy nem is szokták ilyenkor kiadni egyben? na majd utánanézek, ja nem, mert annyira nem érdekel a dolog :D
  • Jim Morrison
    #754
    fúúj :D
  • LasDen #753
    már két seppukut elkövettem, de semmi haszna.... :(
  • Bulykin
    #752
    szégyelld magadot
  • rooney8
    #751
    fúúj de ocsmány :D:D
  • LasDen #750
    én voltam, bocs....
  • Kicsikiraly
    #749
    könyörgöm, ki bólintott rá egy ilyen okádék borítóra? :D
  • 5c0rp330n
    #748
    ezt igy frankon kiadtak? part one of season one? lol?
  • Tyler1
    #747


    hát ez gusztustalan sztem. alapból is ez a plakát nagyon amatőr munka de hogy még a dvd-re is ezt rakják...
  • Tyler1
    #746
    vagy márciusban az amcsival párhuzamosan, vagy ápr. elején.
  • Bulykin
    #745
    és a folytatásról lehet tudni valamit hogy mikor lesz? itthon...
  • LasDen #744
    mivel kint is elment szünetre nekik is muszáj volt....
  • Bulykin
    #743
    az AXN csak 5.részig adta le? utána meg elkezdett ismételni...
  • Kicsikiraly
    #742
    ez hülyeség. ki fogja azt mondani, hogy "hú, most megtudunk valami kritikus információt, de jaaaaj mi csak a sorozatot nézzük és csak ekkor meg ekkor kapcsolhatjuk be a tv-t :("
  • Bulykin
    #741
    "A március 18-i visszatérés előtt adásba kerül egy FlashForward összefoglaló rész, amiben lesznek új jelenetek és a végén az alkotók “ledobnak egy bombát” is, vagyis a nézők megtudhatnak egy kritikus információt – jóval korábban, mint azok, akik csak a sorozatban értesülnek róla."