87
5-10éve hogy festett a séród?
  • tigeroo
    #44
    hosszu volt.

    most rövid
  • NeverwinterKING
    #43
    rövid. nagyon :P
    most vállam alá ér, majdnem bimbóig :]
    nyáron meg raszta^^
  • OrioN the S
    #42
    hosszu szoke es copfom volt
  • sz4bolcs
    #41
    Valaki vágja már be a "parókafejet" :DD:D
  • mila69en
    #40
    hát tini nem is:) serdülő az voltam egyszer régen
  • Pipör
    #39
    Egyszer fogadásból kiszőkítettem de az fehér lett teljes hajam.. nem állt jól :D szilveszterkor Zöld kék és Piros színű volt :)
  • somdav95
    #38
    Rövid- hosszúgöndör- hosszúvasalt ( alias emo:DDD ), rövidebb devasalt, mostolyan nemlógaszemembe vasalt deszkás hülye stílus de leszarom bringázás közbe nem zavar :D
  • Davidus
    #37
  • w77d
    #36
    akko te nem voltál tini XD
  • Pistike 007
    #35
    Hosszú vót...
    Most méghosszabb... Raszta.
  • mila69en
    #34
    nekem pl nem:D
  • w77d
    #33
    régen hosszú hajam volt, most elég rövid. Sztem mindenkinek volt tinikorában egy pár lázadó éve, amikor hosszú haja volt :D
  • jackcsabi
    #32
    Régen szinte mindig rövid volt, most 1 hónapja növesztem, ilyen lágy hajat akarok hogy a szél az arcomba fujja :D
  • Grusi
    #31
    Hogy a hozzad hasonlo kulturalt uriemberek ezt megkerdezhessek.
    Mint ahogy az osszes, ujonnan nyitott sg-topikban idestova úgy 5 éve folyamatosan. Ezek az emberek természetesen kussolnak, ha a topik még évek után is virágzik, és több ezer hozzászólást gyűjt össze.
  • Hajnalcat
    #30
    A:
    rövid

    M:
    rövid
  • KAMIONOS KOGYO
    #29
    Ilyen topikot mi a faszért kell nyitni?
  • Sanyix
    #28
    "nahát nahát ezek a mai fiatalok! Micsoda bernahajderek! És ráadásul nem is a zemeszpére szavaznak! Mit képzelnek ezek?"
  • halaszocsi
    #27
    Ha retro haj akkor nézd meg ezt a videót!
    http://www.hajutazas.hu/video/reszletek.php?id=917
    Szerintem egyikőtöknek sem volt ennyire dúrva frizurája!
  • cargame
    #26
    nem ugy mint most :P de en valtogatom....
  • Vlala #25
    Rövid. Most hosszú.
  • bmate0007
    #24
    felzselézett :D mostmár oldalrafésült.. sokan szeretnek is miatta :D (buziemó)
  • redbull0304
    #23
    5cm körüli zselézett... Most nullással vágom, ez a legegyszerűbb és legpraktikusabb! :)
  • MR ME
    #22
    énis
  • Narxis
    #21
    Egyetértek.
  • morleone
    #20
    Igen ez már csak ilyen! Az én nagyim is szokott rájuk megjegyzéseket tenni! De viszont hallottam sztorit ő milyen lázadó volt! Szóval nem kell velük foglalkozni!
  • bobo22
    #19
    nekem ugyan nem volt soha se taréjom se színes hajam, de egyik ismerősöm büszkélkedhetett még régen ilyen csoda frizurával! hát nagyon nagyon sokan megbámulták, az időseknek meg nem tetszett, ők mindig fújjolták!
  • morleone
    #18
    Majdnem ilyen hajam volt nekem is! Csak nem ennyire brutális:P
  • Salalalaj
    #17
    ez azért kicsit kemény kép lett..:/
    szegény fogyatékos srác..
    kell itt egymásnak esni egy teljesen ártalmatlan téma miatt:(
  • LaszloLedzenyi
    #16
  • morleone
    #15
    Nem kell itt Hajba kapni. Nekem volt szép mikrofon frizurám. A csajok nagyon buktak rá mindenki bele akart túrni. De nem hinném, hogy a cég ahol ma dolgozom jó néven venné!
    Nem volt senkinek sem szép taréja meg lila haja? áááá
  • autoszimulator
    #14
    gergő már izzad :D
  • DeerHunter01
    #13
    hülye paraszt vagy.
  • tommygear
    #12
    nem tud festeni csak hajazni
  • bobo22
    #11
    COOLancs ha téged nem érdekel hogy hogyan néz ki a hajad akkor az ápolt külső sem számít nálad semmit?
  • Salalalaj
    #10
    COOLancs tán olyan kopasz vagy mint a nagyapám hogy ennyire berágtál a témára? rossz visszagondolni amikor még volt pár szál?
  • Ronny
    #9
    5-10 éve? Akkor még nem úgy néztem ki mint a saját nagyapám:)
  • Laceee
    #8
    Ezen már nehogy hajbakapjatok
  • bobo22
    #7
    örülök ennek a kérdésnek...mert elég vicces ha visszagondolok, hogy régen milyen frizuráim voltak! volt nagyon egyszerű sima lógós frufruval és anélkül is! sokáig hosszú hajam volt, de mindig is nagyon utáltam, mert idegesített ha a szemembe lóg! aztán egyszer meguntam és teljesen rövidre levágattam, nah ilyet nem szeretnék többé! de kezdenek divatba jönni azok a frizkók amik régen menők voltak! egyedül a nagyon rövid haj az amitől iszonyodom!
  • pista89
    #6
    Olyan hajformájú, de nem biztos.
  • COOLancs
    #5
    Most őszintén ki a faszt érdekel hogy kinek milyen volt a sérója? Az sem érdekel hogy milyen most, nem hogy csecsemő korában Ráadásul SG-sek többsége 5-10 éve még egy gatyában járt az apjával...