32
  • Tower Guard
    #32
    "(Arccsatt)... Die Bitch!!" Mekkora már:D Hát jó lenne ha felkarolnák...
  • lac111
    #31
    De jó kis videó!!! Ahogy elnézem elég sok munka van benne. Ha nagyon gazdag lennék, felkarolnám a játékot..
  • Sanyix
    #30
    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön a "tyúk nyukem" is!
  • MrPrise
    #29
    [URL=http://www.shacknews.com/onearticle.x/58562]"Kiszivárgott" video[/URL]
  • Sanyix
    #28
    erről is biztos csakisapatásorbán tehet :D
  • tomcsa4
    #27
    Nem hallottam ilyenről. De az is lehet, ohgy menekülnek a PC-s piacról és konzolra fejlesztenek. Ezért a leállás. De ez is csak találgatás.
  • Garrett27
    #26
    idióták... a Doom2 után a Duke3D volt a játékok közül amit akkor a legjobban bírtam.. főleg azt a dukés űrbéli hajszát az űrállomáson, meg a... aaaah idióták.......
  • Blacktom
    #25
    én arról olvastam, hogy nem is akarták sose kiadni, csak tapasztalatszerzéshez fejlesztették más játékokhoz, teszteltég a motorokat meg hasonlók
    erről tud valaki, van valóságalapja?
  • WW3hereWEcome
    #24
  • WW3hereWEcome
    #23
    R.I.P 3D Realms (L)

    Nemgááz, még a Trilogy-t megszerzem majd PSP-re. Muhaha.^^
    Am nem is olyan rég, láttam róla képeket, asszem az IGN-en. Nekem úgy tűnt hogy kezdik befejezni. Igencsak bíztató kép volt az egyik. O.O




  • DagadtNinja
    #22
    Valaki tényleg hiszi, hogy fejlesztették egyáltalán? hehh
    Csak a világ legnagyobb flame sorozatát kreálták meg vele. Bárhol feltűnt a DNF téma, ott dőltek a kommentek.
  • Ravkin
    #21
    Az a baj hogy nem, hatalmas kódmennyiségek vannak, gyakorlatilag játszató pályák amelyekkel dolgoztak fejlesztettek de sohasem jelentek meg. Hasonló hibába esik mostanában a valve, fejlesztenek pályákat játékrészeket de azok soha sem jelennek meg, mindazonáltal hogy így növekszik a fejlesztési idő (évek telnek el) maga a játékélmény rovására megy.

    Így ismételten éveket várhatunk a szapanopera következő epizódjára.
  • feamatar
    #20
    ohh, édes nosztalgia...
    10 éve így nézett ki:
    duke shot
    más enginet licenseltek, asszem ez időtájt unreal enginet így nehéz lett volna annyira előremutatót alkotniuk
  • opeca
    #19
    Lehet, hogy az egész egy pénzmosoda és soha nem is volt Duke Nukem Forever, még a tervezőasztalon sem, csak így jól ki lehet mosni a piszkos milliókat, sőt, még a nevet is fel lehet licitálni milliókra.
  • opeca
    #18
    Hát ezt is megéltük. Tényleg vicc, valszeg túl nagyot akartak alkotni.
    De azért az igazság védelmében tegyük hozzá, hogy ez a mondat: "elég elmaradott grafikát mutató fotót és videót" azért kicsit sommás.

    Emlékszem amikor vagy úgy 10 éve láttam egy állítólag ingame grafikát. Hát akkor az majdnem megközelítette a jelenlegi standard grafikai minőséget.
  • galocza
    #17
    hát nem lep meg.
    kiadók zárják be kapuikat, mert közepesnél jobban sikerült és sikert elérő játékaik sem hozták be a költséget, pedig ezeket normális idő alatt készítették.
    most komolyan, egész pontosan mit gondolt a 3d realms, meddig fogják kényeztetni őket? lóf@szt se csináltak (kézzelfoghatót nem!) ennyi idő alatt. engem meglep, hogy bárki is pénzelte őket eddig, ne feledjük, hogy a 10-15 évvel ezelőtti játékzsenik bizonyították már, hogy nem feltétlenül képesek tartani a színvonalat.
    egy fejlesztőcsapatban, amelynek nincs más érdekes a portfoliojában mint a dn, a redneck sorozat (ami ugyan kult, de én nem élveztem), a shadow warrior (ami minden szempontból közepes eredményt ért el) és blood1 (amit a monolith fejlesztett) amúgy sem értem, eddig honnan volt a fenenagy bizalom, hogy vmi ütőset képes alkotni ennyi idő elteltével.
    szvsz a srácok röhögnek egyet a markukba, 12 év herevakarást fizettek nekik. hogy ezek után kinek kellenek, másik tészta.
  • Eriongtk
    #16
    Hírek az oldalról:


