46
  • Justil
    #6
    pff hát nemtom. én 10 évesen toltam a die by the sworddel, ahol meg lehetett csinálni, hogy lecsapod az ellen karját, aztán felkapod és azzal vered agyon.
    mindezek ellenére magamat pacifista beállítottságúnak tartom.
    akkor most hogy is van ez?
  • Rexhawk
    #5
    hát, azért elhiszem, hogy egy manhunt egy 6-10 éves gyereket befolyásol. A később főleg az élet iránti tisztelet hiánya lesz tapasztalható. Persze ha csak ez az egy negatív élménye lesz, nem hiszem hogy ámokfutó lesz.
  • bakvarnyu
    #4
    Azér ne hasonlitsad mar az ólomkatonásdit teszem azt a Fűrész sorozattal vagy a
    Manhunt játékkal. Amúghy igazad van .
  • Justil
    #3
    faszt. a gyerekek régen is mindig gyilkolósdit játszottak, csak azelőtt ólomkatonákkal, vagy fakardokkal, most meg virtuálisan.
    továbbra is azt mondom, a lényeg a biztos, kiegyensúlyozott családi háttér. ha ezt a gyerek megkapja, ha a szülők foglalkoznak vele, akkor simán képes lesz felmérni a valóság és a játék közti különbséget, és nem fogja összemosni a kettőt. oda kell figyelni a gyerekre, ha már nem voltak restek megcsinálni...
  • zola2000
    #2
    Tehát a cél hogy minden eszközzel meg kell akadályozni hogy a 18+os filmek, játékok stb tényleg ne juthassanak el kiskorúakhoz. Ez még szerintem támogatható dolog.
  • PetiX87
    #1
    Azért látom vannak még értelmes emberek.