2703
Dead Space 2
  • Optimus Prime
    #2623
    Bocsánat. Tudtommal nincs rá szabályzat, hogy a prolik nem írhatnak a fórumra.
  • PeeTeR
    #2622
    akkor meg ne szajkozd meg magyarazd meg, hogy kinek mi a jobb meg miert, ennyire egyszeru, amugy sincs koze a topichoz, ott a privat
  • Optimus Prime
    #2621
    Nekem igen.
  • vg
    #2620
    Játszottál már 60"-as, 600hz-es tv-n? Próbáld ki. Nem elérhetetlen már.
  • Optimus Prime
    #2619
    És az miért jó? A monitor jobb felbontást add és LCD estén nem vakít, mint az 50 Hz-es TV.
  • Tomy Lee
    #2618
    Mert lehet kényelmesen fotelból is játszani tv-re kötve?
  • Optimus Prime
    #2617
    Miért kell Pc-n vacak gamepaded használni?
  • Seth
    #2616
    2db analóg kar van az irányítódon?
  • k tomi
    #2615
    és hogy kell azt konfigurálni? segitesz ebbe??
  • k tomi
    #2614
    az mi hogy jobbnanalog kar van konfigurálva? analog az biztos.
  • Seth
    #2613
    Jobb analóg kar be van konfigolva?
  • k tomi
    #2612
    az mért van ha a dead space 2t nyomom pc-n controllrerel akkor nem tudok forogni? csak előrre hátra meg oldalra megy.
    mi lehet a baj??
  • k tomi
    #2611
    azt irtad hogy sose játszottál joy paddal.akor feltételezem sz.gépen játszottál.arra megkérhetnélek hogy egy pontos (ahogy neked van) irányítás beállitást el tudnál küldeni privibe? köszi
  • Optimus Prime
    #2610
    Sose próbáltam joy pad-del, sose volt. De tudtommal a mostani játék zöme alapból támogatja a controlereket, elvileg.

    Eredeti a játék? Mert én nem igen találkoztam ilyen stabil és hibátlan játékkal, mint a két Dead Space. Esetleg driver vagy hangkártya hibára gyanakszok.
  • Beni308
    #2609
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám:
    Mindig, mikor be akarok menni egy ajtón, kilép a játékból és azt írja ki, hogy: "A Windows hibát észlelt, ezért leállt". Sehol máshol nem csinálja ezt, csak az ajtónál.
    Mitől lehet ez? És hogy tudnám megoldani a problémát?
  • k tomi
    #2608
    sziasztok. egy kérdés. pc-n lévő dead space 2-t game pad-dal szeretném játszani,de nem ugy megy az irányitás mint ahogy kell neki.nem csinál mindent. a beállítással lehet gond? vagy a gamepad-dal? vagy nem igazán lehet gamepaddal játszani? köszönöm
  • Optimus Prime
    #2607
    Steamen akciós a 2 is, sajna az unfair ár miatt ez 7,5 euró, bár a kettő együtt így is kijön 10 euróból, ami olcsóbb a retailnél.

    Akit zavar a Steames verziónál ,hogy patchelt és ingyen cuccok vannak a Store-ban az regisztrálhatja Originre. Ott alapból nincs benne az armors DLC, de ezzel a patchel aktiválhatja.
  • Optimus Prime
    #2606
    Ez most jobb.
  • Jaka923
    #2605
    Akkor viszontlátásra!
  • fekinho
    #2604
    Ezzel előrébb nem jutottam! :)
  • gerey
    #2603
    Tessék, néha kevesebb.
  • fekinho
    #2602
    Helló!
    Letöltöttem torrenten a DS2, mely mappában Disc1 és Disc2 vol+ a crack file és egy leeme nevű file..a crack fileban exe.t megnyitom..indulna a játék, besötétedik a képernyő de nem történik semmi..valaki tudna segíteni?
  • matestaker
    #2601
    Na eljutottam ugyan addig és most minden a helyén van , hála az égnek :) Köszi a segítséget!
  • Optimus Prime
    #2600
    Egy kicsit, de elég könnyű. Még elsőre is. Próbáltam a Zealotot is, ott az utolsó fejezet, ami basztatós. De csak egy bizonyos Necro miatt, aki kicsit ismerős lesz.
  • matestaker
    #2599
    Akkor én most k.rva szerencsésnek érezhetem magam ?:D Amúgy remélem meghosszabbodnak a chapterek mert ez így elég rövid lesz... :S
  • Sirch
    #2598
    Az EA fóruma szerint igen, platformtól függetlenül észlelték a hibát, de alig pár fórumbejegyzés tanúskodik róla, pedig több milliós játékosbázisról van szó.
  • Optimus Prime
    #2597
    Én nekem olyan másfél óra volt a chapter 6-ig, röhej. Surivalisten alig haltam és egyszer ijedtem meg. (mikor bekapcsolt a halogén tűzoltó -_-)
    Egyébként eme hiba minden verzióban benne van?
  • Seth
    #2596
    Nem , hanem kb a 4. hardcore próbálkozásra :D
  • Sirch
    #2595
    Már nem emlékszem, hogy van-e olyan menüpont, hogy "restart from last checkpoint". Ha van, az megér egy próbát, vagy pedig marad az újrakezdés. És bár már említettem, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy ismét ebbe a hibába fogsz futni, azért érdemes egy-egy korábbi mentést mindig félretenni, biztos ami biztos...

