2703
Dead Space 2
  • Optimus Prime
    #2503
    DLC kódok? Milyen bónusz van mégis a PC-s verzióhoz? Én decemberben vettem meg GMG-n, gyakorta ingyen volt nekem. Piszok jó játék lett, igazi sci-fi és jobb, mint az első. Hihetetlen mit ki nem hoztak a grafikából.
    Egyébként, aki szokott multizni felvehet: Optimushun
  • DarkSector
    #2502
    Csak a PC fogyott el. :)
  • DarkSector
    #2501
    Halli akinek van Dead Space 2 Collectors, ott hol találom a DLC kódokat??!?
    Egy kárytán kéne lennie vagy nem-e? :P
  • Jaka923
    #2500
    Már bukta, el is fogyott.
  • Jaka923
    #2499
    Kihagyhatatlan, akinek még nincs meg a játék!
  • Optimus Prime
    #2498
    OK, megoldva. Megnéztem a EA fórumát. Az volt a baj, hogy Originből futtattam. Anélkül nincs gond.
  • Optimus Prime
    #2497
    Valaki megtudná mondani miért kapok black screent, ha változtatok az alap felbontáson? Próbáltam windowedre tenni, akkor nem. amint belövöm a felbontást és full screen, fekete. Nem fagy le, nem akad le, megy de csak fekete képernyőt ad.
  • Optimus Prime
    #2496
    Végre megvan! Játszik még valaki multit? Persze a single a lényeg, a multi csak plusz.
  • KaOz
    #2495
    Megoldódott. Újratelepítettem és indult, nem értem mert nem változtattam semmin...
  • KaOz
    #2494
    Sziasztok!
    Van valami ötletetek miért nem indul a game win 7 64 bit alatt? Eredeti a játék, most vettem meg. Próbáltam rendszergazda üzemmódban, próbáltam xp módban. minden driver új. Valaki tud tanácsot adni? Köszi
  • fery02
    #2493
    Ójee
  • koppim
    #2492
    Már megvan.
  • koppim
    #2491
    Ott vagyok, mikor a napelemeket kell bekapcsolni, hogy a vonat áramot kaphasson.
    A számítógép (MI) nem enged tovább, a két szbában átraktam az áramköröket, az egyik zölden a másik kéken világít, a pajzs is leereszkedett, de utána nem tudom mit kellene tenni.

  • zotja22
    #2490
    hali. tud nekem vki segíteni? nem tudom feltelepíteni a játékot.. FLT típusu torrent... :)
  • Prince23
    #2489
    Csajszi éppen a DS 2-t tolja

  • BongoBácsi
    #2488
    célzol és megnyomod a c-t :D
  • Bhalage
    #2487
    hat igen itt bajok lesznek ;d
  • fery02
    #2486
    Ember! Ne csináld!
    Tedd fel a magyarítást és nézz szét a beállításokban!

    Seggedet ne töröljük ki? :D
  • potyi21
    #2485
    melyik gombal kell a lefagysztast csinalni?veretlenul sikerult valahgy ,de most sehogy sem sikerul
  • PeeTeR
    #2484
    van hozza magyaritas toltsd le, rakd fel es jatszd ugy.
    ellenben ha elakadsz a YouTube -on van legalabb 10 fele teljesen vegigjatszas chapterekre lebontva szoval lehetoseg adott es ott megnezed.
    de ugy meg aztan sok ertelme van az egesznek
  • potyi21
    #2483
    ja,mar sikerult....
  • Seth
    #2482
    Elolvasod az utasításokat amiket kiír a gép vagy szarsz rá?
  • potyi21
    #2481
    hi.megint elekadtam,bent vagyok olyan helyen ahol uveggel vagyok korbe veve,egyhullafele volt egy agyon,ott volt egy gep kitepetem az aramkort belole,es a hulla leesett az agyrol. nemtudok hova menni.uvegajtot nemtudom betorni.
  • Bhalage
    #2480
    mindig minden korulmenyek kozott jo az E gomb folymaatos puffolese amikor egy barmilyen tipusu dog a jatek folyaman testkozelbe kerul es meg akar csokolni!
  • potyi21
    #2479
    koszi,mar párat csaptam az asztalra.....
  • PeeTeR
    #2478
    oh bazz nem figyeltem hogy konzolos szart linkeltem, bocs
    egyebkent ahogy mutatja is az 'E' betut kell nyomkodni. nem kell atutni az asztalon csak nyugodtan
  • potyi21
    #2477
    koszi,es melyik gombbal kell arreb rugni?
  • PeeTeR
    #2476
  • potyi21
    #2475
    hi.hova a fenbe kell mennem mindjart az elejen?mar 20 x megprobaltam,de mindig elkap az ajtonal levo zombi.........
  • fery02
    #2474
    Én nem mertem leírni így. :D
  • Tatyla
    #2473
    ez az ,ereszd ki a dühödet Luke... :D
    de azért /agree
  • Bhalage
    #2472
    a 6900et meg puszta joindulatbol irtam, mert amikor en vettem akkor votl az 8 v 9 is, nem emlekszem, de en a megjelenes utan vettem meg par honappal. szal egy koszonom megteszi.
  • Bhalage
    #2471
    takarodj dolgozni te szanalmas kis fereg
    akkor lesz penzed, erteni fogod a penznek az erteket
    lesz egy kis ertekrended, alazatod, becsuleted.

