2703
Dead Space 2
  • endorphinz
    #2703
    kicsit visszaolvastam de nem látok megoldást, fekete képernyőre tud valaki tanácsolni valamit?

    kompatibilitást próbáltam, rendszergazdaként indítom, gyökérkönyvtárból indítom de csak fekete kép
  • Papa01 #2702
    Komolyan, ezek a második részben sem tudták megoldani azt, hogy az embernek ne kelljen kihúzgálnia a joy-t, ha játszani szeretne? Ezt a a szart...
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2017.04.29. 21:33:12
  • Maxtreme
    #2701
    héccáz' forint körül van most a játék steamen. :)
  • Lunki88
    #2700
    Nagyon kihalt a topik. :)
  • attika1979
    #2699
    Egészen pontosan a megjelenési dátum ellenőrzése lefuttatása után kezdődik a hiba.És ezt nem is tudom kikerülni.
  • attika1979
    #2698
    Oké,köszi megpróbáltam de közben rájöttem mi lehet a hiba.

    Amikor letölt és feltelepíti a játékot minden jó.Amikor indítani akarom még a kódellenőrzés előtt jön ez a merevlemez ellenőrzés vagy mi amivel régen nem volt gond.Lefutott és ment tovább a dolog.
    Na de most módosul a deadspace2.exe fájl.Addig van mérete de után 0 lesz és az ikon is eltűnik,meg valami tmp fájl is módosul a könyvtárban.A köv. indításnál már nem indul el és még a telepítés javítása opció is eltűnik...

    Szerintem valami vírus csinálhatja,nem?

  • gerey
    #2697
    Próbáld meg Originből a telepítés javítását vagy valami hasonló funkciót.
  • attika1979
    #2696
    Tovább próbálkoztam.Ha nem az originből indítom a játékot hanem a könyvtárból akkor ezt írja:az alkalmazás nem található,telepítse újra.
    Ha a start menüből akkor meg azt hogy nem win32 alkalmazás.
    Nem értem ha semmilyen módot ,patchet nem használok tehát szűz játék akkor mi baja lehet ha 2 hónapja simán ment....
  • attika1979
    #2695
    Eredeti origines a játékom.
    Azt kérdezném,hogy újra letöltöttem a játékot ,hogy toljam egy kicsit de nem indul el a játék.Felhőtárolás be és kikapcs nélkül is próbáltam,sőt újraraktam és ugyanaz.Indítás és gondolkodik és semmi üzenet vagy ilyesmi.
    Az konfigom nem változott ergo nem volt win7 újratelepítés csak helyhiány miatt töröltem a játékot.
    Lehet ez a patch dolog van nálam is mert ráraktam azt is.
    Aki tud segítsen mit csináljak.
    Előre is köszi
  • Dragonman
    #2694
    Wazze.....
    Elkezdtem a hardcore-ban a játékot. Eljutottam a hatodik fejezetig nagy izgalmak közepette. Úgy volt hogy a napkollektor felvonója elött lövöm el az első mentésemet... erre kifagyott! ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
    Uninstalláltam mérgemben kb 10 mp alatt..
    Gondoltam megosztom veletek :)
    Na cső
  • ffxi
    #2693
    Nálam működik.
  • sirenato
    #2692
    Ezt letöltöttem és nem indul el a játék tőle
  • sirenato
    #2691
    HAli! Valaki tudna adni egy jó magyarosítás linket? Köszi
  • zoli30
    #2690
    Sziasztok!

