2703
Dead Space 2
  • reco
    #2543
    nah hát sok jót hallotam a játékrol ezért letöltöttem,mondjuk lécci ezért ne kövezettek meg mert láttam hogy más ezért kapott már rendesen. nah de a lényeg amikor belépek a liftekbe csomószor a végtelenségig megy a lift és nem áll meg és akkor tölthetem vissza a játékot és 3-4 probálozásra jó lesz ez mért van ? 2 a mentő állomásoknál csomószor nem enged menteni mert nem kék hanem narancssárga és egyszerüen nem engedi hogy mentsek, 3 ha görgövel váltok fegyvert tiszta jó hogy kiirja hogy mennyi lőszerem van összesen ha kiirja de legtöbbször nem irja ki aztán haladok előre azt egyszer csak megint kiirja.jah egyébként van fent crackfix mert már az első pályán kidobott exe hibával egy adott résznél bár azt crackfix megoldotta.
  • DarkSector
    #2542
    kurvadrága (2.5 euro volt)-drága (5 dollár volt)
  • Optimus Prime
    #2541
    Az 1 és 2 is most 6-6 euró a GMG-n. Bár az 1 retailbe olcsóbb vagy ugyan ennyi.
  • newszepiking
    #2540
    most kezdtem játszani.
    nem tudom hogyan hagyhattam ezt ki eddig.
    irgalmatlan jó még úgy is, hogy csak dózisokban tudom játszani, mert összeszarom magam. :)
  • Optimus Prime
    #2539
    A Steames verzió pl. alapból ezzel jön ki, sokan őrjöngenek is a 0 creds-es cuccokért a Store-ban. Retail/Origin verziónál megvan a döntés, habár asszem bug fix is van benne.
  • Sirch
    #2538
    Nem lesz gond. Ez hivatalosan kiadott 1.1-es patch.
  • bazsi83vp
    #2537
    Ja - hogy a ruhákat.... de baj nem lesz ha felteszem?
  • bazsi83vp
    #2536
    ezt használhatom veszély nélkül az origines (eredeti) példányhoz? Amúgy mit ad pluszba?
  • Optimus Prime
    #2535
    A 2 is akciós Steamen, 10 euró.
  • Optimus Prime
    #2534
    Azért nekem fáj, minden DS darabka, ami PC-re nem jött. :( A könyveket még megtudom venni, de a többi...
    Egy DLC azért jött, a RIG-ek. Ezzel a patchel aktiválhatod őket, amatőr módon 0 creds-ért vehetők.
  • Seth
    #2533
    Nem vesztettél vele különösebben semmit. A két főszereplő a Wii-re, PS3-ra megjelent railshooter játékból, a Dead Space Extraction-ból vannak, szóval amúgy sem ismernéd őket. 1 órás sincs, megnézed YouTube-on
  • wedge31
    #2532
    Sajnos nem adták ki.
  • Guitar14
    #2531
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy a DLC-t PC-re kiadták?
    Mert úgy hallottam nem és az milyen, hogy a PC-sek megveszik a játékot kijátsszák és folytatnák a DLC-vel de nem lehet mert csak Xbox 360-ra van?
    (diszkrimináció a PC-sek számára :D)
  • Optimus Prime
    #2530
    Részleteket. Ha Originből indítottad megeshet, főleg ha felbontást állítasz. Ha csak a patch file-t indítottad dettó, mert nem installer, hanem csere exe fájl.
  • barnasopiane
    #2529
    elinditom a játékot de csak fekete képernyö vmi megoldás?
  • fery02
    #2528
    ...parancsolsz?
  • Sliders
    #2527
    PARÁZS
    ÁRNYÉK
  • DarkSector
    #2526
    oks thx. akkor az volt a baj. :)
  • Optimus Prime
    #2525
    Jah, a zippelt fájlt másold be a játék könyvtárába. Nem installer, csak szimplán írd felül az eredeti exe-t.
  • DarkSector
    #2524
    Hallod leszedtem elinditottam de nem peccsel ez semmit, csak egy fekete képernyő.
  • DarkSector
    #2523
    uh thx zsír azonnal teszem is fel!
  • Optimus Prime
    #2522
    Magát az EA-t kérdeztem patch felől és ott adta ezt a linket. :)
    Egyébként sokak baja a Steamnél, hogy auto patcheli és nincs kihívás a free cuccok lévén.
  • DarkSector
    #2521
    Origin hivatalos?
    Mert Csak ha Steam-en vásárlod meg akkor járnak ingyen ezek a cuccok, nekem is megvan Origin-re mégse peccselne automatikussan?

