87
5-10éve hogy festett a séród?
  • polarka
    #87
  • zyppy
    #86
  • röfinaator
    #85

  • BenderRodríguez
    #84
  • klicskaw
    #83

    nekem hasonló volt kiskoromban ;)
  • DJKonya
    #82
    Mindig is rövidre vágattam, bár volt egy időszak olyan 6.os lehettem akkor elég hosszú volt csak már nagyon idegesített hogy úgy kell csinálnom mint egy lány hogy ne csikizze a fülem meg hogy ne lógjon a szemembe, meg elég sűrű a hajam és viszketett is ha elkezdtem izzadni.
  • Pókmalac
    #81
  • TheRock18
    #80
    jó...:)
    nekem így négy év alatt
    9-11.-ig hosszú haj :)
    12.-be csak a fejemtetjén,ilyen skalpos náci frizura
    most 13.-ba rendes 0,3-1cm-es haj,meg 2-3havonta kopaszra borotválva :) legjobb :D xD
  • ciento
    #79
    volt fél centis,25 centis, most meg én vagyok elvis fénykorában
  • Guer
    #78
    oké :DDD
  • Guer
    #77
    na igen strand
    pontleszartam :DDD
    utána 1 napig száradt :)
  • Fbn Lx
    #76
    hm....
    akkor még először egy msc, aztán egy doktori... :D
  • TheRock18
    #75
    én is azt akartam,és mikor elérte az 50centit a hajam,utána levágattam,mert rájöttem,hogy se munkát nem fognak adni egy "hajléktalannak"ahogy ők nevezték...se strand,se semmi...:S
  • Guer
    #74
    nekem raszta volt :)
    szerettem nagyon csak sok macera volt vele, meg nem tudtam normális munkát vállalni ugyhogy maradt a rövid....
  • Nolycsy
    #73
    Igen intelligensnek tűnsz...
  • Nolycsy
    #72
    Hát ha rendesen látszana (nekem legalábbis nem látszik) az összes kép, csütörtökön még kb. fél méteres hajam volt, pénteken fél méteres taraj lett belőle:P szombaton u.a. visszavágva, vasárnap meg félmilis.
    Amúgy nem vagyok punk, csak a poén kedvéért volt ilyen.
  • o0OAminaO0o
    #71
    Nagyon kicsi koromban bilihajam volt 1-2 lol
    Kb 5-10ig derékig érő hosszú hajam volt, aztán mivel nyűg volt állandóan kifésülni levágták...pfff...épphogy a vállamig ért...:S totál kiakadtam
    Aztán újra megnőtt: és akkor melíroztattam, aztán jött az őrült korszakom és olyan volt a hajam mint Csifó Dorinának- nem róla koppintottam- azt mondtam a fodrászomnak h szabad kezet adok neki, csak valami jó vad és stílusos legyen: akkoriban még nem nagyon terjedt el itt az emo, ő meg ezt a hajat valami londoni fodrászrendezvényen látta, szóval megcsinálta nekem is: féloldalas frufru, a fejem tetején kb 10 centi néhol alig 4 haj ami az égnek állt, oldalt fokozatosan levágva de am kb a mellemig ért, jah és voltak benne vörös és fekete tincsek, szóval elég extravagáns lett, de nagyon illet az egyéniségemhez meg a stílusomhoz akkoriban.
    Aztán elkezdtem nőiesedni, jött újra a melír, egyre több melír, aztán egy nyaralásomból hazatérva olyan jó barna voltam h sikerült rávenni anyumat h befeshessem szőkére a hajam, az nagyon szép volt mézszőke, meg hát a szemöldökömet is hozzáigazítottam meg csokibarna is voltam-ezt a festést otthon csináltuk.
    Aztán elmentem 1 fodrászhoz, ez új volt mert Bpre költöztünk és jól elkúrta a festést, olyan voltam mint egy kanári...:S
    Ez tavaly történt és nyár elején vissza is festettem a hajam barnára...de a H2O2 totál szétroncsolta...Volt egyenes frufrum, meg féloldalas de mindig lépcsőzetesen volt vágva hátul.
    És most miután leérettségizem és itthagyom ezt az katolikus sulit, meghosszabítattom a hajam, és vagy barna lesz vagy szőke.
  • BaliBoy
    #70
    Rövid volt 10 éve is meg most is. De nagyon szeretném egyszer már megnöveszteni csak egy idő után nem bírom a pepecselést vele. Pedig sztem az igazán hosszú haj jól állna.
  • Metwork
    #69
    Nekem régen hosszú volt és most is az :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #68
  • jaszy
    #67
    Hosszú, most rövid
  • Willenbrock
    #66
    Miért?Az egyik olyan mint Asterix amúgy addig örüljön az ember míg van egyáltalán valamilyen haja,nekem már alig van sajnos
  • Fbn Lx
    #65
    Középsuliig rövid, előrenyalt frufru, egyszerű jókisfiú haj.
    Aztán elkezdtem felzselézni, aztán meg megnövesztettem, olyan 25 centi lehetett max, ami fosul állt, és nagyon zsírosodott.
    Levágattam, egyszerű felzselézett. aztán kicsit növesztettem, olyan 12 centi lehetett, oldalra fésült ilyen pózer fos anime emo haj élénkvörös tincsekkel. Aztán levágattam, mert kifakult a piros és sok volt a hajlakkal a szarakodás. Rövid felzselézett hajamban utána kiszőkíttettem tincseket, és úgy néztem ki 1-2 hónapig mint bármelyik melírozott diszkós cigánygyerek.
    Aztán megint egyszerű rövid felzselézett.
    És mivel erre térek vissza mindig, annyira rohadtul meguntam, hogy jó ideig biztosan nem lesz rövid.
    Most is olyan 12-13 centi lehet, oldalra "fésült" (nem mintha fésülném bármivel, az ujjaimon kívül :D).
    Mivel sokat kellett mosni mert 3. napra már zsíros volt, ezért eldöntöttem, hogy mostantól nem mosok hajat samponnal egyáltalán.
    2 hete mostam utoljára egyelőre, csak csapvízzel és ásványvízzel szoktam, de azzal naponta. És igazából nem mondanám, hogy olyan zsírosnak tűnik, mint vártam. Elvileg 1-2 hónap és full rendbe jön.
    Aztán jöhet a raszta, amit szándékozok hosszú-hosszú időkön át megtartani már.