    iPad-en játszom a Dead Space játékkal. Elérkeztem a zero g- hez és nem tudom hogyan kell irányítani az iPad-el az ugrást. Tud valaki segíteni?
  • xotyi
    #2689
    Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem,hogy a virágboltos verzió mentéseit tudom-e használni eredeti játék esetén?
  • adler741
    #2688
    Ezt a másik féle magyarítást tegye már fel valaki.
    Nekem ez nem indul(
  • CroftManor
    #2687
    Tegnap megvettem boxra végre a 2. részt. Vajon miért 2 lemezes? Gondoltam a multihoz kell, de a Disc 1-el is simán tudok multizni a főmenüből. Érdekes...
    Amúgy nagyon más így az 1. rész után. Olvastam korábban, hogy ha van mentésünk az DS1ből, akkor kapunk egy fullos plasma cuttert. Hát ez csak részben igaz, mert ezt a felújított cuttert ugyanúgy kell fejleszteni, mint elődjét. Meg amúgyis minek van 2 palzmavágó? xd
    Meg mintha a zombik is sokkal fürgébbek lennének. A stasis rövidebb ideig tart. Végigviszem...de sztem nem fog a kedvenc játékaim közé tartozni...
  • CroftManor
    #2686
    Ha valaki esetleg még játszik vele, és érdekli a magyarítás. Az innen letöltheti! Mondjuk ezt nem ártana betenni a banner alá.
  • CroftManor
    #2685
    Azóta eltelt már 2 év, nem csináltak a fanok hozzá fordítást? Mondjuk most találtam valamit a magyarítások honlapján
  • Harbinger
    #2684
    Sajnos igen, azt hiszem az EA akkora szakított velünk és a magyarosítással. :S
  • CroftManor
    #2683
    Jól olvastam, hogy a 2. részben nincs magyar felirat? :/
  • Gater
    #2682
    Nálam az új cuccok nem 0-kreitbe kerülnek :), rossz hír viszont hogy ettől a cucctól a játék töltési ideje belassult, játék közben szaggatok és a menü befagy alkalmanként :S
  • Optimus Prime
    #2681
    A legtöbb cuccot a PC-s patch adja, 0 credért. A handcannon megszerezhető szintén, ha végig tolod Hardcore. Olvass vissza.
  • Gater
    #2680
    És véletlenül nem tudsz valamit arról patch-ről amivel meg lehet szerezni PC-re a handcannon-t meg a többi konzolos cuccot? Linkem van csak van -e esetleg valami hátulütője ha az eredeti játékon használom.
  • Optimus Prime
    #2679
    Eredeti? Ha nem állítólag akkor csinál ilyeneket. Hogy a levegőd fogy az OK, de ha a thruster nem működik és nem tudod beállítani a nspelemeket, akkor tényleg nem OK. Korábbi mentés - ha van, én is egyet csinálok - visszatöltése talán segít.
  • blitzkrieger
    #2678
    Szia WARDOG!Megprőbálom részletesebben leírni.Tehát eljutok és bemegyek a SOLAR ARRAY CONTROL POD helyiségbe. Ott elvégzem a feledatot. Kiírja,hogy a feledat teljesítve és új feledat hozzáadva.Ezután kilépek az űrbe és itt a probléma.A végigjátszás videón kiírja"Entering zero gravity"Ezt nálam nem csinálja és nincs is nulla gravitáció így nem tudok lebegni.Amennyiben van ötleted mit kellene csinálni légyszi írd le.Köszönöm.
  • wardogzombie
    #2677
    Mindent
  • blitzkrieger
    #2676
    Help!Segítséget érek.A 7.szinten amikor ki kell menni a napelemeknél valamit mojolni kimegyek és elkezd fogyni a levegőm kiírja,hogy töltsem fel az oxigént de nem tudok lebegni.Mit csinálok rosszul???!!!
  • Optimus Prime
    #2675
    Retail, Origin esetében legalább választhatsz: felteszed vagy nem. De legalább eme DLC-t megkaptuk. Bár a Severed jobb lett volna.
  • Gater
    #2674
    OK, köszi szépen ,kár hogy a patch tartalmazza ezt a 0 credites dolgot :S
  • Optimus Prime
    #2673
    Ah, a patchet nem telepítő, szimplán másold be az eredeti exe fájl helyére a fájlt. A biztonság kedvéért elmentheted máshova az eredetit.
  • Optimus Prime
    #2672
    Hm, pontosan mely cuccok is ezek? Mert vannak csak konzolra, csak előrendelőknek. De van egy patch, amivel unlockolódnak a konzolos DLC cuccok. Lévén retail verziót használtál nem patchelted, Origin se patcheli, csak a Steam. Töltsd le ezt a patchet, hivatalos és eredeti- EA support kérdeztem. Ezzel már elsőre megkapsz mindent az első store-ben 0 credért.
  • Gater
    #2671
    HALI, nemrég vettem meg a DS2-őt (PC,DVD) végigvittem egyszer normálon aztán újrakezdtem de nem találtam az elit engineer acrmor-t meg a többi elit cuccot ott ahol lenniük kellene. Ahhoz hogy megjelenjenek nehezebb szinten kell végigjátszani vagy kell valahonnan frissíteni?
  • Optimus Prime
    #2670
    Jah, a warez verziót törölted? Ha maradt valami nyoma a rendszerbe talán ütközik.
  • Optimus Prime
    #2669
    Esetleg Steam restart, Win restart.
    Ha nem megy, próbáld meg Originbe regisztrálni.
  • #2668
    Aha. Be is szereztem, csak szarik elindulni.
    Feljön egy ablak, hogy jelöljem be mit szeretnék csinálni:
    1- Play Dead Space 2
    2- View Support Information
    Nem is értem, hogy ezt miért dobja fel, mert eddig egyik játék sem kérdezett vissza, ha rányomtam a Play gombjára.
    Aztán feljön még egy ablak, hogy "Welcome to the Dead Space 2 activation Wizard"
    Next-Beírom a termékkódot-Next, erre kiírja, hogy activation succesfull, és ennyi.
    Ezt megtudom csinálni ahányszor akarom. ugyanis ezután nem csinál az égvilágon semmi.
  • gerey
    #2667
    Holnap délutánig 7.5 euro a két rész együtt steam-en.
  • gerey
    #2666
    Virágbolti azért nem tudsz, tovább menni. Az egyik legjobban megcsinált játék mind az első mind a második rész, szóval majdnem bugmentesek. Steamen 1-2k-ért dobálják akcióban a kettő részt együtt, csak ki kell fogni.

    A black box csapat meg egy szégyen a virágboltiak között...
  • Optimus Prime
    #2665
    Az enyém Origines. Chapter 11 és egy fickó az ajtó mögött? Az hol is van? Kép, videó.
  • k tomi
    #2664
    sziasztok. megprobáltam mindent amit lehet de a chapter 11 be az ajtó mögött a ficko kinyir. hiába állitok a billentyüzeten.a kontroleren de semmi.szerintem ott hibás a játék.mert az ajtókat ki tudom nyxitni.a cuccokat fel tudom venni. ugyhogy nem értem. esetleg tudtok egy zerziot amit ti nyomtok es jó. az enyém ha minden igaz a dead space 2 black box nevű ha minden igaz