2703
Dead Space 2
  • k tomi
    #2663
    oké. megproba. köszi
  • Optimus Prime
    #2662
    Még egy tipp: próbáld meg defaultra állítani az irányítást, hátha.
  • k tomi
    #2661
    tényleg érdekes mert odáig simán elvittem. probáltam már a billentyüzeten is nyomkodni az E-t,meg controleren az A-t.de semmi.még megprobálom ujra konfiggurálni a bilentyüzetet,de ha ugyse jo sajnos abba hagyom,pedig irtóra tetszik a játék.az első részt xboxon nyomtam csak sajna az tönkre ment. nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.
  • Optimus Prime
    #2660
    Nem értem hogy jutottál akkor a chapter 11-ig, mert addig... nem egyszer kell verni az E-t. Milyen kiadás? Nekem sose volt bajom vele.
  • Seth
    #2659
    Konfiguráld újra a billentyűzetkiosztást
  • k tomi
    #2658
    hiába nyomogattam az et is,semmit nem csinál ugyan ugy megöl az az ember.létezik hogy igy rosz a játék? pedig annyira jó,dehát igy nem tudom végig vinni,előröl meg nem akarom kezdeni.
  • wardogzombie
    #2657
    nyomogasd az E-t
  • k tomi
    #2656
    sziasztok.lenne egy olyan problémám hogy a dead space 2 nél a charapter 11 nél mikor végig szaladok egy kis folyoson,oldalrol meg a falbol kiáló lények támadnak,annak a végén van egy ajtó.kinyitom és rám támad egy pacák,és azt mondja a gép hogy nyomogassam az A -t (pc-n) de hiába nyomkodom mindig kinyir. már probáltam egy korábbi mentéstől is elvinni odáig de semmi. mi lehet a probléma? hibás a játék? vagy nem csak az A -t kell nyomogatni vadul? köszönöm a segítségeket
  • Skorzeny8814
    #2655
    Akkor marad az angol nyelv :( Azért köszönöm! És ne érts félre, nem állok be a sorba azok közé, akik egyfolytában anyáznak téged, mert nem működik ehhez a verzióhoz a fordítás. Szerintem elég sok munkád fekszik benne, hogy megcsináltad, nekem nem lenne hozzá türelmem.
  • Evin
    #2654
    Nem. Nincs.
  • Skorzeny8814
    #2653
    Ezek szerint nekem pont az az egy van :( Pedig megnéztem, mit töltök le. A crack-et is vele együtt szedtem le. Nem lehet erre a verzióra alkalmassá tenni valahogy? Vagy létezik másik magyarítás is?
  • Evin
    #2652
    A fordítás 1 bizonyos verzióhoz készült (warezosban angol-francia), ami nálunk és Steamen is kapható, és ilyen fekete kép akkor szokott történni, ha az nem a jó verzió, ami neked van.
    És tudtommal, a fordítás csak 1 warezos kiadással nem megy.
  • Skorzeny8814
    #2651
    Evin, neked nincs valami ötleted? Mégis csak te készítetted a magyarítást.
  • Skorzeny8814
    #2650
    Én sem C-re telepítettem, és a magyarítást is rendszergazdaként telepítettem.
  • wednes
    #2649
    Sajnos nincs ötletem. Nálam semmi gond nem volt. Annyi, hogy Elérési utat átírtam telepítésnél (mint legtöbben), nem C-re telepítek. Rendszergazdával telepítettem a magyarítást (Win7).
  • Skorzeny8814
    #2648
    Persze, hogy próbáltam. Már kétszer kijátszottam angolul. Csak a magyarítás után nem működik.
  • wednes
    #2647
    Egyébként próbáltad indítani még magyarítás előtt, akkor jó volt?
    Nálam mindig a magyarítás a legutolsó művelet és előtte megnézem, hogy működik -e a játék, így tudom, ha a magyarítás okozza a hibát.
  • Skorzeny8814
    #2646
    Esetleg másik crack segítene? Vagy akármi más megoldás az újratelepítésen kívül, mert már nincs meg a telepítőm hozzá.
  • Skorzeny8814
    #2645
    Szóval ilyenkor mit tehetek?
  • wednes
    #2644
    2DVD-s.
  • wednes
    #2643
    Biztos, hogy Farilight verzió nálam is. Itt van előttem az nfo file, angol-francia. Ez olyan biztos mint, hogy itt ülök most a gép előtt. :)
  • Skorzeny8814
    #2642
    Farilight verzió, ez biztos. A játék és a crack is.
