980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • 6a
    #260
    Erre csak annyit tudok mondani (Szigony, csak régi az account), hogy csináld meg nyugodtan. "Szegények" eddig is megvárták a feliratomat, bármennyire is nyafogtak. Az első rész felirata pénteken meglett, sehol nem hallottam semmit, most összejött nekem hétvégén néhány dolog, egyből kongatják a vészharangokat, és más fordítót követelnek.
    Mindenkinek mondanám, hogy mostantól ketten dolgozunk a feliratok elkészítésén, nem kell harmadik személy, csinálj szabadidődben, amit akarsz. Én, Pöcökkel kiegészülve 8-9 tájba (talán még hamarabb) szállítom mostantól az összes rész feliratát, ha szerinted ezért megéri dolgoznod még külön, hát rajta.
    Ha pedig mindenképpen fordítani akarsz, ne más tollával ékeskedj, rengeteg sorozat van fordító nélkül.

    Bocs, ha megbántottalak valamivel, de most betelt a pohár, amikor megkaptam a fórumcímet, és visszaolvasgattam. Bocsánatot kérek, hogy elment bulizni pénteken, és hogy szombat-vasárnap nem volt annyi időm, hogy befejezzem a feliratot. Higgyétek el, szégyelltem magam, amiért eddig húztam, tudom, milyen érzés, hogyha valamit nagyon vár az ember (nálam pl. LOST) és véletlenül később lesz meg.
    Na, most ezt így kiírtam magamból, röviden annyi, hogy semmi szükség arra, hogy fordíts, péntekenként rendes időben szállítjuk majd a feliratokat. Ezért is kértem meg Pöcököt, hogy segítsen. Miattatok.
  • gibson9
    #259
    hát én abból indultam ki, hogy melyikre válaszolt, de ezt csak ő tudhatja :D
  • Tyler1
    #258
    én pont az ellenkezőjére gondoltam, h vmi olyan történik vele, ami ellent mond a kitekeintésének :)
  • Kicsikiraly
    #257
    sztem #250-re ment, abban van a meglepődésről szó(bár tény hogy a tiedre is korrekt lenne) :D
  • Kicsikiraly
    #256
    akkor előre mondanám karesznak is és szigonynak is ha ő is olvassa a topikot, hogy jövőhéten én pénteken megcsinálom a feliratot, ha nincs még kinn egy sem amikor kész vagyok akkor kirakommosmá hogy szegényeknek ne kelljen keddig várni a rész megbeszélésével :D
  • gibson9
    #255
    ne mondjátok már, hogy itt senkinek nem jutott eszébe, hogy..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miután a csaj elmondta, hogy nem volt látomása és a koreai srác visszakérdezett, hogy TÉNYLEG?, aztán meg még hosszasan aggasztóan lestek egymásra.. na szal senkinek nem jutott eszébe, hogy na valszeg ez a csaj még ebben a részben meghal!?


    ez kicsit kiszámítható volt, de legalábbis erősen várható.. ha tényleg 10ből 8 amerikai meglepődött ezen és én meg a kis országban élő magyar ember nem, akkor az amerikaiak hülyék nincs mese..

    a sorozat tetszik nagyon, de annyira egyértelmű volt, hogy ez lesz :D
  • LasDen #254
    de elmonták, hogy ünnepnapunkon meghal a csóka :D
  • ProGabe #253
    szerintem 10-ből 8 amcsi meglepődött :)