    Nem lesz ebből bann?
  • Optimus Prime
    #2520
    Hm... ezek a DLC-vel jöttek vagy...
    Nekem Originen van meg, ahhoz leszedtem ezt a patchet, gondolom ezek hatására tűnnek fel 0 credsért a cuccok.
  • DarkSector
    #2519
    Uh közbe összeállt a kollekció ha minden igaz!

    ***********************************************


    Alap:

    Security Suit
    Vintage Suit
    Advanced Suit
    Arctic Security Suit
    Riot Security Suit
    Elite Engineering Suit
    Elite Vintage Suit
    Hacker Suit

    DLC:

    EarthGov Security Suit
    Bloody Vintage Suit
    Forged Engineering Suit
    Heavy-Duty Vintage Suit
    Agility Advanced Suit
    Hazard Suit
    Triage Suit
    Shockpoint Suit

    Collectors:

    Zealot Suit
  • DarkSector
    #2518
    Srácok ezeken kívül találtatok még ruhákat?

    Dead Space 2 Engineering Suit
    Dead Space 2 Security Suit
    Dead Space 2 Vintage Suit
    Dead Space 2 Advanced Suit
    Dead Space 2 Arctic Security Suit
    Dead Space 2 Riot Security Suit
    Dead Space 2 Elite Engineering Suit
    Dead Space 2 Elite Vintage Suit
    Dead Space 2 Hacker Suit
  • DarkSector
    #2517
    oh thx én is onnan inditottam.
    thx a helpet.
  • Optimus Prime
    #2516
    Nálam ezt a hibát csak akkor produkálta, ha közvetlenül Originből indítottam.
  • DarkSector
    #2515
    Ha valaki tudja hogy az eredeti Dead Space 2-nél miért nem tudok felbontást váltani?
    Akkora trágya mindig elvált és egy fekete képernyő marad és csak alt+f4-el tudom bezárni... -.-
  • Optimus Prime
    #2514
    Ennyit megér az 1-2, az egyik legjobb sci-fi franchise. Az 1 magában meg pofátlan áron van.
  • gerey
    #2513
    A hétvégén az 1-2 cirka 3k-t van a steam-en.
  • vg
    #2512
    280 ms pont a Severed DLC, végignyomtam tegnap este. Nem volt rossz, ennyit megér.
  • Optimus Prime
    #2511
    Durva játék, csak aki bírja az tolja.
  • Seth
    #2510
    Nem játszottál még a játékkal?
  • abel0317
    #2509
    hát ez....WTF?
  • Optimus Prime
    #2508
    Ahogy nézem igen, de a DLC/patch lévén a legtöbb ruha elvileg fullosra van upgradelve, ennek ellenére lehet őket fejleszteni.
  • abel0317
    #2507
    oké köszi! még a 2-vel nem játszottam ezért nem tudtam. egyébként ugyanazokat lehet csak fejleszteni a ruhán mint az első részben?
  • koschwarz
    #2506
    talán a legjobb ruha?...

    nincs nagy trükk, meg kell nézni melyik milyen védelmet ad. ha jól emlékszem, meg kell találni a tervrajzokat hozzájuk, akkor megjelennek a shop-ban. de páncélban nincs nagy változatosság, inkább fejleszteni kell a ruhákat.
  • abel0317
    #2505
    mármint melyik a leg ellenállóbb a necromorph-ok ellen?
  • abel0317
    #2504
    üdv! melyik a legjobb ruha(páncél) a dead space 2 ben?