  • Evin
    #2641
    Angol-francia verzió? Mert ezek szerint nem.
    Megjegyzésképp, mert sokan ebben a hiszemben élnek: ha FLT cracket használsz, attól nem lesz a játék FLT verzió!
  • Skorzeny8814
    #2640
    Próbáltam már patch nélkül is, de úgy sem megy. A magyarítás uninstallja pedig nem segít. Nem tudom, mi más lehet a probléma, eddig csak FLT-s verzióknál hallottam erről a problémáról. Nincs véletlenül másik magyarítás?
  • wednes
    #2639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam FLT-vel teljesen jó volt a magyarítás. Update-t nem tettem fel hozzá, az úgyis inkább ront a játékon azzal, hogy minden cucc elérhető már elsőre a boltban. A fekete képernyő meg érdekes, hiszen a magyarítást lehet uninstallálni (újra rákattíntva a telepítőre), tehát visszaállítható az eredeti állapot. Ott valami más okozza a hibát.
  • Skorzeny8814
    #2638
    Létezik az FLT verzióhoz működő magyarítás? Az Evin-féle magyarítás (magyarítások portálról) csak elb*ssza a játékot, fekete képernyőt okoz és utána nem is lehet helyrehozni, csak reinstallal. Tud valaki egy működő magyarítást ehhez a verzióhoz?
  • Agy Halott #2637
    Tenyleg igazad volt. Leszedtem egy ujat es mar OK. Koszi.

    Egy olyan kerdesem lenne, hogy a SUIT-okat lehetseges, hogy hagytam el?
    Mivel a Chapter 9-nel jarok es csak 3 SUIT van meg:
    Engineer
    Security
    Vintage (jelenlegi)
  • Evin
    #2636
    Ha jól emlékszem a crack csinálta ezt.
  • Agy Halott #2635
    A chapter 7-ben van az az ajto? Egy folyoso vegen van nalam szinten ez a hiba, amikor ranyomok az E billentyure, hogy kinyissa az ajtot akkor kilep a jatekbol. :(

    Szoval nem tudom, van-e mar vmi frissites azota esetleg vki tudja mitol van ez? Koszonom.
  • k tomi
    #2634
    köszike
  • Seth
    #2633
    New Game +
    Átvivődik minden pénz, góc a következő újrajátszásba
  • k tomi
    #2632
    sziasztok. láttam videokat a dead space 2 ről a youtube-n (pc játék) és volt olyan hogy valakinek több százezer pénze meg rengetek olyan kis korong amivel fejleszteni lehet a fegyvereket. hogy lehetséges ez? van valami kód? én is akarok olyat
  • fery02
    #2631
    Egérmozgás első részben nekem is szörnyű volt, amíg ki nem kapcsoltam a V-sync-et.
    Nem tudom miért, nálam sok játéknál egér lag-ot okoz, ha bekapcsolva hagyom.
  • fery02
    #2630
    "Nem elérhetetlen már". Ezt ne írtad volna, ember...
  • Optimus Prime
    #2629
    Egyik résszel sincs baj, max a 2-vel annyi, hogy sokkal könnyebb. Még a Zealot fokozat, ami nehéznek mondható az utolsó két fejezetnél.
  • wednes
    #2628
    Gördülékenyebb, mint az első rész. De az elsővel se volt gond szerintem. Vsync-et off-ra kellett állítani és máris simább lett az irányítás.
  • ffxi
    #2627
    Sokkal jobb az egér írányítás mint az 1. résznek. Gördülékenyebb, nem töredezik. Origi a játékom automatikus frissítés ON.
  • TheGrinder
    #2626
    Ja és úgy emlékszem, hogy olyan mint az első résznek.
  • TheGrinder
    #2625
    Én úgy voltam vele, hogy 10-30perc játék után már megszoktam, eleinte tényleg furcsa, de hamar meg lehet szokni, szörnyűnek én még azért nem nevezném. :D
  • Blacksheep333
    #2624
    Ennek is olyan szar az irányítása, mint az első résznek?
    Kedvet kaptam valami sci-fi túlélő horrorra, de az első rész egér mozgása, illetve a karakter irányítása iszonyat szörnyű volt, gondolom a konzolról való átportolás miatt.
    Előre is köszi a választ!