    - 5/07/09: BBC Confirms 3D Realms as defunct. Video game journalist Geoff Keighley suggests DNF has been put on hold, and that Prey 2 will not be affected because Radar Group is still operational.
    - The resurrected Apogee Software and its Duke Nukem trilogy will NOT be affected.
    - The faith of Duke Nukem Forever is unknown, but we are optimistic.

    Amugy vicces, h DNF a rövidítése, "did not finish" :D
  • daswalker
    #15
    AzUs: miért érzem úgy, hogy közöd nem volt a Duke 3D-hez?
  • AzUs
    #14
    Ezt a fail-t.. Mind1, úgy is 1 raklap trágya lett volna
  • Risu Führer
    #13
    hogy a Take 2 csődbe megy?
    azt nem hiszem.
  • Adam II
    #12
    Pedig ott dollár milliárdokról volt szó.
  • tomcsa4
    #11
    Hány millió dolláros? Inkább hány százmillió dolláros.

    tyuklepes: nekik mindegy már. Csődbe fognak menni. Gondolom nem csak ennek a két játéknak állítják le (DNF és Prey 2 már múltidő) le a fejlesztését.
  • tyuklepes
    #10
    Biztosan én vagyok mérhetetlenül ostoba, de nem megy a nyomott fejembe, hogy ha évekig belefeccöltek dollár milliókat,akkor miért állítják le? Így teljességgel esélytelen, hogy egy kanyi fillért is lássanak a belerakott pénzből ...Persze, így költeni kellett volna még rá, nem beszélve a marketingről, reklámról, soxorosításról, de valamennyi akkor is visszajött volna.
    Szerintem, egyetlen értelmes, amit tehetnek (persze, hogy a gamerek is jól járjanak) hogy eladják a félkész játékot, grátisznak hozzácsapva a 3drealms-et :)
  • Zocsi
    #9
    Hát szerintem alkotói munkát határidők nélkül nem lehet végezni. Egy Mű sosem készül el, max. abbahagyni lehet, de befejezni sosem. Innentől kezdve én nem csodálkozom, hogy nem készült el.
    Kár érte, de majd az IE megveszi a jogokat és csinálnak belőle valami könnyen hentelős-űrlényes fps-t, kevés gore-al. -.-
  • Molnibalage
    #8
    Az RAH-66 helit 20 évig fejlesztették és bedőlt.
  • Taybore
    #7
    Mindig azt mondák, mikor megkérdezték, mikor lesz kész a Duke Nukem 3D: "when its done..." Hát most már "never"?
  • Dany007
    #6
    A Prey 2-t sajnálom.
    Dehát, az emberi butaság határtalan.
    Betegek ezek, hogy 12 évig fejlesztenek egy játékot és a végén semmi sem lesz belőle...
  • DJS8
    #5
    brant egye meg pedig ezt a játékot vártam a legjobban.
  • Rage47
    #4
    Így gondolom Prey 2 sem lesz.
  • Zombee
    #3
    Nem Bethesda, Black Isle. A Bethesda vette át a jogokat.
  • Zombee
    #2
    A Fallout 3 nem az, amit eredetileg a Bethesda kezdett el fejleszteni, teljesen másik. A Bethesda programjának erősen kezdeti verzióját azóta ingyenesen elérhetővé is tették.
  • Tinman #1
    Átmenetileg nem jelenik meg... idővel úgyis újra előbányássza majd egy kiadó. Lsd BiS és a FO sorsát. A 2. rész és a gagyi tactics után mindenki azt hitte, hogy ennyi volt. Tavaly, meg kiváló sikereket ért el a 3 rész ;-)