980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • exTrem
    #420
    milyen vége volt már megint :D:D:D:D atomdurva :)
  • karajjj
    #419
    felirat
  • CSOCSO
    #418
    Milyen idegesito hogy nem tudok kijelolni a telcsin. Nem tudom elolvasni a spoileres reszeket. Amugy meglepodve neztunk ossze az asszonnyal mikor hallottk a csajt magyarul kiabalni. Ehehe. Amugy jo resz volt. Mindig kivagyunk a sorozat vegen mert latni akarjuk a kovetkezo reszt azonnal
  • [NST]Cifu
    #417
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A német ürge konkrétan megmondta, hogy ő tudta a flashforwardjában, hogy az, amit észrevett, az hasznos volt a nyomozás szempontjából.
  • ProGabe #416
    HELYENKÉNT ENYHE SPOILER!

    ezért rasszizmus címen az usa-ban megb*sznának, de azt kell hogy mondjam, ebben a sorozatban a feka színészek, és azok karakterei messze-messze felülmúlják a fehér (vagy ázsiai) színészeket és karaktereiket

    amúgy remélem változtatnak az alábbi sémán:

    - kezdésnek valami meghökkentő és/vagy akciódús
    - mindenki elkezdi a napját
    - akciójelenet
    - feszült kórházas jelenet
    - nap közepe, "meg fogok halni", "el fogunk válni", "vajon megváltozik a jövő, vagy sem?" monológok
    - nap vége, mindenki elmondja a verdiktjét
    - puff, kurva nagy cliffhanger

    ennek a 80%-a totál semmittelen. azért két részben is eljátszani azt, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elutaznak valahova a semmiért, mert valami elítélt átbassza őket

    az gáz! :S
  • LasDen #415
    eheti easter egg....:D
  • LasDen #414
    én is ott néztem először....
    #413: van....feliratok.hu
  • kuci06
    #413
    angol felirat van már hozzá?
  • [NST]Cifu
    #412
    Sajnos nem tudok rájönni, hogy hívják a karaktert, vagy a színésznőt.

    Az IMDB alapján viszont nem látni jellegzetes magyar nevet mindenesetre...
  • LasDen #411
    mondjuk kíváncsi vagyok hogy hívják csaj.... :D
  • [NST]Cifu
    #410
    Nagyon durva kezdés volt, elsőre azt hittem, valaki szórakozott, és egy másik sorozatot töltött fel Flashforward S1E04 néven... :D

    De egyébként tényleg nagy dobás volt, nekünk. ;)
  • LasDen #409
    jó rész volt...annak ellenére hogy nem történt semmi :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azér érdekes volt, hogy Benford hogy próbálja elkerülni Simcoet....de kiderült, hogy amit láttak nem biztos, hogy megtörténik....a cím alapján azt hittem haladnak a nyomozással de nem sok lett belőle :D
  • LasDen #408
    Aztaaa kurva.....:D most kezdtem el a részt.....bazmeg mekkorát néztem mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megszólalt a csaj magyarul.....basszus :D
  • Tyler1
    #407
    easter egg a főcímben :D eddig nem is figyeltem :D

    1.rész

    2.rész

    3.rész


    na majd mostantól figyelni fogom :P
  • LasDen #406
    a kezdés innentől mindenki lassítja :D
  • Bulykin
    #405
    hmmm
  • gibson9
    #404
    4:37 aztaqrva
  • trident
    #403
    Lehet lebaszást kapok érte, hogy nem spoilerbe írom, de azt hiszem rájöttem milyen világméretű összeesküvést szolgál a torony:
    (titkos felvétel!!!)
  • karajjj
    #402
    dejó, hogy suliból nem tudom megnézni :D
  • Teppik Amon
    #401
    Tesla-t tovább gondolva, akár még a HAARP kísérleteket is bevehetjük :)
    első találat a gugliban
  • ProGabe #400


    erre már én is gondoltam, mert anno láttam ezt, érdemes megnézni:



    Tesla szerintem nem is ember volt, hanem élijen. vagy a jövőből jött
  • karajjj
    #399
    Tesla nagy spíler volt, a Tökéletes trükk című film is rá épül :D
  • Tyler1
    #398
    mind1 :D

    más:
    olvasgattam külföldi fórumokon h vajon mit gondolnak a szomáliai esetről és találtam egy jó hsz-t amiben a tornyot egy Tesla-toronynak gondolják, ami ugye azért épült h egy globális energiát sugározzon. ez nem egy hülye gondolat sztem...
  • LasDen #397
    nem értem....attól mer rossz kritika van az oldalon még nem befolyásol semmit...
  • Tyler1
    #396
    plusz egy jó kritika több nézőt vonz, ami több részt kíván :P
  • Tyler1
    #395
    hát jobb egy pozitív kritikát olvasni egy ilyen odalon nem??:) ráadásul azután h az pilotba bele-belekötögettek.
  • LasDen #394
    örömünkre??? mert??? nem mind1 mit írnak???
  • Tyler1
    #393
    amúgy itt egy Sorozatjunkies kritika a rész után aki még nem olvasta :D (örömünkre nem negatív)
  • LasDen #392
    hát nem az egészet....amit még felkell venni...
  • Tyler1
    #391
    az egész évadot?? :O huu geci akk ott lesz vmi... xD
  • LasDen #390
    a studióba felvételre :D
  • Tyler1
    #389
    hova??:D
  • LasDen #388
    az ABC berendelte a teljes évadot....
  • karajjj
    #387
    éhség betegség
  • Kicsikiraly
    #386
    mi van ha az illetők így akarták megtudni a jövőt? :D vagy esetleg egy teszt volt vmi világméretű mindcontrol előkészítéséhez? Vagy mivan ha vmi teljesen mást teszteltek, csak véletlenül rosszul sült el, Gibbons és a stadionos emberke pedig azért maradtak ébren mert ők ott voltak 91-ben, tudták mi a hiba és magukat vhogy felvértezték ellene, a többi embert még nem sikerült. Lehet hogy vmi teljesen pozitív ok, az agyból indulva akarják kiírtani a betegségekre való hajlamosságot, csak vmit elrontottak. (egyszer egy embernek a folytonos éhség betegségét akarták megszűntetni egy chip beültetésével az agyba, és véletlenül tökéletes memóriát hoztak létre nála)
  • karajjj
    #385
    tuti, hogy volt valami hihetetlen célja, amiről most még fingunk sincs
  • Tyler1
    #384
    de egy sima rabláshoz minek globális kárt okozni? emberek halnak meg, városok dőlnek össze, stb...
    meg egy gadasági válság a pénz értékét is csökkentené, sztem értelmetlen lenne csak pénzért ezt csinálni.
  • Tyler1
    #383
    én még azt sem értem h Gibbons h a picsába nem ájult el???
  • gibson9
    #382
    pénz gondolom.. 91ben még csak a gyár közelében történt, szóval nem volt elég nagy hatósugarú és csak most jutottak el idáig a fejlesztésben, hogy világméretű legyen. Tesztelték mennyi ideig veszti az ember eszméletét, hogy ha ezt meg tudják még hosszabbítani, akkor világméretű bankrablások történnek :D Csak a látomások nem férnek bele ebbe a képbe
  • Chunky
    #381
    Hogy mi lehet a célja? Nem tudom. Én is gazdasági dologra gondolok, de elég vad fantázia képek is ellepték az agyam. Más. Egy távolsági adón vannak kis- "helyi" antennák is, és egy adott adóra is tudsz jelet küldeni. Az lehetett egy teszt is. Mondjuk a felhőt akkor sem magyarázza.