    köv rész promo

  • szucsy89
    #252
    ütős kis rész volt, egyre jobban tetszik a sorozat:)
  • rooney8
    #251
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kiscsaj engem is érdekel, h mit álmodott :D legyen már köv. rész!!!444 :D
  • Kicsikiraly
    #250
    igen, kiscsajon én is meglepődtem, nagyon ügyes :D
  • gibson9
    #249
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most komolyan ki nem sejtette, hogy mi fog történni a rendőr csajjal??? Esküszöm amint kimondta, hogy nem volt látomása, biztos voltam benne, hogy még ebben a részben meghal, hogy a koreai srácnak még jobban tele legyen a gatyája
  • Bulykin
    #248
    ütős rész volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a koreai srácot sajnálom, remélem nem csinálják ki az évad végén/közepén... igaz kicsit idegesítő volt ebben a részben, mert nem hitt egy ideig a látomásokban és csak basztatta a társát(nem jut eszembe a neve:D)
    a ksicsaj meg szerintem kúrvajól nyomja, lehet hogy csak én lepődtem meg, de nem számítottam ilyen jó színészi játékra egy 7-8 évestől:P és persze a vége ütött:)
  • Golyo69
    #247
    jaja de majd meglássuk :D nekem tuti nézős lesz :D
  • Tyler1
    #246
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jah én végig azt hittem h a családjával álmodik vmit, erre beszúrja a végén h a Gibbons rossz ember :D Demetrivel várhattak volna még a köv. részig, nagyon gyorsan jönnek a dolgok, kicsit olyan kapkodós az egész sztem, de azér milyen gáz már h felhívnak, hogy olvasták a neved a gyászjelentésben... :D
  • Golyo69
    #245
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja..már nagyon kiváncsi vagyok mit láthatott a kiscsaj :D benne volt a kissrác is ez a D.Gibbons is...éredekes lehet :d csak elmondja már lassan
  • Tyler1
    #244
    Ez geci jó rész lett, főleg a vége :D
  • Golyo69
    #243
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A néger csávó a budin..kijön és szájon át kell lélegeztetnie aki fuldoklik a pisoárba :D:D:D mekkora :D::D
  • Golyo69
    #242
    áá le kell töltenem a divix verziót :D nem bírom ki még időzíti vki a HD-hoz :D de ennyi baj legyen..ha jó rész lesz akkor megnézem még 1szer legfeljebb :D
  • karajjj
    #241
    felirat
  • Bulykin
    #240
  • karajjj
    #239
    na nagynehezen csak megszületett... mindjárt beküldi
  • Bulykin
    #238
    én már nem mondok semmit
  • Tyler1
    #237
    ja! talán holnapra XD
  • karajjj
    #236
    na már 51% talán még lesz belőle valami
  • karajjj
    #235
    este 7-kor még csak 30%? jó sokat haladt vele :D
  • karajjj
    #234
    óóóó baszki -.-
  • Tyler1
    #233
    Karesz neked kellett volna fordítani, mert még ma sem lesz felirat xD
  • Kicsikiraly
    #232
    imdb szerint következő részben már szerepel.
  • LasDen #231
    sztem a következő, max a 4. részben már felbukkan :D
  • Szolnokboy1
    #230
    megnéztem a 2. részt. ez talán még jobb volt, mint az első, remélem, ilyen is marad. Fiennes iszonyú buzi fejet vág a bannerban.

    az mennyire lehet véletlen, hogy a Lostban Penny-t játszó színésznő karakterének Charlie nevű gyereke van? :) apropó, a hobbit mikor jön már?
  • Bulykin
    #229
  • Kicsikiraly
    #228
    mellesleg a felirat témához:

    ha gondoljátok 3. részt megpróbálhatom lefordítani, én még aznap kész lennék vele, szigonytól majd elnézést kérek utólag :D
  • Kicsikiraly
    #227
    nem egy sorozatos topikban láttam már, h mindig te vagy az első aki tud minden infót a feliratról és kb csak arról írkál :D
  • Bulykin
    #226
    én meg szeretek okoskodni:) csak leírom h sztem milyen volt a rész
    de azért szoktam olvasgatni az elképzeléseket, érdekelnek:D
  • LasDen #225
    nemtom....2 rész után nem sok megbeszélni való van szerintem :D
    én pl. a lostot a tesómmal szoktam megbeszélni :D vagy más sorozatot amit néz :D
  • ProGabe #224
    nagy általánosságban írtam, amit írtam. MINDEN sorozat topikjában ez megy, és már kurva idegesítő

    "jaj, mikor lesz már felirat", "hol a felirat", "te már megnézted? hogy-ohgy, én még nem tlaáltam feliratot, adjál linket!"

    aztán amikor kész a felirat: "na megnéztem, jó volt, csak néha csúszott a felirat"
  • Monoton
    #223
    De mit kell feliratról írogatni? Be lehetne linkelni szigony weblapját banner alá, és mindenki megnézhetné hány%-on tart.
  • Tyler1
    #222
    1 rész ment le eddig, az ki lett vesézve teljesen! felesleges hülye teóriákat irogatni, még 2 rész után is. Mindenki a 2. részt akarja péntek óta, igy persze h a feliratról irogatnak. Majd 5 résszel később már lehet irogatni elképzeléseket, de most semmi értelme.
  • ProGabe #221
    219 hsz, állítom, hogy 80%-a a feliratról szól

    de ha legalább rendesen írogatna mindenki, aki megnézte (felirattal, anélkül, mind1). vélemények, teóriák, easter-egg-ek, kritikák, bármi jöhetne, de alig írnak páran, azok is csak egy-két szót, mondatot

    mondjuk pont emiatt sírtam lost topikjában is, akkor arra a verdiktre jutottam, hogy tulajdonképpen a junkie nyírta ki az itteni topikokat. ott ugyebár nem kell regelni, google is elsők között hozza azt az oldalt, szinte bármelyik sorozatra keres rá az ember. ott egy résznél több hsz születik, mint itt egy évad alatt