    Seth:
    Azért te se az első végigjátszásod alkalmával pörgetted ki az első 6 chaptert egy óra alatt.
  • Seth
    #2594
    1 óra kb addig eljutni
  • matestaker
    #2593
    "Játék felénél." Chapter 6 :)
  • matestaker
    #2592
    Köszönöm a segítséget ,de ez sajnos nagy cumi :S Már majdnem a lemez felénél járok , nem lehet most beletenni a 2 es CD t és ezáltal kissé előbbről folytatni? Mondjuk annyira zsír a játék hogy simán eltolnám idáig még egyszer, mert sajnos nincs előbbi mentésem, végig egy helyre mentettem...
  • Sirch
    #2591
    Játékhiba. Talán az egyetlen, ami benne maradt a játékban, és gátolhatja a végigjátszást. Mivel mentéskor a save fájlba elmenti a tereptárgyak (esetünkben battery-k) pillanatnyi helyzetét is, ezért ha az adott helyszínen egy hiba folytán rossz koordinátákra töltötte be a tárgyakat (pálya alá, textura mögé, a nagy büdös semmibe), akkor abból a mentésből már nem lehet folytatni a játékot. A megoldás egy korábbi mentés betöltése, vagy legrosszabb esetben előlről kezdeni az egészet.
    A hiba nagyon ritkán jelentkezik, szóval esélyes, hogy soha többet nem lesz gondod vele ezután.
  • Optimus Prime
    #2590
    Nincs hozzá patch vagy valami? Lehet bug, egy korábbi mentésed nincs, amit ha visszatöltesz talán jó lenne? A PC-s verzió bug mentes és stabil. Ritka jó belőtt játék. Esetleg néz utána a fórumán.
  • matestaker
    #2589
    Az a probléma hogy én is tudom hogy ott kéne lennie mert megnéztem a végigjátszást neten , de nekem más az a rész.Eleve le vannak szedve a takarólapok és nincs alattuk semmi. Ez most játék hiba? Küldjek képet ?:D
  • Optimus Prime
    #2588
    Igen, szemből nézve a tüzet jobbra és fent. Zéró-G-s móka. Szerencsére a tűz előbb kialszik mintsem elfogyna a z oxigéned. :P
    Az egyik kedvenc részem egyébként.
  • Seth
    #2587
    Kettő van lent, egy pedig a plafonon van. Előbb le kell szedni a takarólapot, és azalatt van
  • matestaker
    #2586
    Sziasztok. Nekem olyan gondom lenne hogy a chapter 6 ban amikor beérek egy égő szobába , hogy továbbjuthassak ki kéne húzni 3 olyan energiafejlesztőt. Én xbox360 on játszok és nekem nioncsenek ott energiafejlesztők , hanem üres a helyük. Ez most mi? segítsetek pls
  • Optimus Prime
    #2585
    Detto. És igen abba a patchbe vannak az extra, konzolos DLC cuccok.
    Bár inkább a Severed-del dobtak volna meg minket. De ne legyünk telhetetlenek, sokáig úgy volt PC-re nem is jön a játék.
  • fery02
    #2584
    Origin-en keresztül játszom, ami ha jól tudom, frissen tartja a játékokat.
    Meg amúgy is régebben bemásoltam azt a bizonyos exe-t, ugye exe-ben van a patch.