    Amúgy jó topik.
  • kommersz
    #64
    Eszed nemsok van,ha valos az adat az adatlapon.Igazabol primitivebb vagy mint a "csovespankok" ezekkel a beszolasokkal.
  • aappaa
    #63
    ok csak vicceltem, a péntek is tetszik
  • Benny04
    #61
    csak a szombat jön be xd
    (mert abban nincs ékezet)
  • aappaa
    #60
    Íme a társadalom szégyene.
    Itt
  • aappaa
    #59
    Íme a társadalom szégyene.

  • sambauer
    #56
    a te nyakadra egy kisbicska is elég
  • Apus
    #55
    punks not dead
  • tigeroo
    #54
    azigen:D nekemis valami ilyen kéne most (frizura topic), csak rövidebb
  • aappaa
    #53
    Hát eléggé undorító egy féreg vagy Nolycsy, egy jó nagy körfűrésszel lehetne javítani pár dolgot.
  • TheRock18
    #52
    valamiért azt olvastam,hogy " 5-10éve hogy fested a séród?" xD
    nah mind1:D majd egyszer megtanulunk olvasni is
    am nekem volt 3 évig hosszúhajam,raszta akart lenni,ami végül nem lett,levágtam és felgyújtottam az egészet a picsába
  • Nolycsy
    #51
    Nekem múlt hét csütörtökön:

    pénteken:

    szombaton kicsit rövidebb lett:

    vasárnap pedig:
  • NEOreg3
    #50
    korpás volt
  • Timber
    #49
    nekem 5-10 perce meg kb 40 centi hosszu volt. most 18 mm... kb mint 5 meg 10 eve :)
  • n3whous3
    #48
    ja
  • Loál János #47
    Ha nincs ez a topik, akkor nincs hüvelygombás topik sem.
  • n3whous3
    #46
    kurva értelmetlen topikok egyike, a hüvelygombáson legalább lehet nevetni.
  • Looooser
    #45
    régen rövid, most hosszú XDXDXD