    ezt barmelyik szanalmas kis fereg haverodnak tanacsolom, nem kibuvo, hogy jaj masok is letoltenek.. ugyanolyan szannivalo mindegyik.
    nem irigykedem arra aki letolti ÉS MEGOLDJA ha gondja van vele, vagy kussol es jatszik vele, de aki még erre is eletkeptelen azt lenezem

    huzz a retkes francba
  • koschwarz
    #2470
    itt
  • koschwarz
    #2469
    istenem...ha már warezolsz, akkor legalább tudd mit hogyan.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van egy "közismert" crackfix, ami pont ezt a hibát orvosolja, hogy a 6. vagy 7. pályánál lefagy


    patc-elni meg teljesen felesleges, legalábbis ha csak a single érdekel.
  • fery02
    #2468
    Fura, hogy egészen eddig, ha jól emlékszem már hosszú idők óta senki sem említette meg a hiányát.
    Valahogy akkor mégis csak el lehet boldogulni.
  • Norby646
    #2467
    Hát igaen! :) Milyen igazad van. Erre lenne jó megoldás a már általám 3x említett offtopik illetve ahoz egy GYIK hogy az olyanok mint én egyből oda menjenek és ne tegyék fel 30x ugyanazt a kérdést. De erről nyilván nem te tehetsz, ezt csakúgy mondom. Közben amúgy találtam megoldást a problémámra a baj azzal volt hogy nem egészen céltudatosan kezdtem el keresgélni. Előfordul az ilyesmi.
  • PeeTeR
    #2466
    a baj inkabb az hogy se visszaolvasni nem voltal kepes sem pedig a keresot hasznalni es mivel te vagy a 30. aki ugyan azt a kerdest teszi fel igy a halalfasza rajtad csattant. ez van.

    .
  • Norby646
    #2465
    Jah annyit még hozzá tennék hogy az oldalon is ahonnan töltöttem, ott se írtak erről semmit.
  • Norby646
    #2464
    Az a helyzet hogy amit letöltöttem abba azon kívül hogy le volt írva hogy kell telepíteni nem volt más. Ezt a warez témát meg hagyjuk mert rengetegen töltenek le, elhiheted én is megvenném az eredetit ha lenne rá. Hozzáteszem a test drive unlimited nevű játékkot is kb 1-másfél évig játszottam letöltöttel, majd amikor számomra is elérhető áruvá vált akkor megvettem és azóta eredetit használom. De én csak azt mondom hogy attól hogy valakinek rettentően szúrja a szemét a problémám nem kell egyből kötözködni meg megjegyzéseket tenni. Ennyi erővel midnenkit el lehetne ítélni aki már egy kicsit is csinált valamit ami nem volt teljesen legális... Azért jó lenne ha lenne egy off topik mert én midnenhol be szoktam tartani az ilyesmit de itt sajnos nincs. És vannak olyan emberek akiknek ez borzalmas fájdalmat jelent hogy ide ilyet írni merek.
    Mind1 neked köszönöm az értelmes választ valamint gregtom6-nak is. A többiek megnyugodhatnak nem fogok itt több vizet zavarni...